درخواست باشگاه پرسپولیس از سازمان لیگ: تقویم را تغییر دهید

به گزارش صبح مهریز، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، انتشار برنامه جدید سازمان لیگ، سوالات فراوانی را در ذهن اهالی فوتبال به وجود آورده است. در این میان، باشگاه پرسپولیس نیز اعتراض نسبت به برنامه اعلامی را حق واقعی خود می داند.

درخواست باشگاه پرسپولیس از سازمان لیگ: تقویم را تغییر دهید

در شرایطی که باشگاه پرسپولیس طبق وظیفه ذاتی خود، حامی فوتبال کشورمان بوده و مثل همیشه، خود را همراه، همگام و پشتیبان تیم ملی می داند و بیشترین بازیکن و ستاره را در اوج آمادگی، تقدیم تیم ملی کرده اما به نظر می رسد برنامه ادامه مسابقات داخلی، به ضرر سرخ ترین تیم آسیاست.

پرسپولیس با 6 بازیکن ملی پوش و همچنین کریم باقری مربی تیم، باید روز 30 خرداد در سوپرجام به میدان برود اما برنامه به گونه ای تنظیم شده که تیم های دیگر با وجود ملی پوشان کمتر، می توانند استراحت بیشتر و زمان بهتر برای ریکاوری داشته باشند. این موضوع به سوالی بزرگ برای خانواده پرسپولیس تبدیل شده و امیدواریم مسئولان سازمان لیگ در این خصوص پاسخگو باشند.

آنها باید به اهالی فوتبال توضیح بدهند که چرا پرسپولیس غیر از سوپرجام، در باقی هفته ها نیز مجبوراست قبل از سپاهان بازی کند و از سوی دیگر، با چه دلیلی بازی عقب افتاده استقلال که تنها یک ملی پوش داشت، در زمان برگزاری رقابت های عقب افتاده چند باشگاه دیگر انجام نشد؟ آیا قرار است شرایط ویژه ای برای برخی تیم ها را ببینیم یا این برنامه ریزی فقط یک اشتباه محاسباتی و البته تکراری از سوی سازمان لیگ بود؟

باشگاه پرسپولیس نسبت به اتفاقات اخیر، به خصوص برنامه ریزی سازمان لیگ معترض است. امیدواریم این موضوع به سرعت مورد بررسی قرار گرفته و از راه های قانونی و برا ساس انصاف و عدالت، تغییر کند تا ذهنیت افزایش فشار بر روی پرسپولیس در جهت سود بردن سایر رقبا را از بین ببرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 تیر 1400 بروزرسانی: 9 تیر 1400 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1694

به "درخواست باشگاه پرسپولیس از سازمان لیگ: تقویم را تغییر دهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست باشگاه پرسپولیس از سازمان لیگ: تقویم را تغییر دهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید