فوتبال دنیا، یورگن کلوپ: به طور کامل ستاره سرخ را شناخته ام، بازی با لیورپول برای آن ها زیبا نخواهد بود!

به گزارش صبح مهریز، یورگن کلوپ ادعا کرد شناخت کاملی از تیم ستاره سرخ بلگراد دارد.

فوتبال دنیا، یورگن کلوپ: به طور کامل ستاره سرخ را شناخته ام، بازی با لیورپول برای آن ها زیبا نخواهد بود!

به گزارش صبح مهریز، یورگن کلوپ در کنفرانس خبری پیش از بازی تیم فوتبال لیورپول مقابل ستاره سرخ بلگراد در هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا از شناخت کاملش نسبت به رقیب سخن گفت.

سرمربی لیورپول اظهاراتش را این گونه آغاز کرد: اولویت ما پیروزی در بازی هاست. عملکرد لیورپول همواره با بهترین نمایش هایش مقایسه می گردد و کسی آن بازی های متوسط فصل گذشته را به یاد ندارد.

کلوپ در ادامه اضافه نمود: 3 بازی از ستاره سرخ را مشاهده نموده ایم و عمده تمرکزمان روی بازی های آن ها در لیگ قهرمانان اروپا بود. نمی دانم دقیقاً با چه ترکیبی مقابل ما قرار خواهند گرفت. باید بگویم سبک دفاعی آن ها مقابل ناپولی، تحسین برانگیز بود. احتمالاً می توانید حدس بزنید رقیب ما با حضور در لیگ قهرمانان اروپا، لحظاتی رؤیایی را سپری می نماید اما بازی مقابل لیورپول زیباترین بازی ممکن برای آن ها نخواهد بود. می توانم ادعا کنم به طور کامل ستاره سرخ را شناخته ام. رقیب صرب چیزی دارد که من فاقدش هستم؛ قهرمانی در این رقابت ها!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 اسفند 1397 بروزرسانی: 11 اسفند 1397 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 115

به "فوتبال دنیا، یورگن کلوپ: به طور کامل ستاره سرخ را شناخته ام، بازی با لیورپول برای آن ها زیبا نخواهد بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، یورگن کلوپ: به طور کامل ستاره سرخ را شناخته ام، بازی با لیورپول برای آن ها زیبا نخواهد بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید