(تصاویر) زندگی دوباره مرد خوش شانس با چهره و دست های جدید!

به گزارش صبح مهریز، جو دی مئو در سن 22 سالگی مجددا در حال یافتن طیف وسیعی از احساسات روی دست و صورت جدید خود است، از گرما تا سرما و از رطوبت تا لمس شخص دیگر.

(تصاویر) زندگی دوباره مرد خوش شانس با چهره و دست های جدید!

به گزارش خبرنگاران، دی مئو حدود شش ماه است که دست ها و صورت جدیدی دارد که محصول جراحی موفقیت آمیز پس از یک حادثه آتشین است.

وی می گوید وقتی کسی او را لمس می کند یا خودش چیزی را لمس می کند برایش تعجب آور است. او روزانه در یک مرکز توانبخشی خود را تحت فشار قرار می دهد و بزرگترین هدفی که دارد این است که بتواند دوباره رانندگی کند. همین رانندگی بود که برای او کابوسی وحشتناک را رقم زد.

در 14 ژوئیه 2018، وقتی جو دئی مئو از شیفت کار خود به عنوان یک آزمایشگر به خانه باز می گشت دچار حادثه رانندگی شد و خودرواش پس از غلت زدن منفجر شد. این حادثه باعث سوختگی درجه سه بیش از 80 درصد از بدنش شد.

وی چهار ماه را در بخش سوختگی مرکز پزشکی سنت بارناباس در لیوینگستون نیوجرسی گذارند که بخشی از آن را در کما بود. پزشکان حدود 20 عمل جراحی ترمیمی روی دست ها و صورتش انجام دادند.

در 12 آگوست 2019 او تحت عمل جراحی 23 ساعته قرار گرفت، عملی که 140 جراح، پرستار و سایر کادر درمان عمل پیوند صورت و دست روی بدنش انجام دادند.

دکتر ادواردو دی رودریگز رئیس تیم پزشکی این عمل جراحی در این باره به شبکه ان بی سی آمریکا گفت که این نوعی پیشرفت بسیار سطح بالا در زمینه پیوند اعضای بدن است.

در این عمل جراحی ده ها متخصص در زمینه کاشت پیشانی، ابرو، گوش، بینی، پلک، لب، خط پیشانی، گونه و چانه شرکت داشتند.

حالا این مرد روزانه 5 ساعت را در مرکز توانبخشی سپری می کند و در غذا خوردن و انجام تمرینات ورزشی پیشرفت های خوبی داشته است.

منبع: فرارو
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1509

به "(تصاویر) زندگی دوباره مرد خوش شانس با چهره و دست های جدید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) زندگی دوباره مرد خوش شانس با چهره و دست های جدید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید