این تازه آغاز مسائل استراماچونی است، امیدوارم زمان از دست نرود

به گزارش صبح مهریز، به گزارش خبرنگاران، مجتبی جباری با اشاره به شکست تیم فوتبال استقلال مقابل ماشین سازی گفت: هر دو تیم رفته بودند سه امتیاز را بگیرند و برای همین سرعت مسابقه خوب بود. زمان زیادی برد تا استقلال بر بازی مسلط گردد.

این تازه آغاز مسائل استراماچونی است، امیدوارم زمان از دست نرود

وی ادامه داد: خط هافبک استقلال خیلی به خط دفاعی نزدیک می شد. اگر مدافعان میانی استقلال اجازه بدهند هافبک ها به سمت خط حمله متمایل گردد، تعداد دفعاتی که وارد محوطه جریمه حریف می شوند، بیشتر خواهد شد.

بازیکن پیشین استقلال یادآور شد: شناخت نداشتن از تیم ها از یکدیگر این مسائل را در پی داشت. دلیل تعویض های زودهنگام استراماچونی هم این بود که انتظار بیشتری داشت و می خواست سریعتر به خواسته اش برسد.

جباری اعلام نمود: نکته مثبت دیگری که در استقلال می بینم رضایت بازیکنان از نحوه کار استراماچونی است. این را می گردد با مربیان سابق مقایسه کرد. وقتی بازیکنان از مربی رضایت دارند، اتفاقات خوبی می افتد. امیدوارم زودتر نتیجه بگیرند و زمان زیادی از دست نرود.

وی گفت: تنها هدف استقلال قهرمانی است. استقلال با این هزینه ای که اجرا شده و شرایطی که بوجود آمده و موفقیت های تیم رقیب (پرسپولیس) دنبال این است که اتفاق ویژه ای را رقم بزند.

هافبک پیشین استقلال در خاتمه در مورد اعتراض استراماچونی به نداشتن مترجم تاکیدکرد: این آغاز مسائل است و ایشان مسلما تجربیات بیشتری کسب می نماید!

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 324

به "این تازه آغاز مسائل استراماچونی است، امیدوارم زمان از دست نرود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این تازه آغاز مسائل استراماچونی است، امیدوارم زمان از دست نرود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید