شناسه : 33583188
توزیع کالاهای اساسی شب عید در استان یزد؛


مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان یزد از توزیع اقلام تنظیم بازار در ماه پایانی سال و آستانه عید نوروز در استان یزد خبر داد.

به گزارش صبح مهریز؛ مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان یزد در مصاحبه با خبرنگار یزد رسا، از توزیع اقلام تنظیم بازار در ماه پایانی سال و آستانه عید نوروز در استان یزد خبر داد و گفت: سه نوع برنج، مرغ منجمد، گوشت گرم گوسفندی و تخم مرغ در این ایام در استان در حال توزیع است.

سید حسین بخشایش با بیان اینکه این اقلام با نرخ مصوب تنظیم بازار کشور به فروش می‌رسد، افزود: مرغ منجمد با قیمت شش هزار و 200 تومان، تخم مرغ معمولی با قیمت هفت هزار تومان، تخم مرغ سیمرغ هفت هزار و 500 تومان، گوشت گرم 33 هزار و 500 و سه نوع برنج با قیمت‌های متنوع عرضه می‌شود.

وی توزیع اقلام تنظیم بازار به طور گسترده و براساس نیاز بازار استان یزد انجام می‌شود، گفت: توزیع کالا باید به‌گونه‌ای انجام گیرد که تمام اقشار متقاضی بتوانند به سهولت به این کالاها دسترسی داشته است و جهت برآوردن نیاز روستاییان نیز با توزیع مویرگی اقلام در شهرستان‌ها این نیاز برطرف می‌شود.

بخشایش با بیان اینکه هیچ کمبود و نگرانی در خصوص اقلام اساسی مورد نیاز شب عید وجود ندارد، خاطرنشان کرد: اقلام اساسی در تعاونی‌های سطح شهر، اتحادیه‌های کارگری و کارمندی و فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای عرضه می‌شود.

وی عنوان کرد: در خصوص میوه شب عید نیز ذخیره‌‌سازی به مقدار کفایت ذخیره شده است و از20 اسفندماه در بازار توزیع می‌شود.

انتهای پیام/ج


آخرین عناوین آخرین عناوین