کارگردان Assassins Creed Valhalla استعفا داد

به گزارش صبح مهریز، نمی دانیم تا چه مقدار در جریان اتفاقات اخیر صنعت بازی هستید؛ اتفاقاتی که طی آن جمعیت بزرگی از افراد فعال در این صنعت، علیه تعرض جنسی صحبت کرده اند. اسم های زیادی در این میان رد و بدل شده و نام اشرف اسماعیل، کارگردان معروف بازی های فرقه اساسین هم در یک مورد به چشم خورده است. حتی با این که اتهام وارد شده به اشرف اسماعیل چندان بزرگ و شبیه دیگر اتهامات نبوده، او تصمیم گرفته است تا از یوبی سافت استعفا دهد.

کارگردان Assassins Creed Valhalla استعفا داد

اسماعیل که تا همین امروز کارگردانی بازی Assassins Creed Valhalla را برعهده داشت، ساخت دو قسمت دیگر از این مجموعه بازی ها را هم در کارنامه دارد. کارگردان Assassins Creed: Black Flag و Assassins Creed Origins طی پیغامی که در توییتر خود منتشر کرده، گفته است که باید به مسائل شخصی خود سر و سامان دهد و به همین دلیل، از یوبی سافت استعفا داده است.

اشرف اسماعیل در قالب یک توییت نوشته بود:

زندگی خانواده ام و من از هم شکسته است. من عمیقا از تمام کسانی که به خاطر این موضوع صدمه دیده اند معذرت می خواهم. برای حل صحیح مسائل شخصی زندگی ام یوبی سافت را ترک خواهم کرد. صدها فرد با استعداد بسیار مشتاقانه مشغول ساخت تجربه ای برای شما هستند و آن ها استحقاق ندارند تا درگیر این موضوع شوند. برای تمام آن ها آروزی موفقیت می کنم.

در حال نوشتن همین مقاله و ادامه توییت بودیم که اشرف اسماعیل به طور کلی حساب کاربری توییتر خود را پاک کرد.

چند روز پیش، فردی در توییتر با انتشار اسکرین شات هایی از چت های خود با اشرف اسماعیل، از رابطه خود با کارگردان مجموعه بازی های فرقه اساسین خبر داد؛ آن هم در حالی که اشرف اسماعیل ازدواج کرده است. اتهام وارد شده به اشرف اسماعیل، دروغ گفتن درباره شرایط ازدواج خود بود.

بسیاری از افراد در توییتر به این موضوع اشاره کرده اند که خیانت اشرف اسماعیل، با قصه های متعددی که از تعرض جنسی در صنعت بازی مطرح شده تفاوت می کند. از طرفی هم جمعیت بزرگی هم به اشرف اسماعیل حمله و نام او را کنار متعرضان قرار دادند. در هر حال، احساس نمی کنیم ما درباره موضوع خیانت اشرف اسماعیل در جایگاه قضاوت قرار داشته باشیم.

بدون شک خروج استعفا دادن اشرف اسماعیل از یوبی سافت، تاثیری در ساخت و عرضه Assassins Creed Valhalla نخواهد گذاشت. عرضه بازی برای پاییز امسال در نظر گرفته شده و بدون شک ساخت آن به خاتمه رسیده است.

منبع: توییتر

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 4 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1103

به "کارگردان Assassins Creed Valhalla استعفا داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگردان Assassins Creed Valhalla استعفا داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید