حال استقلال و پرسپولیس باید همواره خوب باشد!

به گزارش صبح مهریز، به گزارش خبرنگاران، محمدرضا داورزنی درباره آخرین وضعیت خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس و اقدامات وزارت ورزش گفت: مسئولیت در این باره در اختیار سازمان خصوصی سازی است. وزارت ورزش مصوبه دولت را گرفته است. سازمان خصوصی سازی هم دنبال این است فرایند و نحوه واگذاری را آنالیز کند تا زودتر این دو باشگاه خصوصی گردد.

حال استقلال و پرسپولیس باید همواره خوب باشد!

وی تاکید نمود: بدون شک ما در وزارت ورزش بیش از خیلی از دوستان علاقه داریم هرچه زودتر این دو باشگاه به مردم واگذار گردد.

معاون وزیر ورزش درباره انتخاب مدیرعامل استقلال و پرسپولیس از سوی وزارتخانه در این شرایط، گفت: طبیعی است که این دو باشگاه نمی توانند بی صاحب باشند. تا زمانی که متولی دولت است، وزارت ورزش درباره مجمع دو باشگاه تصمیم گیر است. این دو باشگاه در دو سال اخیر فوق العاده کار کردند و نباید به برنامه های آنها آسیب برسد. باید همیشه حال این دو باشگاه خوب باشد تا زمانی که واگذار شد. بعد از واگذاری همه چیز در هیات مدیره خودشان معرفی می گردد.

داورزنی همچنین در مورد میزان پرداختی وزارت ورزش به فدراسیون فوتبال توضیح داد: در 9 ماه گذشته نزدیک به 26 یا 27 میلیارد تومان به فدراسیون فوتبال پرداختی داشتیم که 11 میلیارد تومانش فقط برای آماده سازی تیم و پاداش ها بوده است. البته دوستان در فدراسیون فوتبال هم منابع زیادی را تامین کردند. درآمد حاصل از صعود در جام ملت ها و یا درآمد صعود به جام جهانی. باید گفت عملکرد فوتبال ما در 5 سال گذشته طوری بوده که تیم اول آسیا بوده است.

وی ادامه داد: جا دارد از تمام بازیکنان عزیز تشکر کنم. ما در جام جهانی فوق العاده کار کردیم. در جام ملت ها پنج بازی خوب انجام دادیم و فقط در یک مسابقه به خاطر یک اشتباه چنین نتیجه ای رقم خورد. به خاطر یک بازی نمی گردد زحمات فدراسیون و بازیکنان را زیر سئوال برد.

معاون وزیر ورزش در پاسخ به این سئوال که آیا بهتر نبود کارلوس کی روش مدیریت می شد تا نفع زیادی از حضورش ببریم؟ گفت: نه تنها در فوتبال بلکه باید در تمام رشته ها نوع حرکتمان بر اساس برنامه معین باشد که افراد در خدمت برنامه باشند. بازیکنان، مدیریت و کادر فنی باید در خدمت برنامه باشند.

داورزنی درباره گلایه برخی از ورزشکاران به خاطر توجه بیش از حد به فوتبال و ماجرای پاداش خبرساز ملی پوشان هم توضیح داد: به صلاح ورزش و ورزشکاران نمی دانم این موضوعات را در فضای مجازی مطرح نمایند و خودشان را با سایر رشته ها مقایسه نمایند. البته وزارت ورزش و کمیته المپیک باید فکری به حال این موضوع کند. هر رشته شرایط، صندلی و مارکتینگ خاص خودش را دارد. قهرمان ها سرمایه ما هستند و باید دغدغه آنها را جای دیگری آنالیز کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 165

به "حال استقلال و پرسپولیس باید همواره خوب باشد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حال استقلال و پرسپولیس باید همواره خوب باشد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید