رأفت: حیف است این پرسپولیس قهرمان نشود، استقلال و سپاهان به دنبال جوسازی بودند

به گزارش صبح مهریز، مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است این تیم شایستگی کسب پنجمین عنوان قهرمانی متوالی خود در لیگ برتر را دارد.

رأفت: حیف است این پرسپولیس قهرمان نشود، استقلال و سپاهان به دنبال جوسازی بودند

انتها رأفت در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره رجحان یک بر صفر پرسپولیس مقابل استقلال در دربی 95 گفت: به همه پرسپولیسی ها تبریک می گویم. تیم به ویژه در نیمه دوم عملکرد خیلی خوبی داشت و با تعویض ها و صحبت های گل محمدی، فاصله بین خطوط پرسپولیس از بین رفت. تیم در نیمه دوم بازی مالکانه، هجومی، روان تر، درگیرانه تر و بهتری ارائه کرد و در مجموع فرصت گلزنی آنچنانی به استقلال نداد.

وی با اشاره به پایین بودن کیفیت مسابقه عنوان نمود: نیمه اول اصلاً خوب نبود، اما پرسپولیس در نیمه دوم موقعیت های خوبی به دست آورد که از یکی از آنها هم استفاده کرد. ساختار تیمی باعث شد پرسپولیس به ویژه در خط دفاع کم اشتباه باشد. پرسپولیس با یکی دو موقعیت گلزنی که ایجاد کرد، سه امتیاز به دست آورد و خودش را بالای جدول نگه داشت. امیدوارم برنامه ریزی و مدیریت خوبی در هشت بازی آینده ببینیم و به پنجمین قهرمانی متوالی برسیم.

پیشکسوت پرسپولیس در این باره که سرخپوشان نتوانستند موقعیت های گلزنی پُرتعدادی روی دروازه استقلال ایجاد نمایند، اظهار داشت: پرسپولیس اخیراً از هند و هوای شرجی این کشور آمده است. اعضای تیم سپس به قرنطینه آمدند و بازی بسیار سختی مقابل سپاهان پشت سر گذاشتند. فوتبال ما حرفه ای نیست و بازیکنان ما مانند منچستریونایتد نمی توانند در یک هفته، سه بار بازی نمایند. شرایط سخت است و باید آن را مدیریت کنیم. مدیران باشگاه باید به شرایط اقتصادی و لجستیکی پرسپولیس رسیدگی نمایند تا خیال مربی راحت باشد. بازیکنان هم هفته بعد به اردوی تیم ملی اضافه می شوند و باید برنامه ریزی خوبی انجام گردد.

رأفت با اشاره به داوری دربی 95 گفت: اکبریان دربی را به خوبی قضاوت کرد. این مسابقه پنج دقیقه وقت تلف شده نداشت، اما داور پس از پنج دقیقه باید سوت انتها را می زد تا این جنجال ها رخ ندهد. همه با یک خطا بر سر داور ریختند و اکبریان باید صحنه را مدیریت می کرد. این دومین مسابقه ای است که شاهد جوسازی حریفان پرسپولیس هستیم و آنها می خواهند ما را از قهرمانی دور نمایند. همین اتفاق مقابل سپاهان هم رخ داد و پرسپولیسی ها باید سعه صدر داشته باشند.

از حالا هم سایر تیم ها روی ما زوم می نمایند. وی ضمن بیان این جمله توضیح داد: دیدیم در همین بازی هم یک بازیکن پرسپولیس هم اخراج شد. این موضوع به ضرر ماست و مربیان و مدیریت باشگاه باید با بازیکنان صحبت نمایند. هشت بازی بسیار سخت داریم و هر درگیری یا جنجال به ضرر ماست. به بازیکنان پرسپولیس بابت این پیروزی خسته نباشید می گویم، اما باید سعه صدر داشته باشند.

مهاجم پیشین پرسپولیس درباره رقابت برای قهرمانی لیگ بیستم گفت: استقلال که از قهرمانی دور شده و پرسپولیس و سپاهان در کورس باقی مانده اند. پیروزی در دربی هم روحیه مضاعفی به تیم تزریق می نماید و تیم نباید اسیر حاشیه ها گردد. شاید رقبای پرسپولیس در بازی های آینده، رویه حریفان دو هفته گذشته تیم را ادامه دهند و بازیکنان ما باید حرفه ای باشند. این پرسپولیس شایستگی قهرمانی را دارد و حیف است که به این عنوان نرسد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 خرداد 1400 بروزرسانی: 18 خرداد 1400 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1659

به "رأفت: حیف است این پرسپولیس قهرمان نشود، استقلال و سپاهان به دنبال جوسازی بودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رأفت: حیف است این پرسپولیس قهرمان نشود، استقلال و سپاهان به دنبال جوسازی بودند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید