مشوق های بیمه ای به فعالان گردشگری اردبیل ارائه می گردد

به گزارش صبح مهریز، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از ارائه مشوق های بیمه ای برای فعالان صنایع دستی و گردشگری این استان اطلاع داد.

مشوق های بیمه ای به فعالان گردشگری اردبیل ارائه می گردد

به گزارش صبح مهریز به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، نادر فلاحی مدیرکل میراث فرهنگی استان با اعلام این خبر توضیح داد: پیرو ابلاغ دستور العمل و فرایند های مشوق های بیمه کارفرمایی جهت استفاده از تخفیف های بیمه ای کارفرمایی، اداره کل میراث فرهنگی استان در نظر دارد این مهم را ویژه فعالان بخش گردشگری و صنایع دستی استان به اجرا درآورد.

او اضافه نمود: بر همین اساس دولت 23 درصد از سهمیه بیمه، نیروهای کار جدیدی که در سال 97 وارد چرخه کار شده و سابقه بیمه ندارند را متقبل می گردد تا فرصتی جهت اشتغال زایی و ارتقا ایمنی شغلی افراد فراهم گردد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل در خصوص شرایط کارجویی که می تواند از این امکان برخوردار گردد، توضیح داد: نیروی کار جدید باید دانش آموخته دانشگاهی باشد.

فلاحی ادامه داد: حداکثر سن برای مقطع کارشناسی 25 سال، کارشناسی ارشد 28 سال و دکتری 32 سال است. دو سال خدمت سربازی به حداکثر سن اضافه می گردد و نداشتن سابقه بیمه در تامین اجتماعی در طول یک سال قبل از ثبت نام لازم است.

او تاکید نمود: کارفرمایان بخش گردشگری و صنایع دستی استان می توانند با مراجعه به ستاد تسهیل اشتغال و کارآفرینی اداره کل واقع در طبقه اول ساختمان اصلی نسبت به معرفی نیروهای کارجوی خود اقدام نمایند.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل اضافه نمود: همچنین هر نیروی کارجویی می تواند با اطلاع این مهم به کارفرمای خود پیگیر امور بیمه ای خود باشد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 25 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1398 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 138

به "مشوق های بیمه ای به فعالان گردشگری اردبیل ارائه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشوق های بیمه ای به فعالان گردشگری اردبیل ارائه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید