قمی ها برای اولین بار بدون تیم درلیگ برتر فوتسال؟

به گزارش صبح مهریز، نماینده قم در لیگ برتر فوتسال در سال های اخیر با مشکل اقتصادی روبرو بوده و شاید همین عامل منجر گردد برای اولین بار تیمی از این شهر فوتسال خیز در لیگ برتر نباشد.

قمی ها برای اولین بار بدون تیم درلیگ برتر فوتسال؟

به گزارش صبح مهریز، سال ها از زمانی که تیم ارم کیش قم با هزینه های شخصی و تیمی مدعی قهرمانی در لیگ برتر فوتسال حضور داشت می گذرد.

پس از آن هم تیم هایی مثل ماهان تندیس و یاسین پیشرو تا حدودی شرایط اقتصادی فوتسال قم را بهبود بخشیدند اما غیر از آن فوتسال این شهر همواره با مسائل اقتصادی روبرو بوده است. در چند فصل اخیر هم تیم محمد سیمای قم گرچه با اسپانسر وارد مسابقات شد اما نتوانسته بخش زیادی از هزینه های خود را تامین کند تا این بار جدی تر از همواره بحث فروش امتیاز این تیم مطرح گردد.

قم خطه ای فوتسال خیز در کشور است که بازیکنان بزرگی چون اصغر حسن زاده، علیرضا وفایی، سعید تقی زاده،ابوالقاسم عروجی و ... را به فوتسال ملی ایران تحویل داده است و بزرگانی چون وحید شمسایی،مصطفی نظری و ... در تیم های این شهر بازی نموده اند اما به نظر می رسد نبود اسپانسر در این شهر، فوتسال این خطه را به مرز نابودی کشانده و چه بسا در فصل آینده لیگ برتر فوتسال برای اولین بار تیمی از قم در لیگ برتر نباشد چرا که مدیریت باشگاه محمدسیمای قم عزم خود را برای فروش امتیاز تیمش جزم نموده و حتی با چند مشتری هم در این زمینه پای میز مذاکره نشسته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 846

به "قمی ها برای اولین بار بدون تیم درلیگ برتر فوتسال؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قمی ها برای اولین بار بدون تیم درلیگ برتر فوتسال؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید