آاس اسپانیا: این صحنه دیوانه کننده از ایران را از دست ندهید! ، عجیب و مرگبار است!

به گزارش صبح مهریز، روزنامه آاس اسپانیا ویدیوی از لیگ برتر ایران منتشر نموده و تعجب خود را از آن نشان داده است.

آاس اسپانیا: این صحنه دیوانه کننده از ایران را از دست ندهید! ، عجیب و مرگبار است!

به گزارش خبرنگاران، یک پرتاب اوت منجنیق وار از نزدیکی نقطه کرنر در استادیوم غدیر اهواز آخرین گل هفته ناقص فوتبال ایران را زمینه سازی کرد. این پرتابی بود از نادر محمدی، مدافع نام آشنای سابق پیکان و ذوب آهن، که در حال حاضر بخشی از تیم محمد ربیعی است که امروز سه امتیاز شیرین را به حساب خود واریز کرد.

محمدی قبل تر به واسطه پرتاب اوت های بلندش در فوتبال ایران شناخته شده است. بازیکنی که با پشتک و وارو و در یک حالت عجیب پرتاب های اوت را بدل به سانترهای تیز و کشیده می نماید و این بخشی از ویژگی اوست که برخی از مربیان ایران را به خود علاقه مند نموده است.

محمد ربیعی در نشست مطبوعاتی از علی علیزاده، اوت انداز استثنایی سابق استقلال و پرسپولیس در دهه هشتاد، نام برد که در تیم مس رفسنجان مدیر ورزشی تیمش بود. علیزاده مهاجمی گلزن و تیزچنگ بود که با این استعداد خاص در فوتبال ایران چهره شد، اگرچه استعدادهای دیگری هم داشت. اوج کار او در دوران مربیگری صمد مرفاوی در استقلال بود که یکی از گل سازترین بازیکنان فوتبال ایران لقب گرفت. حالا سال ها بعد بازیکن دیگری پرتاب های اوت نزدیک به آن را در دستور کار خود قرار داده و به واسطه این در فوتبال ایران چهره شده است.

نادر محمدی بازیکن محبوب عکاس هایی است که دوست دارند از فوتبال صحنه های مهیج بگیرند چراکه شکل اوت انداختن او و پشتک وارویش قبل از پرتاب که با توجه به نیروی گریز از مرکز به توپ ارسالی او ضرب بیشتری می دهد خوراک تصاویری است که بشود از آن ها عکس های صفحه اولی درآورد.

او امشب درحالی که همچنان نسبت ابن ویژگی خاصش در فوتبال متواضع به نظر می آمد درباره اینکه چگونه در پرتاب این اوت ها متبحر شده گفت که یازده سال ژیمناستیک کار می نموده و به همین علت می تواند این حرکت آکروباتیک را پیش از پرتاب اوت انجام دهد.

البته در فوتبال ایران برخی از مربیان از اینکه از پرتاب اوت به عنوان یک تاکتیک برای گلزنی استفاده نمایند چندان شاد نیستند، اما برای محمد ربیعی این یکی از چند روشی است که تیمش می تواند با آن به گل برسد و امروز توپ ارسالی محمدی درست بعد از دروازه بان استقلال خوزستان روی سر محمد قریشی فرود آمد که همواره یک مدافع گلزن برای تیمش بوده است و این بار هم سه امتیاز حساس را برای تیمش به ارمغان آورد تا اولین پیروزی محمد ربیعی در دیدارهای رو در رو با سیروس پور موسوی با این پرتاب به دست بیاید.

وبسایت آاس اسپانیا با انتشار تصویر گل ذوب آهن نوشته است: در یک لیگ رسمی پیروزی در دقیقه 92 با یک پرتاب مرگبار و دیوانه نماینده به دست آمد. این اتفاق در لیگ ایران رقم خورده و بسیار عجیب و غریب است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 31 شهریور 1402 بروزرسانی: 31 شهریور 1402 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 2309

به "آاس اسپانیا: این صحنه دیوانه کننده از ایران را از دست ندهید! ، عجیب و مرگبار است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آاس اسپانیا: این صحنه دیوانه کننده از ایران را از دست ندهید! ، عجیب و مرگبار است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید