تور ارزان استانبول: راهنمای سفر از استانبول به آنتالیا

به گزارش صبح مهریز، استانبول و آنتالیا از محبوب ترین مقاصد تعطیلات ترکیه هستند. با توجه به بسیاری از مسافرانی که می خواهند در سفر ترکیه به این دو شهر سفر نمایند، گزینه های حمل و نقل زیادی بین این دو شهر وجود دارد.

تور ارزان استانبول: راهنمای سفر از استانبول به آنتالیا

بهترین تجربه سفر را با تور ارزان استانبول در خاطراتتان ثبت کنید. از استانبول زیبا دیدن کنید و لحظات زیبایی را در این شهر تاریخی و تفریحی بگذرانید.

با وجود انبوه بناهای تاریخی عثمانی و بیزانس در استانبول و منظره ها ساحلی مدیترانه دراماتیک آنتالیا، سواحل، و خرابه های تاریخی مجاور، تقسیم زمانی بین این دو شهر مقدمه ای عالی برای آنچه ترکیه دارد ارائه می نماید.

چه در یک بازدید سریع باشید و تمرکز خود را فقط بر روی این دو شهر متمرکز کنید، یا بخواهید کمی زمان بیشتری را برای تماشا بعضی از منظره ها در طول جهت صرف کنید، در اینجا برترین راه ها برای رسیدن در سفر بهاری با تور استانبول نوروز 1401 به آنتالیا به وسیله تور آنتالیا نوروز 1401 به آنجا وجود دارد.

سفر از استانبول به آنتالیا با هواپیما

خطوط هوایی ترکیش و پگاسوس هر دو خدماتی را از استانبول به فرودگاه آنتالیا ارائه می دهند.

اگر در برنامه سفر کوتاهی به ترکیه هستید، گرفتن پرواز بین این دو شهر منطقی است و زمان بیشتری برای کاوش در زمین در اختیار شما قرار می دهد.

خطوط هوایی ترکیش معمولا روزانه 10 پرواز را با خدمات از فرودگاه بین المللی استانبول (در ساحل اروپایی شهر) و فرودگاه سابیها گوکچن استانبول (در سمت آسیایی شهر) انجام می دهد.

پروازها از فرودگاه سابیها گوکچن معمولاً مقرون به صرفه تر هستند زیرا به وسیله شرکت هواپیمایی آنادولو جت تابعه ترکیش ایرلاینز انجام می گردد.

خطوط هوایی پگاسوس اصلی ترین ایرلاین مقرون به صرفه قیمت ترکیه است. بعلاوه هر روز 10 پرواز از استانبول به آنتالیا با تمامی خدمات از Sabiha Gökçen ارائه می دهد.

پروازهای پگاسوس معمولاً هزینه کمتری نسبت به ترکیش ایرلاینز دارند، اما بدانید که هنگام خرید مقرون به صرفه ترین گزینه های جایگاه پگاسوس در این جهت، بار کمتری خواهید داشت (به جای 20 کیلوگرم، 15 کیلوگرم) و یک میان وعده رایگان در هواپیما دریافت نمی کنید.

مدت زمان پرواز استانبول به آنتالیا بین 75 تا 90 دقیقه است.

هر دو فرودگاه استانبول با اتوبوس های منظم و با ارزش فرودگاهی به شهر مرکزی متصل هستند.

اتوبوس های فرودگاه Havaist تا استانبول بین المللی تقریباً دو ساعت طول می کشند. تا Sabiha Gokcen، اتوبوس های فرودگاه Havabus از تکسیم معمولاً 90 دقیقه راه هستند.

فرودگاه آنتالیا به راحتی با تراموا به شهر مرکزی متصل می گردد. اگر خارج از شهر اقامت دارید، در یکی از هتل های ساحلی، تحویل فرودگاهی که هتل شما ترتیب داده است، ساده ترین گزینه ترانسفر است.

اگر تور لحظه آخری استانبول و یا آنتالیا دقیقه نودی خریداری کردید نسبت به زمان سفر پرواز و آمادگیتان توجه داشته باشید.

از استانبول به آنتالیا با اتوبوس مستقیم

چندین شرکت اتوبوس بین شهری خدمات اتوبوس مستقیم را بین ایستگاه اصلی اتوبوس استانبول (Esenler Otogar) و آنتالیا انجام می دهند.

این سفر بین 11 تا 13 ساعت طول می کشد (بسته به تعداد توقف های سرویس)، بنابراین بیشتریت قریب به اتفاق خدمات این جهت را یک شبه انجام می دهند.

شرکت های بزرگ اتوبوسرانی که این جهت را ارائه می دهند عبارتند از Pamukkale Turizm، Metro Turizm و Isparta Petrol Turizm.

اتوبوس های مورد استفاده در این جهت دارای جایگاه های راحت به سبک خطوط هوایی هستند که معمولاً دارای سیستم های تفریح فردی و نقاط شارژ برای تلفن شما هستند، و یک راهنما که چای، قهوه، آب، نوشیدنی های غیرالکلی و تنقلات را در نقاطی از سفر ارائه می نماید. .

بیشتر سرویس های اتوبوس بین شهری در ترکیه وای فای نیز ارائه می دهند.

اتوبوس ها حمام داخل هواپیما ندارند. آنها هر سه تا چهار ساعت یک بار در یک ایستگاه اتوبوس یا یک ایستگاه خدمات مجهز و مدرن بزرگراه برای استراحت و حمام توقف می نمایند.

در استانبول، Esenler Otogar دقیقا بالای ایستگاه ‘Otogar در سیستم مترو قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس آنتالیا (Antalya Otogar) با تراموا به شهر مرکزی متصل می گردد.

از استانبول به آنتالیا با قطار و اتوبوس

گر کمی وقت دارید و می خواهید در جهت خود به آنتالیا از جاذبه های توریستی و شهرهای داخلی ترکیه تماشا کنید، استفاده از ترکیبی از قطار و اتوبوس می تواند ایده ای عالی باشد.

جالب ترین جهت با استفاده از این روش حمل و نقل، با استفاده از قطار سریع السیر از استانبول به اسکی شهیر (11 حرکت روزانه) شروع می گردد، جایی که می توانید یک روز را به کاوش در صحنه هنری پر جنب و جوش و منطقه قدیمی شهر بگذرانید.

روز بعد، سوار سرویس پاموکاله اکسپسرس یک حرکت روزانه در صبح زود، که هشت ساعت استراحت از اسکی شهیر به دنیزلی طول می کشد.

شما اکنون در آستانه پاموکاله ثبت شده در لیست میراث جهانی یونسکو هستید، با تراس های سفید کلسیتی معروف و خرابه های رومی هیراپولیس. مینی بوس ها هر 20 دقیقه بین ایستگاه اتوبوس دنیزلی (در مقابل ایستگاه قطار) و روستای پاموکاله حرکت می نمایند.

پس از یک روز گشت و گذار در منظره ها، به سادگی با اتوبوس از ایستگاه اتوبوس دنیزلی (حرکت های منظم) برای سفر چهار ساعته اتوبوس به آنتالیا بهره ببرید.

یک ترکیب جایگزین قطار و اتوبوس، سوار شدن به قطار سریع السیر از استانبول به قونیه، محل موزه مولانا و مرکز شهر پر از بناهای تاریخی و مساجد حفظ شده دوران سلجوقی است. پس از اتمام کاوش، با اتوبوس مستقیم از ایستگاه اتوبوس قونیه به آنتالیا بروید.

قطارهای سریع السیر ترکیه فوق العاده مدرن هستند، با وسایل نقلیه نو و جایگاه راحت. قطارهای معمولی مسافت طولانی مانند Pamukkale Ekspresi به خوبی نگهداری می شوند اما امکانات قدیمی تری دارند. هر دو نوشیدنی و تنقلات را برای خرید به وسیله کالسکه در طول جهت ارائه می دهند.

بلیط قطار را از قبل بخرید، به خصوص در تابستان، زیرا آنها فروخته می شوند. به علت تعداد خدمات اتوبوس موجود، شما معمولاً می توانید بلیط اتوبوس خود را هنگام ورود به ایستگاه اتوبوس بخرید.

نکاتی از سفر ترکیبی استانبول به آنتالیا

1) قیمت بستگی به ماه حرکت دارد. توصیه ما به شما این است که بلیط هواپیما درجه یک و بیزینس را از قبل رزرو کنید. خرید بلیط کلاس اکونومی را پشت سر هم قرار ندهید. بلیط خود را از 2 تا 4 ماه قبل بخرید.

2) مقرون به صرفه ترین پروازهای IST - AYT در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در دسترس است. قیمت معمولا در آخر هفته ها بالاتر است. 3) بعلاوه خرید بلیط رفت و برگشت مقرون به صرفهتر از بلیط یک طرفه است. اطلاعات مفید قبل از رزرو سفر از استانبول به آنتالیا خدمات ما

مدت زمان پرواز استانبول - آنتالیا فرودگاه های مبدا استانبول به آنتالیا مقرون به صرفه ترین بلیط هواپیما استانبول - آنتالیا چقدر است؟ حداقل قیمت پرواز استانبول - آنتالیا - 312 TRY.

فاصله استانبول تا آنتالیا چقدر است؟ فاصله استانبول تا آنتالیا 5183 کیلومتر است.

چند خط هوایی از استانبول به آنتالیا پرواز می نمایند؟ در پرواز استانبول - آنتالیا، 4 ایرلاین پرواز می نمایند: ترکیش ایرلاینز، هواپیمایی پگاسوس.

از کدام فرودگاه ها پروازهای آنتالیا - استانبول انجام می گردد؟ در شهر استانبول: آتاتورک، سابیها گوکچن، فرودگاه استانبول. به آنتالیا - آنتالیا.

با رزرو کسب تورهای مسافرتی ترکیبی، داخلی و یا خارجی آژانس هواپیمایی الفبای سفر، سفری عالی را برنامه ریزی و جهان را کشف کنید. مقرون به صرفهترین پکیج های تور استانبول، تور آنتالیا،تور کوش آداسی، تور دبی، تور مالزی، تور تایلند، تور چین، تورهای اروپایی و تورهای لوکس و لاکچری الفبای سفر پل ارتباطی میان شما و رویا هایتان هستند. پس کافیست به آدرس (www.alefbatour.com) مراجعه کنید

منبع: آژانس هواپیمایی الفبای سفر| www.alefbatour.com

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 1 فروردین 1401 بروزرسانی: 1 فروردین 1401 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 2011

به "تور ارزان استانبول: راهنمای سفر از استانبول به آنتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان استانبول: راهنمای سفر از استانبول به آنتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید