تور عمان ارزان قیمت: تقدیر وزیر خارجه از نحوه نگرش عمان نسبت به مسائل منطقه

به گزارش صبح مهریز، حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان که برای ملاقاتی دو جانبه با مقامات عمانی در مسقط به سر می برد، عصر امروز با بدر بن حمد البوسعیدی وزیر امور خارجه سلطنت عمان ملاقات و در مورد موضوعات مورد علاقه دوکشور به مصاحبه و گفتگو پرداخت.

تور عمان ارزان قیمت: تقدیر وزیر خارجه از نحوه نگرش عمان نسبت به مسائل منطقه

با تور عمان ارزان قیمت از سفری عالی برای کسب آرامش لذت ببرید و با شهرهای زیبای صلاله و مسقط عمان آشنا شوید.

به گزارش خبرنگاران، وزیر امور خارجه کشورمان در این ملاقات از فرایند روبه توسعه روابط فی مابین ابراز خرسندی کرد و بر استمرار ملاقات مسولان و مقامات دو کشور در حوزه های مختلف سیاسی، مالی و فرهنگی و بعلاوه فعال شدن کمیته های تخصصی از جمله کمیسیون مشترک همکاری های مالی دو کشور تاکید نمود.

امیر عبداللهیان ضمن تبریک پنجاهمین سالگرد برقراری روابط دو کشور تاکید نمود، روابط مردمی و فرهنگی ایران و عمان ریشه در تاریخ دارد و دو کشور توانسته اند بنای همکاری های ریشه دار و مستحکمی را پی ریزی کنند.

وزیر امور خارجه کشورمان از نحوه نگرش عمان نسبت به مسائل منطقه مبتنی بر گفت وگو و همکاری تقدیر کرد و آن را تنها راه برطرف مسائل منطقه دانست.

امیر عبداللهیان با ابراز خرسندی از فرایند توسعه همکاری های تجاری فی مابین، از جمله افزایش مبادلات، ابراز امیدواری کرد همکاری های تجاری و مالی کشورهای منطقه با یکدیگر می تواند الگویی برای پایداری صلح و امنیت منطقه قلمداد شود.

بدر بن حمد البوسعیدی وزیر امور خارجه سلطنت عمان نیز در این ملاقات با اشاره به ظرفیت ها و توانمدیهای مالی و منابع انسانی ایران، بر ارتقاء همکاری های دو جانبه و بهره گیری از ظرفیت های مالی منطقه تاکید نمود.

طرفین در این ملاقات بر استمرار رایزنی درخصوص مسائل مهم منطقه تاکید نمودند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 بهمن 1400 بروزرسانی: 3 بهمن 1400 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1950

به "تور عمان ارزان قیمت: تقدیر وزیر خارجه از نحوه نگرش عمان نسبت به مسائل منطقه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور عمان ارزان قیمت: تقدیر وزیر خارجه از نحوه نگرش عمان نسبت به مسائل منطقه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید