تداوم یاری های مؤمنانه مسجد مقدس جمکران در ماه رمضان

به گزارش صبح مهریز، معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران، برنامه اطعام این مسجد را در ایام ماه مبارک رمضان در توزیع بسته های معیشتی یاری مؤمنانه منحصر دانست.

تداوم یاری های مؤمنانه مسجد مقدس جمکران در ماه رمضان

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، ابراهیم صدوقی در نشست امروز ستاد مدیریت بحران استان که در سالن کرامت استانداری برگزار گردید با اشاره به تعطیل و نیمه تعطیل شدن برنامه های مسجد مقدس جمکران از روز شنبه هفته جاری بیان نمود: در این مدت اطلاع رسانی به کاروان هایی که به طور مرتب یا متناوب در شب های چهارشنبه در مسجد مقدس جمکران حاضر می شوند در دستور کار قرار داشت تا آنان از تعطیل بودن برنامه های مسجد آگاه باشند.

وی اضافه کرد: برنامه های مسجد مقدس جمکران همچنان به صورت مجازی و رسانه ای بویژه در خصوص برنامه های ماه مبارک رمضان دنبال می گردد.

معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران همچنین از تداوم فعالیت خادمان سلامت در آن مسجد مقدس گفت و اذعان کرد: بازرسان مرکز بهداشت استان و همچنین معاونت هماهنگی امور زائرن استانداری همچنان در شب های چهارشنبه در مسجد حاضر می شوند و نظارت خود را انجام می دهند.

صدوقی سپس به توزیع ماسک رایگان برای زائران مسجد مقدس جمکران توجه داد و خاطر نشان کرد: البته ماسک های خریداری شده برای مناسبت های اخیر از جمله نوروز و ایام نیمه شعبان در حال اتمام است و امیدواریم بتوانیم با یاری نهاد ها و سازمان ها، توزیع ماسک رایگان را در این مکان مقدس و در بین زائران ادامه دهیم.

وی درباره برنامه های مسجد مقدس جمکران در ماه مبارک رمضان هم توضیح داد: بسیاری از برنامه ها به صورت مجازی و رسانه ای دنبال خواهد شد، اما بعضی از برنامه های تدارک دیده شده صرفا در صحن جامع و بر اساس چینش از پیش مشخص شده فرش ها و رعایت فاصله گذاری برای زائرانی که در این مکان مقدس حضور پیدا می نمایند برگزار خواهد شد.

معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران در عین حال اضافه کرد: در سال های قبل شاهد بودیم که سفره های افطاری و حتی بعضی از میهمانی های مردمی در اطراف مسجد مقدس جمکران برپا می شد، اما این گونه برنامه ها در شرایط فعلی کرونایی قم ممنوع است و برگزار نمی گردد.

صدوقی اطعام مسجد مقدس جمکران در ماه مبارک رمضان را صرفا در توزیع بسته های معیشتی و یاری مؤمنانه منحصر خواند و یادآور شد: کاهش ساعت کاری کارکنان شاغل در مسجد مقدس جمکران نیز بر اساس مصوبه های ستاد ملی مبارزه با کرونا در دستور کار واقع شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1400 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1630

به "تداوم یاری های مؤمنانه مسجد مقدس جمکران در ماه رمضان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم یاری های مؤمنانه مسجد مقدس جمکران در ماه رمضان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید