شناسه : 29054855
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد:


مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد از صدور 2 مجوز برای احداث نیروگاه خورشیدی در مهریز خبرداد.

به گزارش صبح مهریز به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد؛ مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد در دیدار با امام جمعه مهریز به تشریح وضعیت صنعت برق استان یزد و شهرستان مهریز پرداخت و درصد بالای مصرف تعرفه صنعتی نسبت به سایر تعرفه‌ها در شهرستان مهریز وکل استان را نشان از استفاده مناسب از این انرژی در جهت رونق تولید ارزیابی کرد.

محمدحسن صباغزادگان ظرفیت افزایش داده شده پست 63 به 20 کیلوولت مهریز در سال 95 و به مدار آمدن پست 400 به 63 کیلولت مهرگان تا یک سال آینده را زمینه مناسبی برای توسعه صنعت  در شهرستان مهریز ارزیابی کرد.
وی از صدور 2 مجوز برای احداث نیروگاه خورشیدی در مهریز خبرداد و گفت: در ماه‌‌های آینده یکی از این نیروگاه‌های خورشیدی به قدرت 10 مگاوات، مورد بهره‌برداری قرار گیرد.
صباغزادگان از امام جمعه مهریز درخواست کرد که با توجه به جایگاه اثربخش تریبون نمار جمعه که با استفاده از آیات الهی و احادیث ائمه اطهار، مطالب را برای مردم بیان می‌نمایند، ضرورت صرفه‌جویی و رعایت مدیریت مصرف را نیز در سرفصل مطالب قرار دهند.
در ادامه جلسه، محمدرضا صحتی مدیرعامل شرکت توزیع برق یزد، تعداد مشترکین شهر مهریز را بیش از 37000 مشترک اعلام کرد و افزود: وسعت زیاد و پراکندگی مشترکین این شهرستان، شرایط خاصی را در خدمت‌رسانی به مردم ایجاد می‌کند.
وی میزان خاموشی استان یزد در مقابل سایر استان‌ها را حدود 10 برابر کمتر بیان نمود و متوسط مصرف مردم یزد نسبت به کل کشور را مناسب ارزیابی و ابراز امیدواری کرد که با انجام اقدامات برنامه‌ریزی شده و فرهنگ‌سازی به استاندارد مطلوب مصرف نزدیک‌تر شویم.

انتهای پیام/ج


آخرین عناوین آخرین عناوین