با این تصویر شخصیت خود را بشناسید

به گزارش صبح مهریز، با نگاهی کوتاه به تصویر زیر، بگویید چه چیزی مشاهده نموده اید، تا ما به شما بگوییم شخصیت شما چگونه است.

با این تصویر شخصیت خود را بشناسید

به گزارش خبرنگاران، من در نگاه اول یک ماهی را دیدم. از آن جا که نیمکره راست مغز شما فعال تر از نیمکره چپ می باشد بنابراین فرد هنرمندی به نظر می رسید. در حقیقت هنرمند بودن شما سبب شده است که در عرصه های مختلف بتوانید استعداد خودتان را شکوفا کنید و این مساله سبب افزایش اعتماد به نفس و محبوبیت شما تا حدود زیادی شده است.

من در نگاه اول یک دختر را دیدم. از آن جا که نیمکره چپ مغز شما فعال تر از نیمکره راست می باشد بنابراین ریاضیات فکر شما بسیار قوی می باشد. از سوی دیگر با توجه به این توصیفات، فردی منطقی و اهل بحث و استدلال به نظر می رسید.

من در نگاه اول ماهی و دختر را دیدم. از آن دسته از افرادی هستید که از هر دو نیمکره مغزتان استفاده می کنید این ویژگی سبب شده است که از سویی اهل استدلال باشید و از سوی دیگر از عواطف بالایی برخوردار باشید. بعلاوه این مساله منجر می گردد که در لحظات احساسی بتوانید خیلی خوب تصمیم منطقی و نهایی را بگیرید و از سوی دیگر در مباحث جدی و منطقی بتوانید عواطف را هم وارد کنید.

منبع: فرارو
انتشار: 26 مرداد 1402 بروزرسانی: 26 مرداد 1402 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 2296

به "با این تصویر شخصیت خود را بشناسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با این تصویر شخصیت خود را بشناسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید