واکنش فدراسیون فوتبال به مذاکره با علی دایی

به گزارش صبح مهریز، محمد جواد پاینده مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره شرایط فعالیت دراگان اسکوچیچ در تیم ملی ایران گفت: آخرین خبری که دارم آقای اسکوچیچ قرار بود بامداد امروز وارد کشور گردد. بنا است جلسه ای را داشته باشیم که هنوز محل و زمان آن معین نشده است.

واکنش فدراسیون فوتبال به مذاکره با علی دایی

او درباره بیان برکناری او از سوی کمیته فنی فدراسیون فوتبال یادآور شد: کمیته فنی نظر مشورتی و کارشناسی داده است و سپس هیأت رئیسه دیدگاه های کمیته فنی را آنالیز می نماید. اینکه او برکنار شده است خبر قطعی نیست. نقش کمیته فنی همین است که دیدگاه خودش را بدهد و نظرش را اعلام کند، اما بیان دیدگاه به منزله تصمیم گیری و قطع همکاری نیست.

پاینده درباره زمان برگزاری جلسه هیأت رئیسه در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی ایران تاکید نمود: قرار است نشستی با آقای اسکوچیچ با حضور هیأت رئیسه برگزار و در این زمینه تصمیم گیری گردد.

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره احتمال مربی ایرانی در رأس کادر فنی تیم ملی ایران توضیح داد: من درباره جزئیات جلسه صحبت نمی کنم. در داخل جلسه نبودم، اما از دوستان شنیدم که مسائل مختلفی مطرح شده است. باز هم می گویم دیدگاه های فنی از سوی آن ها به عنوان نظر مشورتی به رئیس فدراسیون داده می گردد.

پاینده ضمن رد تماس با علی دایی برای پذیرش نیمکت تیم ملی فوتبال گفت: من تأیید نمی کنم. در مرحله اول تصمیم گیری رسمی در این زمینه است و در گام بعدی تصمیم گیری در مورد مذاکره با گزینه ها است. هنوز گزینه هایی انتخاب نشده است. تا جایی که من اطلاع دارم کسی با آقای دایی تماس نگرفته است.

منبع: فرارو
انتشار: 4 مرداد 1401 بروزرسانی: 4 مرداد 1401 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 2116

به "واکنش فدراسیون فوتبال به مذاکره با علی دایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش فدراسیون فوتبال به مذاکره با علی دایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید