حسین رضازاده از راز لاغر شدندش گفت!

به گزارش صبح مهریز، حسین رضازاده که اینک در نقش عضو هیات رئیسه فدراسیون وزنه برداری به رییس فعلی این فدراسیون یعنی سجاد انوشیروانی یاری می نماید، در گفتگویی درباره سالی که گذشت و بعلاوه سال نو گفت: برای من سال بدی نبود البته از دید ورزشی به ماجرا نگاه می کنم. در سال 1401 اتفاقات خوبی در وزنه برداری ایران رخ داد که مهمترین آنها انتخاب آقای انوشیروانی به عنوان رئیس فدراسیون بود. ایشان از جنس وزنه برداری است و می تواند تغییرات خوبی را ایجاد کند. در سال 1402 ما چند رقابت مهم را پیش رو داریم که امیدوارم از آنها سربلند خارج شویم.

حسین رضازاده از راز لاغر شدندش گفت!

وی درباره مسائل مالی در سال گذشته نیز گفت: مردم از نظر مالی مسائلی را داشتند و تحت فشار بودند که امیدوارم در سال نو مسئولان کاری نمایند که آن فشارها برداشته شود. ما مردم خوب و وفاداری داریم که باید برای آنها برترین زندگی را فراهم کرد. امیدوارم اوضاع مالی بهتر شود.

رضازاده درباره انتخاب انوشیروانی برای ریاست فدراسیون شرح داد: سجاد در زمان حضورش در تیم ملی به افتخارات زیادی رسید. روزی که شنیدم سرپرست شده است از او حمایت کردم و تا روزی هم در راس کار باشد این حمایت ادامه خواهد داشت.

رضازاده درباره این موضوع که چرا خودش برای ریاست فدراسیون اقدام نکرد، گفت: پیشنهاداتی شده بود اما وقتی دیدم سجاد آمده تصمیم گرفتم از این مدیر جوان و با انرژی که خودش از جنس وزنه برداری است حمایت کنم و ورودی برای ریاست نداشته باشم.

رییس اسبق فدراسیون وزنه برداری درباره انتخاب نواب نصیرشلال به عنوان سرمربی تیم ملی نیز گفت: پس از مشورت با دوستان این تصمیم اتخاذ شد. او وزنه برار بزرگی بوده و مدال المپیکی دارد و به نظرم می تواند پیروز باشد.

وی درباره این موضوع که آیا با توجه به فعالیتش در پاراوزنه برداری و فدراسیون وزنه برداری دوشغله محسوب می شود، گفت: بنده تک شغله هم نیستم. در بحث پاراوزنه برداری که یک ریال دریافتی نداشته ام و فقط برای یاری به آن بچه های با معرفت و جانبازان و معلولین عزیز ورود کردم. در فدراسیون هم حضور دارم تا همه با هم یاری کنیم این رشته پرافتخار را به روزهای خوب خود برگردانیم.

رضازاده درباره تغییر وزن عجیب خود و دلیل آن گفت: بنده در دوران اوج ورزشی ام 162 کیلوگرم بودم و امروز حدود 30 کیلوکاهش وزن داشته ام. این موضوع هم به بیماری دیابت برمی شود و هم ورزش کردن. سعی می کنم هر روز پیاده روی داشته باشم و رژیم غذایی هم دارم.

منبع: فرارو
انتشار: 16 فروردین 1402 بروزرسانی: 16 فروردین 1402 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 2242

به "حسین رضازاده از راز لاغر شدندش گفت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسین رضازاده از راز لاغر شدندش گفت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید