اپلیکیشن 360 درجه اولین گام تحول نظام آموزشی نوین را برداشت

به گزارش صبح مهریز، اپلیکیشن 360 درجه اولین گام تحول نظام آموزشی نوین را برداشت.

اپلیکیشن 360 درجه اولین گام تحول نظام آموزشی نوین را برداشت

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش واحد مرکزی خبر، اپلیکیشن 360 درجه از امروز در دسترس کاربران ایرانی قرار گرفته است.

خسرو سلجوقی عضو هیات مدیره شرکت پرگان ضمن اعلام این خبر گفت: روینمودهای نوین آموزشی در دنیا بر مبنای توسعه فردی و مهارت آموزی شکل جدیدی به خود گرفته است و هم زمان با تجربه متفاوت دنیای، در دوران شیوع ویروس کرونا ثابت کرد که برای تداوم فعالیت های آموزشی باید ابزارها و جایگزین های مناسبی تعبیه گردد.

این سامانه با رویکرد منحصربه فرد خود در یک چرخه 360 درجه ای در چهار بخش سنجش، آموزش، رویش و پرورش کوشش نموده است کلیه نیازها و گام های اساسی توسعه فردی را از شناخت تا مهارت آموزی و راهنمایی فردی مدنظر قرار دهد.

وی ضمن اشاره به ضرورت جلب اطمینان خانواده ها از فرایند پیشرفت تحصیلی دانش آموزان اضافه کرد: طبق آمار یونسکو با توجه به بحران پیش آمده بیش از 400 میلیون دانش آموز در سراسر دنیا از تحصیل بازمانده اند و شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مدارس و دانشگاه ها، مسئولیت خطیری بر عهده فعالان عرصه خدمات الکترونیکی قرار داد؛ تا در کوتاهترین زمان، برای تداوم فعالیت روزمره آموزشی دانش آموزان و دانشجویان چاره ای بیندیشند.

به همین دلیل، به کمک خداوند با بهره گیری از فناوریهای نوین ارتباطی در کمترین زمان ممکن سکوی یکپارچه یادگیری برخط، در قالب نسخه رایگان اپلیکیشن 360 درجه در دسترس کاربران ایرانی در سراسر کشور قرار گرفته است. در این برنامک، محتوای آموزشی تمام دوره های تحصیلی به تفکیک دروس در قالب ویدیوهای آموزشی به طور رایگان بارگذاری شده و دانش آموزان پس از نصب اپلیکیشن قادر خواهند بود از فیلمهای آموزشی محتوای درسی در سامانه استفاده نمایند. در حال حاضر محتوای دوره ابتدایی همراه با محتوای بیش از 1000 دوره مهارتی بارگذاری شده است و روزانه این محتوا در حال افزایش است.

لازم به ذکر است، خوشبختانه طی هماهنگی های اجرا شده با وزارت محترم آموزش وپرورش تمام محتوای آموزشی مدارس مورد تأیید عالی ترین مرجع ارائه و نظارت بر محتوای درسی کشور، سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی قرارگرفته و از استانداردهای لازم برخوردار است.

لازم به یادآوری است دسترسی به کلیه خدمات چهارگانه اپلیکیشن 360 درجه در این روزها به طور رایگان ممکن شده است و در گام نخست برای سامانه عامل اندروید همسازی شده است.

این اپلیکیشن از وبگاه www.360.page قابل دریافت است.

منبع: فرارو
انتشار: 17 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1013

به "اپلیکیشن 360 درجه اولین گام تحول نظام آموزشی نوین را برداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپلیکیشن 360 درجه اولین گام تحول نظام آموزشی نوین را برداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید