فال ابجد امروز سه شنبه 24 آبان 1401؛ به زودی به مقصودتان خواهید رسید!

به گزارش صبح مهریز، فال حروف ابجد از جمله فال های قدیمی ای است که هواداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه ای برای مرتب سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده اند. گاهی این شیوه در شماره گذاری موارد یا صفحات به کار می رود.

فال ابجد امروز سه شنبه 24 آبان 1401؛ به زودی به مقصودتان خواهید رسید!

خبرنگاران | انسان ها همواره در پی راهی برای فهمیدن آینده خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال ها انجام می دهند.

فال حروف ابجد از جمله فال های قدیمی ای است که هواداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه ای برای مرتب سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده اند. گاهی این شیوه در شماره گذاری موارد یا صفحات به کار می رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه ها نیز استفاده می گردد. به این ترتیب که برای هر حرف واژه ای که بخواهند به عدد تبدیلش نمایند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی دارند و اعداد به دست آمده را جمع می زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ علی برابر با 110 می گردد بعلاوه یاعلی برابر با 121 می باشد.

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده اند که اسامی این ماه ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل

ثور

جوزا

سرطان

اسد

سنبله

اندازه

عقرب

قوس

جدی

دلو

حوت

در ادامه، فال ابجد امروز 24 آبان ماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: د ب آ

طالعت روشن است اگر هدفی در سر خود دارید به زودی به هدف هایتان خواهید رسید و سربلندی و موفقیت را در خود به وجود خواهید آورد، باید بیشتر مراقب سلامتی خود در زندگی باشید تا مسئله ای در شما به وجود نیاید، در خورد و خوراک هایتان رعایت داشته باشید تا بتوانید تنی سالم و تندرست داشته باشید.

اردیبهشت: آ ب ج

قصد و نیتت خوب است لطف خداوند در زندگی شامل حالتان می گردد شما به سربلندی دست پیدا میکنید، و موفقیت را در خود به وجود خواهید آورد، اگر مقصودی دارید به زودی به مقصودتان خواهید رسید و شادی را در زندگی تان به وجود می آورد، بهتر است در راز و احتیاج با خداوند بپردازید تا خداوند به شما یاری های بسیاری کند.

خرداد: ج آ د

طالعت نیک است اگر بیمار هستید به زودی از بند بیماری رهایی پیدا خواهید کرد، و تنی سالم و تندرست خواهید داشت به زودی خبر های مسرور نماینده از طرف شخصی به گوشتان میرسد، که موفقیت را در شما به وجود می آورد با توکل به خداوند شما به خواسته های خود خواهید رسید.

تیر: ب آ آ

آینده خوبی دارید در آینده راهی سفری خواهید شد که برایتان موفقیت و سربلندی را به وجود می آورد و شما را به هدف هایتان می رساند، به زودی صاحب ملک یا املاک خواهید شد که موفقیت و سربلندی را در شما به وجود می آورد، بهتر است؛ بیشتر مراقب خود در زندگی باشید تا مسئله ای در زندگی برایتان ایجاد نگردد.

مرداد: ب ب ب

طالعت خوب نیست با بدگویی کردن پشت دیگران خودتان را به دردسر های خیلی زیادی خواهید انداخت وطالعتان را به رنگ تیره و تار درخواهید آورد، بهتر است؛ دست از کار های ناشایست خود بردارید تا به دردسر های خیلی زیادی در زندگیتان روبرو نشوید.

شهریور: ب ج د

طالعت نیک است بزودی رزق و روزی حلال به دستتان می رسد، بهتر است؛ شکر گزاری نعمت های فراوان خداوند باشید و در راز و احتیاج با خداوند کاهلی نکنید تا بتوانید به آرامش و آسایش دست پیدا کنید، و شادی خوشبختی را خیلی زود برای خود به دست بیاورید.

مهر: آ ب آ

اگر در زندگی در انتظار خبری هستید به زودی این خبر به گوشتان خواهد رسید، و شما را شاد و مسرور خواهد نمود، اگر قصد معاملات پولی و مالی را دارید بهتر است؛ به انجام نرسانید، چون برای تان خوشایند دیده نشده است ممکن است شما را به دردسر های خیلی زیادی روبرو کند.

آبان: د ب آ

طالعت روشن است بهتر است در زندگی غم و اندوه را هرچه زودتر از خود دور کنید به زندگی خوشبین باشید تا اتفاقات خوشایند در شما رخ بدهد، سعی کنید؛ اگر می خواهید کاری را انجام دهید با بزرگان تان مشورت داشته باشید تا به دردسر های خیلی زیادی روبرو نشوید.

آذر: ج ب آ

طالعت خوب نیست بهتر است دست از فتنه و فتنه انگیزی های بی فایده بردارید، سعی کنید؛ سرتان به کار خودتان باشد اگر بخواهید با حرف های دروغین تان اطرافیانتان را گول بزنید به دردسر های خیلی زیادی روبرو خواهید شد، و مسائل فراوانی در شما به وجود خواهد آمد.

دی: د د د

طالعت خوب است به زودی از طرف شخصی یاری های پولی و مالی به شما خواهد رسید، که می توانید زندگی تان را سر و سامان بخشید و شادی را در خود به وجود بیاورید، با توکل به خداوند اگر قصد ازدواجی دارید به زودی ازدواج سر خواهد گرفت و شما به آرامش و آسایش در زندگی تان خواهید رسید.

بهمن: آ آ د

طالعت روشن است به زودی خبر های مسرور نماینده به گوشتان خواهد رسید، شما به موفقیت دست پیدا می کنید گره از کار تان باز می گردد و زندگیتان سروسامان می گیرد بهتر است؛ ناراحتی به دل خود راه ندهید به زودی به خواسته های خود خواهید رسید.

اسفد: آ د ج

طالعت خوب است به زودی گشایشی در زندگی شما رخ می دهد که گره از کارتان باز خواهد شد، طالعتان با شما یار است بهتر است؛ نگرانی به دل خود راه ندهید از شر بدخواهان در امان خواهید ماند و مسائل زندگی تان تک تک رفع خواهد شد، بهتر است در امورات کاری و پولی مراقبه سرمایه تان باشید.

منبع: فرادید
انتشار: 24 آبان 1401 بروزرسانی: 24 آبان 1401 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 2179

به "فال ابجد امروز سه شنبه 24 آبان 1401؛ به زودی به مقصودتان خواهید رسید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال ابجد امروز سه شنبه 24 آبان 1401؛ به زودی به مقصودتان خواهید رسید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید