در استایل های مختلف زیر کت چی بپوشیم؟

به گزارش صبح مهریز، اگر اهل پوشیدن کت هستید می دانید که مهم ترین و سخت ترین سوال در زمان لباس پوشیدن این است که زیر کت چی بپوشیم؟. پیدا کردن پاسخ این سوال ممکن است به معنای صرف چند ساعت وقت برای آنالیز تمام پیراهن ها و تی شرت های داخل کمد لباس باشد. لباسی که برای پوشیدن زیر کت انتخاب می کنید به نوع و جنس کت، استایل کت، استایل کلی شما، فصل و عوامل مختلف دیگری بستگی دارد که می تواند کار انتخاب را بسیار سخت کند.

در استایل های مختلف زیر کت چی بپوشیم؟

به همین علت تصمیم گرفتیم که در این مطلب از خبرنگاران مگ کامل ترین جواب به سوال زیر کت چی بپوشیم را به شما بدهیم تا از این به بعد بتوانید به راحتی و در چند دقیقه استایل خود با کت را تکمیل نموده، همه نگاه ها را به سمت خود جذب کنید.

زیر کت چی بپوشیم؟

بر خلاف آنچه که تصور می کنید انتخاب لباسی که باید زیر کت پوشیده گردد بسیار مهم است. بلوز و پیراهنی که برای پوشیدن زیر کت انتخاب می کنید می تواند استایل شما را تغییر دهد و آن را بسیار زیبا یا ناهماهنگ کند. پس برای اینکه بدانیم زیر کت چی بپوشیم باید ابتدا نوع کت را تعیین کنیم و سپس با توجه به آن انتخاب های دیگر را انجام دهیم.

زیر کت زنانه چی بپوشیم؟

به عنوان لباس مناسب برای زیر کت زنانه، می توانید تی شرت، بلوز، تاپ، سویشرت یا پولوشرت را انتخاب کنید. انتخاب لباس زیر کت بستگی به فصل، سلیقه شما و نوع کتی که می خواهید بپوشید دارد. برای زیر کت های نازک و تابستانی می توانید از تی شرت یا تاپ بهره ببرید و برای زیر کت های زمستانی و ضخیم تر، می توانید از سویشرت یا سوییتر بهره ببرید. بعلاوه می توانید از رنگ ها و طرح های مختلف برای لباس زیر کت خود بهره ببرید تا ظاهر شما مجذوب نماینده تر گردد.

زیر کت مردانه چی بپوشیم؟

به عنوان لباس مناسب برای زیر کت مردانه هم مثل کت زنانه، می توانید از تی شرت، پولوشرت، سویشرت یا پیراهن را انتخاب کنید. انتخاب لباس زیر کت بستگی به فصل، سلیقه شما و نوع کتی که می خواهید بپوشید دارد. برای زیر کت های نازک و تابستانی می توانید از تی شرت یا پولوشرت بهره ببرید و برای زیر کت های زمستانی و ضخیم تر می توانید از سویشرت یا پیراهن بهره ببرید. بعلاوه انتخاب رنگ تاثیر مستقیمی بر اندازه زیبایی و هماهنگی استایل شما دارد.

زیر کت چرم چی بپوشیم؟

برای پوشیدن زیر کت چرم می توانید انواع مختلفی از لباس ها مثل تی شرت، پولوشرت، سویشرت یا پیراهن را انتخاب کنید اما معمولا برترین گزینه برای زیر کت چرم تی شرت یا پولوشرت است. رنگ و طرح تی شرت یا پولوشرت را هم می توانید با توجه به استایلتان انتخاب کنید. مثلا اگر استایل شما ترکیبی از سیاه و سفید است می توانید یک تی شرت سفید ساده بپوشید. اگر می خواهید کاملا مشکی بپوشید، یک تی شرت طرح دار مشکی انتخاب کنید تا به خوبی در بین دیگر اجزای ساده استایل به چشم بیاید. اگر هم کت چرمی شما رنگی است یا استایل رنگی دارید، با توجه به ترکیب رنگ های انتخابی تان می توانید تی شرت یا پولوشرت را انتخاب کنید.

زیر کت چرم کوتاه چی بپوشیم؟

برای پوشیدن زیر کت چرم کوتاه، می توانید از لباس های زیر کتی با جنس نازک و مناسب برای فصل بهره ببرید. یک گزینه مناسب می تواند تی شرت ها یا تاپ های نازک با پارچه های نرم و راحت باشد. این نوع لباس ها می توانند از پنبه یا مخلوط پنبه و الاستین فراوری شده باشند که علاوه بر راحتی، سبکی خوبی هم دارند و پوشیدن آن ها لذتبخش است.

بعلاوه، می توانید از بلوزهای نازک، تاپ های آستین کوتاه یا بلوزهای با پارچه های نرم و راحت بهره ببرید. انتخاب رنگ و طرح مناسب هم به سلیقه شما بستگی دارد، اما معمولاً لباس های زیر کت چرم کوتاه بهتر است که لباس ساده یا با طرح های کلاسیک باشند تا با کت های چرم و دیگر اجزای استایلتان هماهنگ باشد.

زیر کت لی چی بپوشیم؟

زیر کت لی یا جین هم می توانید انواع مختلفی از لباس ها را انتخاب کنید. تی شرت، پولوشرت، سویشرت یا پیراهن گزینه های مناسب برای استایل با کت لی هستند. البته انتخاب شما باید بر اساس فصل و همچنان نوع استایلی باشد که قرار است داشته باشید اما تی شرت یا پولوشرت با کت لی می تواند برترین ترکیب باشد. بعلاوه می توانید از رنگ ها و طرح های مختلف برای لباس زیر کت لی بهره ببرید تا ظاهر شما مجذوب نماینده تر گردد.

زیر کت کوتاه چی بپوشیم؟

برای پوشیدن زیر کت کوتاه، می توانید از تی شرت یا تاپ های نازک و مناسب برای فصل بهره ببرید. این لباس ها می توانند از جنس پنبه یا مواد تنفس پذیر دیگر باشند تا پر حین استفاده احساس راحتی بیشتری داشته باشید. بعلاوه می توانید از مدل های مختلف تی شرت و تاپ هم بهره ببرید. لباس هایی مثل تی شرت های یقه گرد، تی شرت های یقه پولو یا تاپ های آستین کوتاه برای استایل با کت کوتاه کاملا مناسب هستند. بد نیست بدانید که معمولا تی شرت های یک رنگ و ساده یا با طرح های کلاسیک برای زیر کت کوتاه مناسب تر هستند.

زیر کت تک زنانه چی بپوشیم؟

برای پوشیدن زیر کت تک زنانه، می توانید از لباس هاییمثل تی شرت، تاپ یا بلوز بهره ببرید. نکته مهم این است که لباس انتخابی باید نازک و مناسب برای فصل باشند. البته شما می توانید از انواع لباس مثل تی شرت های یقه گرد، تی شرت های یقه پولو، تاپ های آستین کوتاه یا بلوزهای نازک بهره ببرید اما معمولا لباس های ساده و با طرح های کلاسیک برترین انتخاب برای زیر کت زنانه هستند.

زیر کت کتان چی بپوشیم؟

برای پوشیدن زیر کت کتان، می توانید از لباس هایی تی شرت، تاپ یا بلوز بهره ببرید که از موادی اولیه سبک و خنک مثل پنبه یا لنین فراوری شده باشند. این لباس ها باید نازک و مناسب فصل، بدون طرح یا با طرح های کلاسیک باشند تا زیبایی استایل شما را چند برابر نمایند.

زیر کت پارچه ای چی بپوشیم؟

برای فصل های گرم می توانید به سراغ تی شرت های پنبه ای یا تی شرت های فراوری شده از جنس پنبه و الاستین بروید اما برای فصل های سرد تی شرت های آستین بلند یا تی شرت های دوخته شده پارچه های نرم و گرم مناسب هستند. بعلاوه تاپ ها و بلوزهای نازک هم انتخاب خوبی هستند، به شرط اینکه ساده باشند یا طرح های کم و مینیمال داشته باشند.

زیر کت تابستانی چی بپوشیم؟

برای پوشیدن زیر کت تابستانی، بهتر است از لباس های با جنس خنک و تنفس پذیر بهره ببرید تا در طول روز احساس خوبی داشته باشید. در فهرست زیر می توانید برترین گزینه ها برای زیر کت تابستانی را ببینید:

 • تی شرت های نازک و تنفس پذیر
 • پولوشرت ها
 • بلوزهای نازک
 • تی شرت های آستین بلند

بعلاوه مهم است که این لباس ها از پارچه های طبیعی مثل پنبه یا مخلوط پنبه و الاستین دوخته هشده باشند تا پوست شما به راحتی تنفس نموده، از تعریق بیش از حد جلوگیری گردد.

زیر کت سنتی چی بپوشیم؟

برای پوشیدن زیر کت با طرح سنتی و دست دوز، می توانید از لباس هایی با همین طرح و روش دوخت بهره ببرید. در فهرست زیر می توانید برترین گزینه ها برای استفاده زیر چنین کت هایی را ببینید:

 • پیراهن دست دوز: پیراهن های دست دوز با طرح های سنتی و دست دوز زیبا، گزینه مناسبی برای زیر کت با طرح سنتی هستند. این نوع پیراهن ها با جزئیات دست دوز زیبا و طرح های سنتی، ظاهری خاص و مجذوب نماینده به استایل شما می بخشند.
 • پیراهن با طرح های سنتی: اگر دوست دارید یک استایل کاملا سنتی داشته باشید، می توانید از پیراهن های با طرح های سنتی بهره ببرید. این نوع پیراهن ها با طرح های قدیمی و سنتی، استایل شما را زیبا تر می نمایند.
 • پیراهن با دوخت دستی: پیراهن با دوخت دستی هم از گزینه های مناسب برای استفاده زیر کت با طرح سنتی است. این نوع پیراهن ها با دوخت های دستی زیبا، ظاهری خاص و منحصر به فرد به استایل شما می بخشند.

زیر کت و شلوار زنانه چی بپوشیم؟

برای انتخاب پیراهن برای زیر کت و شلوار زنانه، می توانید از تاپ های نازک با یا بدون آستین، بلوزهای نازک یا تی شرت های آستین کوتاه با پارچه های نرم و راحت بهره ببرید. این نوع لباس ها معمولاً از پنبه یا مخلوط پنبه و الاستین تهیه می شوند و استفاده از آن ها همراه با کت و شلوار بسیار راحت است. اگر تمایلی به استفاده از تاپ ندارید و می خواهید استایلتان کمی رسمی تر باشد می توانید از بلوز های آستین بلند دوخته شده از پارچه های نرم و لطیف بهره ببرید. انتخاب رنگ و طرح مناسب همه به سلیقه شما بستگی دارد، اما معمولاً لباس های زیر کت و شلوار زنانه بهتر است که ساده و یا با طرح های کلاسیک باشند تا استایلی خاص و زیبا داشته باشید.

زیر کت و شلوار مردانه چی بپوشیم؟

تی شرت، پولوشرت و بلوزهای مردانه آستین کوتاه یا آستین بلند از گزینه هایی هستند که می توانید برای پوشیدن با کت و شلوار مردانه انتخاب کنید. نکته مهم اینجاست که برای احساس راحتی بیشتر بهتر است به سراغ لباس هایی بروید که از پارچه پنبه ای یا مخلوط پنبه و الاستین دوخته شده باشند تا در حین استفاده احساس راحتی داشته باشید. برای فصل سرد هم می توانید از پلیورها یا سویشرت های نازک با پارچه های گرم و راحت بهره ببرید.

برترین ترکیب رنگ برای کت و پیراهن در بهار چیست؟

انتخاب رنگ های مناسب برای کت و پیراهن در فصل بهار می تواند به شما یاری کند تا استایلی شاداب و هماهنگ با فصل داشته باشید. در فهرست زیر برترین ترکیب رنگ ها برای کت و پیراهن در فصل بهار را می بیبنید:

 • آبی و سفید: یک کت آبی روشن را با یک پیراهن سفید یا برعکس، ست کنید. این ترکیب رنگی تازه و شادابی به ظاهر شما می بخشد.
 • صورتی و خاکستری: یک کت صورتی را با یک پیراهن خاکستری یا برعکس، ست کنید. این ترکیب رنگی به استایل شما زیبایی و ظرافت زنانه می بخشد.
 • سبز و زرد: یک کت سبز متمایل به زرد را با یک پیراهن زرد یا برعکس، ست کنید. این ترکیب رنگی تازگی، سرزندگی و شادابی بهاری را به ظاهر شما می بخشد.
 • نارنجی و آبی: یک کت نارنجی با یک پیراهن آبی یا برعکس، ست کنید. این ترکیب رنگی بسیار شاداب و انرژیک است و می تواند مجذوب نمایندهیت خاصی به استایل شما ببخشد.

برترین ترکیب رنگ برای کت و پیراهن در تابستان چیست؟

انتخاب رنگ های مناسب برای کت و پیراهن در فصل تابستان می تواند در عین حال که شیک بودن استایل را حفظ می نماید، ظاهری خنک و شاداب به شما ببخشد. در فهرست زیر برترین ترکیب رنگ ها برای کت و پیراهن در فصل تابستان را می بیبنید:

 • آبی و سفید: یک کت آبی روشن را با یک پیراهن سفید، یا برعکس، ست کنید. این ترکیب رنگی شاداب، احساس خنکی و مینیمال بودن را به استایل شما می بخشد.
 • قرمز و نخودی: یک کت قرمز تند را با یک پیراهن نخودی، یا برعکس، ست کنید. این ترکیب رنگی تند می تواند هیجان و گرمای تابستان را به شکل زیبایی در استایل شما نمایش دهد.
 • زرد و خاکستری: یک کت زرد روشن را با یک پیراهن خاکستری، یا برعکس، ست کنید. این ترکیب رنگی همزمان که شادابی تابستان را به نمایش می گذارد، استایل شما را مدرن و خاص می نماید.
 • سبز و آبی: یک کت سبز را با یک پیراهن آبی، یا برعکس، ست کنید. این ترکیب رنگی ریشه در طبیعت دارد و می تواند آرامش عمیق آن را در استایل شما منعکس کند.

معرفی برترین اکسسوری ها برای استفاده با کت

بعد از اینکه پاسخ سوال زیر کت چی بپوشیم را پیدا کردیم نوبت به اکسسوری های مناسب با کت می رسد. استفاده از اکسسوری های مناسب و متناسب با فصل می تواند زیبایی و مجذوب نمایندهیت استایل شما را چندین برابر کند. پیشنهاد ما برای اکسسوری های همراه با کت، گزینه های زیر هستند.

شال یا روسری

استفاده از یک شال یا روسری زیبا و مناسب با کت می تواند استایل شما را شیک و زیبا نشان دهد. شما می توانید از شال های مختلفف با رنگ های زنده و طرح های مجذوب نماینده بهره ببرید.

جواهرات

انتخاب جواهرات مناسب می تواند استایل شما را تکمیل کند. می توانید از گردنبندهای ظریف، گوشواره های زیبا و انگشترهای مجذوب نماینده بهره ببرید.

کیف

انتخاب یک کیف مناسب با کت می تواند ظاهرتان را بسیار زیباتر نشان دهد. شما می توانید از کیف های با طرح ها و رنگ های مجذوب نماینده بهره ببرید.

عینک آفتابی

عینک آفتابی هم مثل جواهرات می تواند استایل شما را کامل کند. یک عینک با فریم و استایل متناسب با لباستان انتخاب کنید و تاثیر بی نظیر آن روی ظاهرتان را ببینید.

جوراب های زیبا

استفاده از جوراب های با طرح ها و رنگ های مجذوب نماینده نیز می تواند به ظاهر شما جلوه ای تازه بدهد و کت شما را تکمیل کند. شاید فکر کنید که جوراب تاثیر خاصی روی استایل ندارد چون پای شما در کفش است. اما هر لحظه ای که قدم برمی دارید و هر زمانی که روی صندلی نشسته، پاها را روی هم می اندازید جوراب شما دیده می گردد. پس استفاده از یک جوراب مناسب می تواند تاثیر زیادی روی استایلتان داشته باشد.

مرور کلی

تصمیم برای اینکه زیر کت چی بپوشیم می تواند تاثیر مستقیمی روی سبک و نمای کلی استایلتان داشته باشد. در این مطلب به انواع کت و لباس های مناسب زیر آن اشاره کردیم. بعلاوه اکسسوری ها و کت های مختلفی را به شما معرفی کردیم که می توانید همه آن ها را از فروشگاه خبرنگاران به راحتی تهیه کنید.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 2 خرداد 1403 بروزرسانی: 2 خرداد 1403 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 2323

به "در استایل های مختلف زیر کت چی بپوشیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در استایل های مختلف زیر کت چی بپوشیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید