سواحل زیبا و دیدنی آروبا

به گزارش صبح مهریز، آروبا به علت در اختیار داشتن سواحلی زیبا با شن و ماسه های سفید و روان بسیار مشهور است. انواع تفریحات ورزشی، موج سواری و تماشای آب های فیروزه ای ازجمله ویژگی های مجذوب کننده این سواحل به تعداد می رود. در بخش اول این سری مقالات به معرفی پنج ساحل زیبا در آروبا پرداختیم و حالا به معرفی پنج عدد دیگر از آن ها خواهیم پرداخت، با مجله خبرنگاران همراه باشید.

سواحل زیبا و دیدنی آروبا

بوکا کاتالینا، آروبا

بوکا کاتالینا، اسکله ای محبوب و زیبا است که سفر به آنجا ازجمله سفرهای لذت بخش مسافران خواهد بود. این منطقه با ساحلی فریبنده فاصله کمی از ساحل آراشی دارد که به سمت فانوس دریایی کالیفرنیا متمایل است. ساحل شن و ماسه ای کوچکِ آن فاصله چندانی از جاده نداشته و ماهی های گرمسیری و ستاره های دریایی رنگارنگ در آب های این دریا به وفور یافت می شوند. قایق های سرگرمیی و توریستی تنها در خارج از ساحل بوده و می توانید از آن ها برای سرگرمی و گردش بهره ببرید. این ساحل دارای امکانات زیادی نبوده و چنانچه قصد اقامت در این منطقه رادارید، بهتر است مواد غذایی و آب آشامیدنی به همراه خود ببرید.

ساحل مالموک

در بخش شمالی و در امتداد ساحل پالم، ساحلی با لبه های سنگی و شن و ماسه های طبقه بندی شده وجود دارد. در این قسمت می توانیم شاهد ویلاهای گران قیمت در کنار جاده باشیم. یکی از مهم ترین ویژگی های این منطقه، نمایی از کشتی های به گل نشسته و زنگار زده ای است که در اطراف آن به چشم می خورد. بخش شمالی این ساحل از محبوب ترین و مجذوب کننده ترین نقاط آن محسوب می گردد که دارای آبی کم عمق و ماهی های کوچک است. قایق های بادبانی برای گردشگران در همه جا پراکنده است. این ساحل فاقد رستوران ها و هتل های بزرگ است، بااین حال سوئیت های کوچک، لوکس و زیبایی در آنجا به چشم می خورد که تنها چهار دقیقه تا ساحل پالم فاصله دارد. شما می توانید برای استفاده از امکانات بهتر، این فاصله کوتاه را تا ساحل پالم طی کنید. سرتاسر آب های اطراف جنوب این ساحل، میزبان بزرگ ترین رویدادهای زیبا از امواج خروشان است.

ساحل ساوانتا

در حدود 30 دقیقه فاصله از ساحل بیبی، ساحل ساوانتا با قوسی زیبا از ماسه های سفیدرنگ، آپارتمان های بلوری، درختان انبوه و انگورهای دریایی وجود دارد. این منطقه معمولاً تعداد گردشگران کمتری را به خود جذب می نماید و به علت محلی بودنِ آن شما می توانید در رستوران محلی از غذاهای دریایی محبوب خود لذت برده و در خانه های کوچک اقامت کنید. چند دقیقه رانندگی در شمال غرب این ساحل بسیار لذت بخش است. آب های کم عمق، ماهی ها و اسفنج های دریایی از ویژگی های این ساحل زیبا است.

بوکا پرینس

در ساحل شمال شرقی آروبا و در پارک ملی آرکیک ساحل بوکا پرینس وجود دارد. ساحلی با مجذوب کنندهیت توریستی و آب های کریستالی خروشان. وسایل نقلیه برای دسترسی به این خط ساحلیِ سنگی در دسترس افراد است. در این منطقه الهام بخش، شما می توانید شاهد قدرت بزرگ اقیانوس در برابر سنگ ها و صخره ها باشید. بسیاری از بازدید کنندگان برای لذت بردن از پیک نیک و یا صرف شام در رستوران و تماشای صخره های سنگ آهک در این ساحل زیبا اقامت می کنند… بعلاوه می توانید با پیاده روی در ساحل شنی به سرگرمی بپردازید. البته شنا کردن در این منطقه کمی خطرناک و محدود است.

جزیره دِپالم

جزیره دِپالم با ساحلی شنی و ماسه های روان محل مناسبی برای بازدیدکنندگان مخصوصاً بچه ها و خانواده ها است. در این منطقه می توان از آب های گرم، قایق سواری، والیبال ساحلی و نوعی بازی به نام لوتو لذت برد. غذا و نوشیدنی بدون محدودیت در این ساحل در دسترس افراد است. شما می توانید در آب های گرم آن و ماساژهای مطبوع و تسکین دهنده روز خوبی را سپری کنید. بعلاوه می توانید برای جلوگیری از پرداخت هزینه های رفت وآمد، پیاده روی در ساحل را ترجیح دهید.

انتها بخش آخر

منبع: مجله دور و نزدیک
انتشار: 25 مرداد 1400 بروزرسانی: 25 مرداد 1400 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1778

به "سواحل زیبا و دیدنی آروبا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سواحل زیبا و دیدنی آروبا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید