وقتی نوید محمدزاده مثل یک طرفدار پای قورباغه ایستاد

به گزارش صبح مهریز، فیلم نیوز/ هواداری آیین و مسلک نابی دارد. در آیین هواداری تو همه جوره باید پای تیمت بایستی. به خصوص در روزهای زار. روزهای تاریک و شکست. در آن روزهاست که هوادار و هواداری معنا پیدا میکند؛ چون در روزهای برد و پیروزی همه هوادار می شوند. اتفاقا مرز بین هوادار و هوادار همین جاست. هوادار در روزهای پیروزی کنارت هست ؛ اما هوادار در روزهای شکست. او میداند که تیمش روزی بلند می گردد؛ ایمان دارد و همین ایمان را فریاد میزند که این تیم روزی بپا می خیزد و همه را تارومار میکند. او فریاد میزند و سینه ستبر میکند؛ اما هیچکس باورش نمیکند نه او را نه تیمش را . هودار ولی به خاطر ایمانش استوار می ایستد و بالاخره قیام تیمش را می بیند؛ آن روز است که همه متوجه می شوند که او چرا اینطور برای تیمش گریبان میدرید.

وقتی نوید محمدزاده مثل یک طرفدار پای قورباغه ایستاد

جهت دریافت خدمات طراحی ویلای کلاسیک با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

نوید محمد زاده مصداق شاخص یک طرفدار واقعی است. او این مسلک را در مکتب فوتبال آموخته و با ابعاد و زوایا آن آشناست. او میداند که وقتی به تیمی ایمان پیدا کردی همه باید جوره پایش بایستی به خصوص در روزهای باخت. محمدزاده مثل یک طرفدار پای سریال قورباغه ایستاد و با همه وجودش خودش را در روزهایی که سریال آماج حملات دوست و غیر دوست قرار گرفته بود وقف سریال کرد. پرچم سریال را بالا نگه داشت در حالیکه از همه طرف فحش و ناسزا می شنید ؛ اما ایمان داشت که این روزها تمام می گردد و روزهای برد فرا می رسد.

مثل همان طرفداری که میداند حال تیمش خوب نیست اما در روز بازی پرچم و بوقش را برمیدارد و راهی ورزشگاه می گردد تا بگوید من پایت هستم تا از خاک بلند شوی.حالا قورباغه در جهت پیروزی افتاده ؛ چهره تیم برنده را به خودش گرفته؛ از خاک برخواسته این وسط اما برنده واقعی نوید محمد زاده است که تمام قد پای سریال ایستاد و از کارش و تیمی که برایش کار نموده بود بسان یک طرفدار دفاع کرد.

نویسنده: وحید سعیدی

منبع: همگردی
انتشار: 26 مرداد 1400 بروزرسانی: 26 مرداد 1400 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1779

به "وقتی نوید محمدزاده مثل یک طرفدار پای قورباغه ایستاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقتی نوید محمدزاده مثل یک طرفدار پای قورباغه ایستاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید