تور ارزان استانبول: با کاخ چراغان استانبول، آخرین کاخ عثمانی بیشتر آشنا شوید

به گزارش صبح مهریز، کاخ چراغان استانبول

عثمانی یکی از امپراتوری های بزرگ بوده است که شامل ترکیه امروزی و چند کشور دیگر بوده است. از این امپراتوری که در توسعه اسلام به سایر نقاط جهان تاثیر بسیار زیادی داشته است، امروزه چندین کاخ به جای مانده است که کاخ چراغان استانبول را می توان یکی از این مراکز گردشگری دانست. در سفر به ترکیه به وسیله تور استانبول می توانید از آخرین کاخ عثمانی یعنی کاخ چراغان در شهر استانبول تماشا کنید.

تور ارزان استانبول: با کاخ چراغان استانبول، آخرین کاخ عثمانی بیشتر آشنا شوید

بهترین تجربه سفر را با تور ارزان استانبول در خاطراتتان ثبت کنید. از استانبول زیبا دیدن کنید و لحظات زیبایی را در این شهر تاریخی و تفریحی بگذرانید.

این کاخ که بسیار باشکوه است، علاوه بر اینکه یک مرکز گردشگری به شمار می رود، یک مکان اقامتی هم می باشد. در صورتی که می خواهید از این کاخ زیبا تماشا کنید و یا قصد دارید تعطیلات خود را در شهر استانبول پشت سر بگذرانید، این مقاله می تواند برای شما مناسب به شمار رود. این کاخ بسیار زیبا با معماری سلطنتی ساخته شده است و اثری از معروف ترین معماران عثمانی می باشد. در صورتی که می خواهید در بازدید از استانبول از مراکز گردشگری این شهر تماشا کنید، کاخ چراغان می تواند یکی از اصلی ترین گزینه هایی باشد که در دسترس شماست و می توانید از این کاخ بسیار زیبا نیز تماشا کنید.

تاریخچه کاخ چراغان استانبول

کاخ چراغان به وسیله عبدالعزیز یکم، حاکم ترکیه در سال 1863 ساخته شد و ساخت آن در سال 1872 به اتمام رسید. ساخت این کاخ به وسیله سه معمار مشهور و بنام ترکیه ای صورت گرفته است که در واقع پدر و دو فرزند می باشند. این کاخ تا زمان حیات عبدالعزیز به عنوان محل اقامت وی شناخته می شد و پس از آنکه وی فوت کرد برادرزاده وی تا سال 1910 در این کاخ سکونت داشته است.

سر انجام در سال 1910 این کاخ آتش گرفت و در آتش سوخت و بدون ساکن باقی ماند تا پس از مدتی به وسیله یک شرکت ژاپنی خریداری شد و مورد بازسازی و بازسازی نهاده شد. پس از بازسازی این کاخ به عنوان یک هتل لوکس مورد استفاده قرار می گرفت تا زمانی که در سال 2007 بار دیگر مورد بازسازی نهاده شد و از آن موقع، کاخ چراغان استانبول به عنوان یکی از برترین هتل های لوکس در دنیا مورد استفاده است که گاها مهمان ها حاضرند در این هتل تا 15 هزار دلار را برای هر شب اقامت پرداخت نمایند. این هتل امروزه یکی از برترین هتل های دنیا است.

[cn-suggest-posts sts=حمام سنتی چمبرلی تاش استانبول stl=https://deltaban.com/traditional-chamberlain-tash-bath-istanbul/ sbs=تور لحظه آخری دبی sbl=https://deltaban.com/dubai-tours/]

اقامت در کاخ چراغان استانبول

استانبول را می توان یکی از مهم ترین مراکز گردشگری در دنیا مطرح کرد که همه ساله میلیون ها نفر از این شهر تماشا می نمایند. این شهر بعلاوه به عنوان یکی از ده مقصد گردشگری برتر نیز شناخته می گردد و از این روی هتل های بسیاری را در خود جای داده است. به جرات می توان گفت که کاخ چراغان استانبول یکی از برترین و لوکس ترین هتل های استانبول است که همه ساله بسیاری از مردم برای اقامت در این هتل اتاق رزرو می نمایند.

بازدید از این هتل و استفاده از بعضی از امکانات آن که مربوط به بخش تاریخی کاخ است برای مردم آزاد است و شما می توانید برای صرفه جویی در هزینه ها در هتلی دیگر اقامت کنید ولی برای اینکه بتوانید در این هتل اقامت داشته باشید، باید هزینه ای بسیار زیاد پرداخت کنید. به یاد داشته باشید که برای رزرو این هتل می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید. در ادامه بیشتر شما را با معماری و ویژگی های کاخ چراغان استانبول آشنا خواهیم نمود و شما می توانید با خیال راحت این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنید. البته بازدید از آن نیز به صورت جداگانه می تواند ایده ای مجذوب کننده باشد.

ویژگی های معماری کاخ چراغان استانبول

کاخ چراغان را می توان یکی از باشکوه ترین عمارت های سلطنتی در تور ترکیه مقرون به صرفه دانست که همه ساله بسیاری از گردشگران را به خود جذب می نماید. علاوه بر طرح های اسلامی که در این کاخ مورد استفاده بوده است، شما می توانید از طرح های زیبای ترکی که در این کاخ مورد استفاده بوده است لذت ببرید. بدون شک کاخ چراغان استانبول را می توان یکی از مناسب ترین مکان های عکاسی در استانبول دانست.

درون و بیرون این محل اقامتی و تاریخی بسیار مناسب برای عکاسی به شمار می رود. بعلاوه ویژگی های درون این هتل به خصوص بخش های شاه نشین و محلی که عبدالعزیز یکم و برادرزاده اش در آن زندگی می نموده اند از لحاظ بصری بسیار زیبا هستند و نهایت هنر معمار در این محل به کار گرفته شده است.

کاخی با معماری داخلی بسیار زیبا

یکی از ویژگی های مثبتی که می توان برای کاخ چراغان استانبول در نظر داشت، معماری داخلی بسیار زیبای درون این هتل می باشد. با ورود به این کاخ سلطنتی می توانید گچ بری و تزئینات داخلی که مدت ها قبل صورت گرفته است را مشاهده کنید و بعلاوه در این کاخ بسیار زیبا می توانید از لوسترها و سایر وسایل شیک و آنتیک که جدیدا به آن اضافه شده است تماشا کنید.

به یاد داشته باشید که این هتل محلی بسیار مناسب برای اقامت به شمار می رود و همه ساله بسیاری از گردشگران را به خود جذب می نماید. بعلاوه امکانات بسیار مناسبی برای مهمانان در این هتل در نظر گرفته می گردد که بازدید نمایندگان عادی نیز می توانند از این امکانات استفاده نمایند. در ادامه بیشتر در خصوص ویژگی ها و امکانات این هتل صحبت خواهیم کرد و جنبه های عمومی امکانات این هتل را آنالیز می کنیم.

امکانات هتل کاخ چراغان

اقامت در هتل کاخ چراغان می تواند بسیار شگفت انگیز باشد ولی در صورتی که نمی خواهید در این هتل اقامت داشته باشید نیز می توانید از بعضی از امکانات عمومی این هتل بهره ببرید. از مهمترین این امکانات می توان به وجود حمام ترکی، سالن ماساژ، استخر روباز، سالن ورزشی، اینترنت رایگان و غیره اشاره کرد.

به طور کلی شما می توانید در این هتل از امکانات بسیار زیادی بهره ببرید و بعلاوه از امکانات داخل هر اتاق نیز بهره مند می شوید که این امکانات برای داشتن یک اقامت فوق العاده و خاطره انگیز می تواند مناسب باشد. به طور کلی می توان گفت که هتل کاخ چراغان استانبول یکی از مهم ترین مراکز گردشگری در این شهر است که ویژگی های بسیار زیادی دارد و یکی می تواند برای یک اقامت لوکس گزینه ای مناسب به شمار رود.

[cn-suggest-posts sts= مرکز خرید فروم استانبول stl=https://deltaban.com/forum-istanbul-shopping-center/ sbs=تور ترکیه مقرون به صرفه sbl=https://deltaban.com/turkey-tours/]

برترین روش سفر به استانبول و بازدید از کاخ

یکی از برترین روش هایی که برای سفر به استانبول می توان مطرح کرد خرید تور استانبول می باشد. در این روش در هزینه های شما صرفه جویی می گردد و می توانید در برنامه تور از هتل کاخ چراغان استانبول نیز بازدید نمایید. این هتل امکانات بسیار خوبی داشته و می تواند گزینه ای مجذوب کننده برای گردشگری به شمار رود. بعلاوه این کاخ که قدمت باستانی دارد را می توانید در تور استانبول به راحتی به آن دسترسی داشته باشید و از این کاخ عثمانی تماشا کنید.

کاخ چراغان استانبول را می توان یکی از برترین گزینه های گردشگری در استانبول دانست برای کسانی که می خواهند از این شهر گردشگری زیبا تماشا نمایند. در صورتی که راهی استانبول می شوید، بازدید از این کاخ را در برنامه خود قرار دهید. سفر به ترکیه و تور ترکیه لحظه آخری نیز برترین روش برای بازدید از استانبول و این کاخ قدیمی به شمار می رود. در این مقاله شما را با ویژگی ها و امکاناتی که در این کاخ وجود دارد آشنا کردیم و شما می توانید این کاخ را برای بازدید انتخاب نموده و از آن بازدید نمایید.

منبع: دلتابان
انتشار: 14 آذر 1400 بروزرسانی: 14 آذر 1400 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1898

به "تور ارزان استانبول: با کاخ چراغان استانبول، آخرین کاخ عثمانی بیشتر آشنا شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان استانبول: با کاخ چراغان استانبول، آخرین کاخ عثمانی بیشتر آشنا شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید