امکان لغو بعضی پروازها و استرداد پرداختی مسافران

به گزارش صبح مهریز، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از بازگشت کامل هزینه بلیط ها در صورت ممنوعیت یا محدود شدن پروازها از سوی ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا اطلاع داد.

امکان لغو بعضی پروازها و استرداد پرداختی مسافران

شرایط ناپایدار و افزایش آمار مبتلایان به بیماری کرونا، سبب شد تا پروازهای استان خوزستان با محدودیت هایی روبرو شود. بر این اساس، امکان لغو و محدودیت پروازهای استان های مختلف از سوی ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا در صورت قرمز شدن شرایط در روزهای آینده وجود خواهد داشت. ازاین رو، تورج دهقانی زنگنه، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری به مسافران اطمینان خاطر داد که در صورت لغو یا محدودیت پروازها، هزینه بلیط به طور کامل به ایشان بازگردانده خواهد شد. وی در این رابطه گفت:

انجام شدن یا نشدن پروازهای داخلی و شرایط آن بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیم گیری شده و سازمان هواپیمایی کشوری متولی اجرای آن است و دیگر دستگاه ها و نهادها ارتباطی ندارد. بنابراین مسلما در صورت لغو یا کنسل شدن بلیط هواپیما هزینه آن به صورت کامل به مسافران باز می شود.

دهقانی زنگنه در مورد چگونگی پروازهای استان خوزستان نیز تشریح کرد:

بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا با توجه به شرایط ویژه به وجود آمده در استان خوزستان از نظر اپیدمی شیوع ویروس کرونا، پروازهای ورودی و خروجی این استان با کاهش و محدودیت روبرو شده است، و نکاتی در این زمینه مورد توجه و تاکید نهاده شد. یکی اینکه برای انجام پرواز از و به این استان مردم باید نتیجه منفی تست PCR را همراه شان داشته باشند، دوم اینکه پروازهای این استان با کاهش و محدودیت های خاصی روبرو شده است و نهایتا همه شرکت های هواپیمایی و آژانس های مسافرتی موظف شدند تا به مسافران پیامک بزنند آن ها را به عدم انجام این سفر ترغیب نمایند و این نکته را قید نمایند که بدون هیچگونه کسری کل هزینه پرداختی آن ها برای خرید بلیط هواپیما در این راستا مسترد خواهد شد.

اگر قصد خرید بلیط هواپیما به هر یک از مقصدهای داخلی یا خارجی را دارید، با یاری موتور جست وجوی پرواز خبرنگاران می توانید به آسانی فهرستی از فروشندگان معتبر را مشاهده و مقرون به صرفه ترین بلیط را بخرید.

منبع: کجارو / cannews.aero
انتشار: 26 خرداد 1401 بروزرسانی: 26 خرداد 1401 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 2081

به "امکان لغو بعضی پروازها و استرداد پرداختی مسافران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان لغو بعضی پروازها و استرداد پرداختی مسافران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید