کی روش با ایران فوق العاده دفاعی بود، او چیزی برای کلمبیا ندارد

به گزارش صبح مهریز، به گزارش خبرنگاران، خورخه فوساتی سابقه کار در تیم های زیادی از کشورهای عربی را در کارنامه دارد. فوساتی که زمانی سرمربی تیم ملی فوتبال اروگوئه بود، بیش از نیمی از فعالیت مربیگری خود را در تیم های عربی و از جمله تیم ملی فوتبال قطر سپری نموده است.

کی روش با ایران فوق العاده دفاعی بود، او چیزی برای کلمبیا ندارد

فوساتی در زمان کار در تیم ملی قطر، با تیم ایران و کارلوس کی روش هم روبرو شده بود و حتی یکی از گزینه هایی بود که ادعا می شد جایگزین کی روش بعد از جام ملت های 2019 آسیا در تیم ایران می گردد.

این مربی اخیراً در تبادل نظر با برنامه تلویزیونی Banda Deportiva به بهانه آنالیز عملکرد تیم های حاضر در مرحله انتخابی جام جهانی در منطقه آمریکای لاتین، به کارلوس کی روش و دو باخت متوالی اش با کلمبیا هم اشاره نمود.

فوساتی گفت: برزیل تنها تیمی است که نظم خود را حفظ نموده است. اکوادور هم شاید بتواند نظم داشته باشد. بقیه تیم ها هیچ نظم و انضباطی ندارند مثل اروگوئه. شیلی متزلزل و پرو ناامید نماینده بوده است. اتفاقاتی هم که برای کلمبیا رخ داد مرا غافلگیر نکرد. مربیان زیادی در آمریکای لاتین بودند که می توانستند انتخاب شوند و از خصوصیات و ویژگی های کلمبیا اطلاع داشته باشند.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا به کارلوس کی روش اشاره می کنید؟ گفت: من کی روش را می شناسم. او چیزی برای انجام دادن در کلمبیا ندارد.

سرمربی سابق اروگوئه اضافه نمود: من با کی روش روبرو شده ام؛ زمانی که من سرمربی قطر بودم و او سرمربی ایران؛ یکی از تیم های عظیم آسیا. اما ایران با راهنمایی کی روش یک تیم فوق العاده دفاعی بود. در کلمبیا آنها نمی دانستند که چه کسی را استخدام نمایند.

به گزارش خبرنگاران، این صحبت های فوساتی درباره کی روش یادآور درگیری رسانه ای این دو مربی در فروردین 1396 و پیش از بازی دو تیم ایران و قطر است. فوساتی در نشست خبری پیش از آن بازی به کی روش کنایه زد که چرا درباره دو ملیتی های قطر صحبت نموده و اشاره ای به بازیکنان دو ملیتی پرتغال نداشته است.

کی روش هم در واکنش به این اظهارات فوساتی اعلام نمود از دستاوردهای قطر برای جام جهانی تمجید نموده و این مربی اروگوئه ای هرچه که دوست دارد می تواند بگوید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 دی 1399 بروزرسانی: 5 دی 1399 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1357

به "کی روش با ایران فوق العاده دفاعی بود، او چیزی برای کلمبیا ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کی روش با ایران فوق العاده دفاعی بود، او چیزی برای کلمبیا ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید