گابریل کالدرون جدی ترین گزینه برای جانشینی اسکوچیچ

به گزارش صبح مهریز، از همان روزی که شهاب عزیزی خادم به اسم رییس فدراسیون فوتبال انتخاب شد، معین بود رییس نو فدراسیون فوتبال علاقه ای به همکاری با دراگان اسکوچیچ ندارد.

گابریل کالدرون جدی ترین گزینه برای جانشینی اسکوچیچ

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، شهاب عزیزی خادم در جمع های خصوصی هم به اطرافیان خود گفته بود علاقه ای برای کار با اسکوچیچ ندارد و ظاهرا در منامه بحرین هم اتفاقاتی باعث اختلافات نظر بین اسکوچیچ و عزیزی خادم شده تا به نوعی کار اسکوچیچ برای ادامه فعالیتش در ایران سخت گردد چرا که بدون همین اختلافات هم عزیزی خادم علاقه ای برای ادامه کار با اسکوچیچ نداشت.

در این بین بعضی اعضای هیات رییسه یکی از موانع بر سر راه عزیزی خادم هستند. این دسته از اعضای هیات رییسه با تغییر سرمربی تیم مخالف هستند. آن ها معتقدند اسکوچیچ نتایج خوبی به دست آورده و علاوه بر این هم مربی ارزانی است که تیم ملی را دچار مسائل اقتصادی نمی کند.

این در حالی است که عزیزی خادم در مصاحبه ها کاملا خودش را تابع تصمیمات هیات رییسه می داند اما ظاهرا در واقع قضیه به گونه ای دیگر است و به همین علت هم هیات رییسه در پی این هستند تا قبل از اتخاذ هر تصمیمی، روی آن نظارت نمایند و رییس فدراسیون را کنترل نمایند. این روز ها نام های زیادی برای جایگزینی دراگان اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی فوتبال مطرح شده است. یکی از موضوعاتی که اعتراض اعضای هیات رییسه را به همراه داشته، شایعه مذاکرات عزیزی خادم با بعضی گزینه ها بدون اطلاع هیات رییسه است. حتی شنیده ها حاکی از آن است در هفته های اخیر دو بار با کارلوس کی روش مذاکره شده اما اختلافات خود عزیزی خادم با کی روش، دستمزد سنگین این سرمربی و مخالفت وزیر ورزش با شخص کی روش باعث شده این سرمربی پرتغالی از نیمکت تیم ملی دور گردد.

گابریل کالدرون، جدیدترین اسمی است که از اطراف فدراسیون برای جانشینی اسکوچیچ شنیده می گردد. مذاکرات با این سرمربی جدی است و ظاهرا قبل از رقابت های انتخابی جام جهانی در منامه هم به کالدرون گفته اند بازی های تیم ملی را رصد کند. به گوش اعضای هیات رییسه رسانده اند عزیزی خادم با جذب کالدرون موافقت نموده و معتقد است از آن جایی که کالدرون سرمربی ای کم توقع است و با کمترین امکانات هم کار های خود را پیش می برد، گزینه ای مناسب برای تیم ملی است. همین شایعه باعث شده اعضای هیات رییسه به رییس فدراسیون اعلام نمایند جلسه فوق العاده هیات رییسه با موضوع روشن شدن تکلیف کادرفنی تیم ملی هر چه سریع تربرگزار گردد.

اگرچه عزیزی خادم فعلا هم مذاکره با کی روش را به صورت خصوصی و در ملاقات با وزیر ورزش تکذیب نموده و هم به آن دسته از اعضای هیات رییسه که همسو با او هستند اطمینان داده هیچ مذاکره ای با کالدرون نداشته اما منابع خبری می گویند گابریل کالدرون به نیمکت تیم ملی و جانشینی اسکوچیچ نزدیک است.

کالدرون لیگ نوزدهم وارد فوتبال ایران شد و نیم فصل روی نیمکت پرسپولیس نشست و این تیم را قهرمان نیم فصل اول کرد.

طرفداری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 تیر 1400 بروزرسانی: 28 تیر 1400 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1730

به "گابریل کالدرون جدی ترین گزینه برای جانشینی اسکوچیچ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گابریل کالدرون جدی ترین گزینه برای جانشینی اسکوچیچ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید