چرا سود سهام عدالت بعضی واریز نشد؟

به گزارش صبح مهریز، به گزارش خبرنگاران، فهیمه لزگی اظهار کرد: واریز سهام عدالت در 24 ساعت گذشته اجرا شده است، از دیروز شنبه 21 اسفند واریز سود سهام عدالت آغاز شد و تا خاتمه شب ادامه داشت، مبلغ سود برای دارندگان سهام 492 هزار تومانی 532 هزار تومان سود، برای دارندگان سهام 530 هزار تومانی حدود 575 هزار تومان سود و کسانی که ارزش سهام آنان یک میلیونی است برای هر نفر یک میلیون و 80 هزار تومان سود واریز شده است و این سود در یک مرحله برای همه واریز شده است؛ سال گذشته طی 2 مرحله واریز شده بود.

چرا سود سهام عدالت بعضی واریز نشد؟

وی ادامه داد: در استان قزوین حدود 760 هزار سهامدار عدالت هستند که سود به حساب همه واریز خواهد شد مگر آنانی که فوت کردند یا حساب بانکی شان مشکل داشته باشد.

معاون مالی اداره امور مالی و دارایی استان قزوین اعلام نمود: کسانی که سوال دارند می توانند با شماره 1569 تماس بگیرند و سوالات خود را مطرح نمایند. کسانی که سال های گذشته سود دریافت کردند و الان برای آنان سود واریز نشده است، کسانی هستند که به احتمال زیاد شماره حسابشان مشکل دارد که باید به بانک مراجعه نمایند و مشکل حساب خود را رفع نمایند و اگر لازم به ایجاد حساب تازه بود باید حتماً شماره شبا را در سامانه سجام و یا سهام عدالت به آدرس https://sahamedalat.ir/ وارد نمایند، البته این افراد سود خود را با مرحله بعد دریافت خواهند کرد.

وی توضیح داد: کسانی که به علت مسائل حساب بانکی در سال 98 سود دریافت نکرده بودند همزمان با سود سال 99 سود سال 98 آنان نیز واریز شده است.

لزگی بیان نمود: به علت قرارگیری در روزهای پایانی سال در سیستم بانکی ازدحام زیاد است ولی طی روز گذشته 21 و امروز 22 اسفند سود برای همه واریز خواهد شد؛ افرادی که در سامانه برای آنان عنوان درحال واریز بانک درج شده است امروز حتماً سود سهام عدالت آنان واریز و پیامک برای آنان ارسال خواهد شد.

منبع: ایسنا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 21 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1401 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 2054

به "چرا سود سهام عدالت بعضی واریز نشد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا سود سهام عدالت بعضی واریز نشد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید