فال ابجد امروز چهارشنبه 16 آذرماه؛ به زودی راهی سفر می شوید!

به گزارش صبح مهریز، فال ابجد امروز چهارشنبه 16 آذرماه؛ در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می گردد. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند.

فال ابجد امروز چهارشنبه 16 آذرماه؛ به زودی راهی سفر می شوید!

خبرنگاران | انسان ها همواره در پی راهی برای فهمیدن آینده خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال ها انجام می دهند.

به گزارش خبرنگاران ؛ فال حروف ابجد از جمله فال های قدیمی ای است که هواداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه ای برای مرتب سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده اند. گاهی این شیوه در شماره گذاری موارد یا صفحات به کار می رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه ها نیز استفاده می گردد. به این ترتیب که برای هر حرف واژه ای که بخواهند به عدد تبدیلش نمایند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی دارند و اعداد به دست آمده را جمع می زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ علی برابر با 110 می گردد بعلاوه یاعلی برابر با 121 می باشد.

فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می گردد. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می گردد. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند.

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده اند که اسامی این ماه ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل

ثور

جوزا

سرطان

اسد

سنبله

مقدار

عقرب

قوس

جدی

دلو

حوت

در ادامه، فال ابجد امروز 16 آذرماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: آ ب ج

طالعت خوب نیست. ممکن است به درد سر های خیلی زیادی در زندگی تان روبرو شوید، بهتر است؛ دست از بدگویی کردن دیگران بردارید با این کارتان شکست و ناامیدی را در زندگی تان به وجود می آورید، و طالعتان را به رنگ تیره و تار در می آورید، شخصی شما را می خواهد به طلسم های فراوانی ببندد بهتر است؛ مراقب خود باشید.

اردیبهشت: د ب آ

طالعت روشن است. به زودی به آرزو و خواسته های قلبی دست پیدا خواهید کرد، و شادی و آرامش را در خود به وجود می آورید بهتر است؛ ناامیدی را از خود دور کنید به زودی راهی سفر می شوید که برایتان موفقیت را به وجود می آورد، و باعث می گردد حال و هوای تان تغییر کند

خرداد: ب د د

مقصودی که دارید شاید در نظر خودتان نیکو و مناسب باشد، اما مطمئناً دردسر هایی برایتان به وجود خواهد آورد پس از آن صرف نظر کنید. به نصیحت های بزرگترهایتان گوش نمی دهید و با لجبازی کارهایتان را پیش می برید این امر به شما آسیب خواهد زد. اگر از نظر مالی در مضیقه هستید باید کمی بیشتر کوشش کنید.

تیر: آ آ د

طالعت روشن است. به موفقیت و سربلندی در زندگی تان دست پیدا خواهید کرد و شادی و نشاط را در خود به وجود می آورید، اگر قصد ازدواجی را دارید بهتر است؛ همه جوانب را در نظر بگیرید تا با مسائل فراوانی در زندگی خود روبه رو نشوید و خوشبختی را در خود به وجود بیاورید.

مراد: آ آ آ

طالعت خوب است. به زودی در زندگیتان گشایشی ایجاد می گردد شما اگر بیمار هستید از بند بیماری های خطرناک نجات پیدا خواهید کرد، و شادی را در زندگیتان سرازیر می کنید، به زودی به ثروت خواهید رسید که به تمام مسائل خود غلبه خواهید کرد و به هدفتان دست پیدا می کنید.

شهریور: آ د آ

قصد و نیت پاکی در سر خود دارید. بزودی رزق و روزی حلال به دستتان خواهد رسید، شما به سربلندی و مقامات بالا دست پیدا خواهید کرد از طرف اهل قلم سود و عایدی بسیاری نصیبتان خواهد شد، که شادی و نشاط را در وجودتان ایجاد می نماید.

مهر: آ ب د

طالعت خوب نیست. ممکن است در زندگی تان شخصی به شما صدمات بسیار زیادی وارد کند و برایتان مسائل فراوانی در زندگی به وجود بیاورد، بهتر است؛ مراقب خود باشید و راز دلتان را هیچگاه با کسی در میان نگذارید که برایتان مشکل ساز خواهد شد.

آبان: آ د د

مقصود خوبی دارید، اما با تنبلی نمی توانید به این هدف دست پیدا کنید پس کوشش و کوششتان را بیشتر کنید. شخصی پیشنهادی به شما میدهد که اصلا به خیر و صلاحتان نیست پس وسوسه نشوید و درخواستش را رد کنید. نورسیده ای در راه دارید که به زندگیتان رونق و رنگ و بویی تازه می بخشد.

آذر: آ د ج

اگر اسرار بزرگی در زندگی تان وجود دارد مراقب باشید که ممکن است فاش گردد و به دردسر بیفتید. دوستان خوبی دارید و هر کدام جداگانه هوایتان را دارند، اما متاسفانه شما نسبت به آن ها بی توجه هستید و ممکن است به راحتی آن ها را از دست بدهید. پولی که می خواهید به دستتان میرسد و سال جاری سال پررونقی برایتان خواهد بود.

دی: ب آ آ

اگر قصد تغییر شغل و یا تغییر مکان دارید در این هم تعجیل کنید که بسیار به صلاحتان خواهد بود. شخصی به شما پیشنهاد شراکت های کاری می دهد که بهتر است قبل از هرکاری استخاره کنید و با صلاح و مشورت اطرافیان پیش بروید. سفری کاری در پیش دارید که برایتان موفقیت های مالی به وجود می آورد.

بهمن: ب ب ج

منفعتی که می خواهید را از این مقصود نخواهید برد و متاسفانه فقط ضرر و زیانش عایدتان می گردد پس بهتر است از این امر دست بکشید. دوستان خوبی در اطرافتان ندارید و آن ها فقط به فکر منفعت خودشان هستند پس تا می توانید فاصله تان را از آن ها حفظ کنید. ازدواج و به وصال به یار نزدیک است اندکی شکیبا باشید.

اسفند: ب ج آ

اگر تصمیم دارید دست به انجام کاری بزرگ بزنید بهتر است از این امر صرف نظر کنید چراکه بخت و اقبال با شما یار نیست و با شکست روبرو خواهید شد. شخصی از دوری شما در رنج و عذاب است بهتر است هر چه سریع تر دلش را بدست بیاورید. با اندکی کوشش پول خوبی به دستتان میرسد که بهتر است مقداری از آن را پس انداز کنید.

منبع: فرادید
انتشار: 24 آذر 1401 بروزرسانی: 24 آذر 1401 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 2190

به "فال ابجد امروز چهارشنبه 16 آذرماه؛ به زودی راهی سفر می شوید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال ابجد امروز چهارشنبه 16 آذرماه؛ به زودی راهی سفر می شوید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید