قهرمانی حق پرسپولیس بود

به گزارش صبح مهریز، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد حق این تیم در ملاقات مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی شکست نبوده است.

قهرمانی حق پرسپولیس بود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، افشین پیروانی درباره آخرین شرایط تیم فوتبال پرسپولیس پس از شکست در ملاقات فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: در بازی با اولسان اتفاق خوبی برای تیم ما رقم نخورد. تقابل نابرابری در این بازی بود. ما تیم هایی مثل النصر و السد را برده بودیم و در فینال هم با قهرمان شرق آسیا بازی داشتیم. بازی سختی بود، اما حق مان شکست نبود. اتفاقات خاصی در فوتبال رقم می خورد که روز گذشته گریبان گیر ما شد. به نظرم حق به حقدار نرسید، ما لیاقت قهرمانی را داشتیم. این بازی تقابلی نابرابر بود.

وی اضافه کرد: ما بازیکن محروم داشتیم و یکسری از بازیکنان هم از ما جدا شده بودند. همین که در سه سال گذشته دو بار به فینال آسیا رسیدیم و خیلی از عظیمان فوتبال مثل اینیستا، ژاوی و اینفانتینو درباره پرسپولیس نظر دادند، نشان از عظیمی تیم ماست. طرفداران ناراحت هستند و من به نوبه خودم از آنها عذرخواهی می کنم. فوتبال برد و باخت دارد، ولی فوتبال روز گذشته روی خوبش را به ما نشان نداد. من امروز به بچه ها هم گفتم سرشان را بالا بگیرند و روزهای عظیمی را در پیش داریم و اینکه آنها آدم های عظیمی هستند که توانستند این روزها را برای طرفداران رقم بزنند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص انتقاداتی که نسبت به عملکرد مهدی شیری مطرح شده است، گفت: الان همه ما و طرفداران ناراحتیم، ولی مطمئن باشید شیری از همه ناراحت تر است. ما تیم هستیم و برد و باخت برای همه است. شک نکنید آن لحظه اتفاقی افتاده که شیری دلش نمی خواسته است. می دانم سخت است، ولی طرفداران به تیم شان افتخار نمایند. تیمی که اینقدر عظیم است که وقتی می بازد تازه صدای بعضی دوستان در می آید. یعنی تا وقتی برنده ایم کسی اظهارنظر نمی کند، ولی وقتی می بازیم عده ای حرف می زنند. ما در جایگاهی هستیم که خیلی ها آرزویش را دارند الان اینجا باشند، ولی باز هم به پرسپولیس و بازیکنش حمله می نمایند. طرفداران باهوش باشند. ما با تمام وجود کوشش کردیم و به اینجا رسیدیم و مطمئن باشید پرچم پرسپولیس افتادنی نیست.

پیروانی در خصوص جدایی بشار رسن از پرسپولیس نیز شرح داد: این را نباید من پاسخگو باشم. متأسفانه این تصمیمی است که گرفته شده و کادر فنی، من و بازیکنان در جریان نبودیم. کسانی که این تصمیم را گرفتند باید پاسخگو باشند. این تصمیم خوب و منطقی نبوده است. مگر می گردد بازیکنی که قرارداد دارد به یکباره جدا گردد. این اتفاقاتی است که در فوتبال ما زیاد می افتد. وقتی می گویم شرایط نابرابر، این است. شما ببینید پرسپولیس در چه شرایطی در سه سال گذشته دو بار فینالیست شده است. از همه لحاظ به غیر از غیرت، تعصب و عشق به پیراهن رقیب از ما بالاتر است. بچه ها نشان دادند غیرت دارند، ولی طرفداران بدانند ناراحتی ما بیشتر به خاطر آنهاست، اما اتفاق خوب رقم خواهد خورد و پنجمین قهرمانی پی در پی را به دست خواهیم آورد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1418

به "قهرمانی حق پرسپولیس بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمانی حق پرسپولیس بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید