تور ارزان مالزی: عزیزی خادم از مصاحبه مصطفوی شگفت زده شد، سفر به مالزی در هاله ای از ابهام!

به گزارش صبح مهریز، شهاب الدین عزیزی خادم با وجود مصاحبه رئیس کمیته استیناف صدور مجوز حرفه ای فرصتی برای سفر به مالزی برای ملاقات با رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا ندارد.

تور ارزان مالزی: عزیزی خادم از مصاحبه مصطفوی شگفت زده شد، سفر به مالزی در هاله ای از ابهام!

با تور ارزان مالزی از توسعه یافته ترین کشور شرق آسیا دیدن کنید. با ما به کوالالامپور ، پنانگ و لنکاوی سفر کنید و از سفری دل انگیز لذت ببرید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، داریوش مصطفوی پس از جلسه فوق العاده روز گذشته فدراسیون فوتبال در مورد حذف احتمالی باشگاه های استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان 2022 آسیا به علت نداشتن استانداردهای کافی برای دریافت مجوز حرفه ای خبر از احتمال سفر شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال و حمید سجادی وزیر ورزش به مقر AFC در مالزی داد.

مصطفوی که به عنوان سخنگوی این نشست از سوی مدیران عامل استقلال پرسپولیس، وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال انتخاب شده بود در حالی چنین ادعایی نموده است که عزیزی خادم در جریان این موضوع هم نبوده است.

فرا رسیدن سال نو میلادی و تعطیلات کریسمس باعث شده تا تشکیل جلسه با شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در مالزی غیر ممکن به نظر برسد.

رئیس فدراسیون فوتبال پیگیری امور مربوط به صدور مجوز حرفه ای برای استقلال و پرسپولیس را خارج از حوزه کاری خود دانسته و برای اینکه با جریمه AFC مبنی بر دخالت در امور کمیته مستقل صدور مجوز حرفه ای روبرو نشود تمام امور مربوطه را به مصطفوی سپرد تا او با رایزنی های لازم مدیران دو باشگاه و بعلاوه وزارت ورزش برای ارائه پاسخ به AFC اقدام کند.

عزیزی خادم منتظر خروجی جلسات امروز و فردا در وزارت ورزش است اما مصطفوی همچنان خبر از احتمال سفر رئیس فدراسیون فوتبال و وزیر ورزش به مالزی می دهد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 دی 1400 بروزرسانی: 11 دی 1400 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1927

به "تور ارزان مالزی: عزیزی خادم از مصاحبه مصطفوی شگفت زده شد، سفر به مالزی در هاله ای از ابهام!" امتیاز دهید

910 کاربر به "تور ارزان مالزی: عزیزی خادم از مصاحبه مصطفوی شگفت زده شد، سفر به مالزی در هاله ای از ابهام!" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان مالزی: عزیزی خادم از مصاحبه مصطفوی شگفت زده شد، سفر به مالزی در هاله ای از ابهام!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید