در شرایط کنونی، برگزاری جلسات آنلاین جزء برنامه های اصلی این بانک است

به گزارش صبح مهریز، در راستای اجرای مصوبات کمیته ملی کرونا و حفظ سلامتی کارکنان و مشتریان، برگزاری جلسات مجازی با مدیریت های شعب استان ها، جزء برنامه های اصلی بانک رفاه کارگران است.

در شرایط کنونی، برگزاری جلسات آنلاین جزء برنامه های اصلی این بانک است

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، اسماعیل لله گانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران در مورد هدف از برگزاری این جلسات گفت: با توجه به شیوع گسترده و موج چهارم بیماری کرونا، رعایت مصوبات ستاد ملی کرونا لازم و لازم است و برای یاری به کادر درمان، حفظ سلامتی کارکنان و مشتریان تا بهبود اوضاع، جلسات مجازی با مدیریت شعب استان ها جزء برنامه های اصلی بانک رفاه کارگران است.

مدیر عامل بانک رفاه کارگران اضافه نمود: این نشست های همفکری و هم اندیشی، جهت آنالیز مسائل ، مسائل و یافتن راهکارهای مناسب و در راستای تحقق شعار سال (فراوری، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها) از ابتدای سال برای تسهیل خدمات رسانی به مشتریان در سراسر کشور برگزار می گردد و در این گفت و گو ها، تمامی دیدگاه ها، چالش ها و مسائل به دقت آنالیز و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ داده می شوند.

لله گانی توضیح داد: مدیران و روسای اداره های ستادی پیگیر مسائل واحدهای صف هستند و با همکاری و مشارکت همگانی، کوشش می نمایند تا با برطرف مسائل، خدمات بهتر و مناسب تری در اختیار مشتریان این بانک قرار دهند.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 17 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1400 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1609

به "در شرایط کنونی، برگزاری جلسات آنلاین جزء برنامه های اصلی این بانک است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در شرایط کنونی، برگزاری جلسات آنلاین جزء برنامه های اصلی این بانک است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید