گلایه از تعلل شهرداری در ارائه لایحه تاسیس سازمان گردشگری پایتخت

به گزارش صبح مهریز، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، گلایه از تعلل شهرداری در ارائه لایحه تاسیس سازمان گردشگری پایتخت صورت پذیرفت.

گلایه از تعلل شهرداری در ارائه لایحه تاسیس سازمان گردشگری پایتخت

برای سفر با ارزانترین قیمت تور پوکت همراه ما باشید. هیچ جا بهتر از سواحل زیبای تایلند نمیتواند خستگی را از تن شما بدر کند و تجربه آرامش را به شما بدهد.

داستان چیست؟

حسن خلیل آبادی در خصوص پایان تاسیس سازمان گردشگری در شهرداری تهران گفت: شورای شهر تهران در برنامه سوم توسعه شهر تهران، شهرداری را ملزم به تاسیس سازمان گردشگری کرد که می بایست در این راستا، لایحه ای را تقدیم شورای شهر می کرد که هنوز این مهم محقق نشده است.

وی با بیان اینکه با وجود تاکیدات مداوم شورای شهر و همچنین ضرورت توجه به گردشگری بعنوان منبع درآمدپایدار شهری، هنوز شهرداری تهران لایحه تاسیس این سازمان را به شورای شهر ارائه نکرده، اضافه کرد: البته به نظر می رسد در تمام شهرداری های سراسر کشور هنوز به ضرورت و اهمیت تاسیس یک سازمان برای گردشگری پی نبردند.

خلیل آبادی با بیان اینکه هنوز برای شهرداریهای سراسر کشور اهمیت گردشگری روشن نشده و مسئولان درک درستی از مزیت های صنعت گردشگری ندارند، گفت: متاسفانه گویا مسئولان شهرداری تاسیس سازمان گردشگری در شهرداری تهران را به موضوع اصلاح ساختار پیوند زده اند، در صورتیکه اصلاح ساختار و تاسیس سازمان گردشگری، دو تکلیف مجزا در برنامه سوم برای شهرداری تهران است و نباید اجرای این دو ماده مجزا را به هم مرتبط کرد.

رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران ادامه داد: شهرداری نمی تواند اجرای مواد برنامه سوم را معطل یک ماده دیگر کند و مسئولان شهرداری یادشان نرود که تاسیس سازمان گردشگری یک تکلیف برای شهرداری است که باید اجرایی کند.

وی ضمن انتقاد از تعلل در ارائه لایحه تاسیس سازمان گردشگری از سوی شهرداری تهران ادامه داد: در حال حاضر، شهرداری برای تشکیل این سازمان تعلل می نماید و حتی چندی پیش در نامه ای انتقادی به حناچی، به او اعلام کردم که شهرداری می بایست در خصوص این کوتاهی جوابگو باشد که هنوز جوابی در این خصوص ارسال نشده است.

منبع: همگردی
انتشار: 24 آبان 1399 بروزرسانی: 24 آبان 1399 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1269

به "گلایه از تعلل شهرداری در ارائه لایحه تاسیس سازمان گردشگری پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه از تعلل شهرداری در ارائه لایحه تاسیس سازمان گردشگری پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید