استفاده از تمام ظرفیت ها برای انجام فعالیت های فرهنگی، روش درست زندگی کردن باید به دانشجویان آموزش داده گردد

به گزارش صبح مهریز، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران گفت: از تمام ظرفیت های ملی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و ... استفاده خواهیم کرد تا برای دانشجویان پوشش سالم و سعادتمند ایجاد کنیم تازیان نکنند.

استفاده از تمام ظرفیت ها برای انجام فعالیت های فرهنگی، روش درست زندگی کردن باید به دانشجویان آموزش داده گردد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، جلسه مدیران معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران با حضور هادی بهرامی احسان معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران برگزار گردید.

بهرامی احسان معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در این جلسه گفت: منظره معاونت فرهنگی باید توسعه یابد و به صورت دقیق و منطبق با اولویت ها تنظیم و تدوین گردد.

وی با تاکید بر اینکه جلسات شورای مدیران باید به صورت منسجم و مستمر برگزار گردد، اضافه نمود: معاونت فرهنگی بر اساس مأموریتی که دارد باید کار آموزشی غیر آکادمیک انجام دهد از این رو از فرصتی که به دست آمده باید در عمل و نظر روش درست زندگی کردن را به دانشجویان آموزش داد.

بهرامی احسان با بیان اینکه باید روش سالم زندگی کردن را به دانشجویان در آشفته بازار فضای زندگی آموخت، اظهار کرد: فرهنگ یعنی سبک زندگی و معاونت فرهنگی به عنوان مجری فرهنگ در دانشگاه باید آموزش برنامه ریزی صحیح و گرفتن تصمیم درست را در اولویت واقع شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران تاکید نمود: از تمام ظرفیت های ملی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و ... استفاده خواهیم کرد تا برای دانشجویان پوشش سالم و سعادتمند ایجاد کنیم تازیان نکنند.

وی در ادامه توضیح داد: باید آتشفشانی از اراده، عظم و عقل در راستای انجام فعالیت های فرهنگی ایجاد گردد. با همفکری، هم افزایی و برنامه ریزی در فضای ایجاد شده می توان مسئولیت پذیری، فضیلت گرایی اخلاق ق و درستکاری را به جوانان آموزش داد.

شایان ذکر است؛ در ادامه جلسه مدیران واحد های مختلف معاونت فرهنگی و اجتماعی درباره فعالیت ها و منظره آینده واحد متبوع خود مطالبی را ارائه کردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 بهمن 1400 بروزرسانی: 13 بهمن 1400 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1960

به "استفاده از تمام ظرفیت ها برای انجام فعالیت های فرهنگی، روش درست زندگی کردن باید به دانشجویان آموزش داده گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استفاده از تمام ظرفیت ها برای انجام فعالیت های فرهنگی، روش درست زندگی کردن باید به دانشجویان آموزش داده گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید