لزوم تعامل مثبت با آموزش و پرورش در راستای پیشبرد اهداف آموزشی و فرهنگی

به گزارش صبح مهریز، خبرگزاری خبرنگاران- نشست صمیمانه شهردار منطقه 19 با مدیر آموزش و پرورش منطقه با نگاهی به همکاری های مشترک در سال گذشته در راستای تحقق طرح حمایت از مدارس و گسترش آموزش های شهروندی برگزار گردید.

لزوم تعامل مثبت با آموزش و پرورش در راستای پیشبرد اهداف آموزشی و فرهنگی

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، علی توکلی شهردار منطقه در این نشست از نگاه ویژه شهرداری این منطقه به مدارس و اختصاص بخشی از برنامه های توسعه محور به حمایت از مدارس اشاره نمود و گفت: به همین دلیل بخشی از پروژه های توسعه محله ای این منطقه به تجهیز مدارس و برطرف نواقص عمرانی مورد احتیاج آن ها اختصاص یافته است.

او همچنین با اشاره به تعامل مثبت با آموزش و پرورش در اجرای برنامه های آموزشی حوزه شهروندی، بر استمرار این همکاری به منظور پیشبرد اهداف و رسالت اجتماعی نهاد شهرداری تأکید کرد.

به گفته شهردار منطقه به منظور توسعه آموزش های شهروندی به دانش آموزان در بستر فضای مجازی، سال گذشته اقدامات خوبی نیز در زمینه انتشار مطالب آموزشی حقوق و تکالیف شهروندی، ارتقاء فرهنگ آپارتمان نشینی، فعالیت های ترویجی و آموزشی در حوزه های ترافیک، پسماند و... در سامانه شاد صورت گرفت.

در این نشست هادی حنیف نیا مدیر آموزش و پرورش منطقه نیز ضمن تبریک سال جدید به شهردار منطقه و تقدیر از حمایت و تعامل خوب مدیریت شهری منطقه با آموزش و پرورش، خواهان تداوم این همکاری در سال جدید شد.

این مسئول همچنین از اقدامات عمرانی شهرداری در راستای نگهداشت مدارس، هوشمند سازی و تجهیز آن ها تقدیر و تشکر کرد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 21 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1400 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1618

به "لزوم تعامل مثبت با آموزش و پرورش در راستای پیشبرد اهداف آموزشی و فرهنگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم تعامل مثبت با آموزش و پرورش در راستای پیشبرد اهداف آموزشی و فرهنگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید