شناسه : 32432400
محمدی:


کارشناس سیاسی معتقد است: مرزگذاری ظاهری اصلاح‌طلبان با حسن روحانی را هیچ نباید جدی گرفت. اصلاح‌طلبان بخواهند یا نه، پشیمان باشند یا امیدوار، در کارنامه دولت‌داری حسن روحانی شریکند.

به گزارش صبح مهریز به نقل از یزد رسا، مهدی محمدی کارشناس سیاسی طی یادداشتی در کانال تلگرامی عقل سرخ نوشت: مرزگذاری ظاهری اصلاح طلبان با حسن روحانی را هیچ نباید جدی گرفت. اصلاح طلبان بخواهند یا نه، پشیمان باشند یا امیدوار، در کارنامه دولت داری حسن روحانی شریکند. دولت داری که همین بودجه امسال نشان می دهد به طرز نگران کننده ای شکست خورده است. مشکل اصلی دوم خردادی ها که هنوز هم قادر به حل و چه بسا فهم آن نیستند، این است که هر وقت قدرت گرفته اند به سمت براندازی رفته اند و به همین دلیل بخش بزرگی از آنها را اساسا نمی توان عضو نرمال جامعه سیاسی دانست. گذشته از اراده براندازی، با مردم صادق هم نیستند. همین حالا مشکلشان با روحانی این نیست که کار کشور را به بن بست کشانده بلکه در اصل می گویند چرا ما را تحویل نمی گیرد و چرا به میزانی و به شکلی که ما می خواهیم تندرو نیست.

اصولگرایان باید مشکل خود را با جامعه حل کنند اما اصلاح طلبان حتی اگر این مشکل را حل کرده باشند باز با خود مشکلی دارند که ظاهرا حل شدنی نیست.

انتهای پیام/ج


آخرین عناوین آخرین عناوین