سهام شستا بهتر از گذشته می شود، مولدسازی سرمایه های راکد شستا

به گزارش صبح مهریز، مدیرعامل شستا مهمترین برنامه اش در دوره مدیریتی تازه را مولدسازی دارایی های غیرمولد شستا دانست و گفت: قطعا ساماندهی می کنیم که شرایط سهام شستا بهتر از گذشته شود.

سهام شستا بهتر از گذشته می شود، مولدسازی سرمایه های راکد شستا

علی رستمی در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به اجرای بیش از 100 پروژه در شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی اظهار کرد: در حال حاضر ارزش سرمایه گذاری های اجرا شده در شستا 42 هزار میلیارد تومان است و هدف گذاری شده که این میزان در این دوره مدیریتی 10 برابر شده و به 400 هزار میلیارد تومان برسد. این امر قطعا نیازمند تلاش شبانه روزی است.

وی درباره مهمترین برنامه هایش برای اداره شستا گفت: مهمترین برنامه ام مولدسازی دارایی های غیرمولد شستا است. در این راستا شرکتهای زیان ده ساماندهی شده و پروژه های در دست اجرا نیز همانطور که گفته شد با تلاش شبانه روزی تکمیل شده و سرعت خواهند گرفت.

مدیرعامل شستا اضافه کرد: باید این موضوع را درنظر داشت که با مولدکردن سرمایه های راکد، افزایش سودآوری را شاهد خواهیم بود؛ ضمن آنکه تحرک و پویایی شستا که حدود 15 درصد تولید ناخالص داخلی را تشکیل می دهد موجب حرکت و رشد دیگر مجموعه های اقتصادی خواهد شد.

رستمی در حاشیه مراسم معارفه اش به عنوان مدیرعامل نو شستا، درباره شرایط سهام شستا در بورس نیز گفت: برنامه ریزی کرده و قطعا ساماندهی می کنیم که شرایط سهام شستا بهتر از گذشته بشود. این نوید را به سهامداران می دهم که نگران نباشند. بخشی از افت های رخ داده ناشی از شرایط اقتصادی کشور و بازار بوده است، اما اکنون که بازار شرایط متعادل و متناسبی پیدا کرده، سرمایه گذاری در سهام شستا می تواند برای سهامداران منافع خوبی در پی داشته باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 دی 1400 بروزرسانی: 3 دی 1400 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1918

به "سهام شستا بهتر از گذشته می شود، مولدسازی سرمایه های راکد شستا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهام شستا بهتر از گذشته می شود، مولدسازی سرمایه های راکد شستا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید