تغییر ساعت کاری موزه ها و محوطه های تاریخی خوزستان به علت گرما

به گزارش صبح مهریز، سرپرست معاونت میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان از تغییر ساعت کاری موزه ها و محوطه های تاریخی استان تا خاتمه تابستان 98 اطلاع داد.

تغییر ساعت کاری موزه ها و محوطه های تاریخی خوزستان به علت گرما

احمدرضا حسینی بروجنی، سرپرست معاونت میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان، با اعلام این خبر گفت:

باتوجه به آنالیز های به عمل آمده درخصوص شرایط جغرافیایی و مسائل جوی خوزستان و به پیشنهاد اداره کل میراث فرهنگی استان و موافقت مدیرکل موزه ها و اموال منقول فرهنگی تاریخی، ساعت کاری موزه ها و محوطه های تاریخی استان تا انتها تابستان تغییر کرد.

وی اضافه کرد:

براین اساس، از دوشنبه (27 خردادماه 1398) تا یکشنبه (31 شهریورماه 1398)، ساعت کاری موزه ها و محوطه های تاریخی دارای فروش بلیط استان خوزستان که وابسته به سازمان میراث فرهنگی هستند، صبح ها از ساعت 8 تا 12 و بعد از ظهرها از ساعت 17 تا 21 است.

استان خوزستان دارای پنج موزه فعال است که عبارتند از، موزه شوش، موزه هفت تپه، موزه آبادان، موزه مسجدسلیمان و موزه دزفول؛ این درحالی است که سازه های آبی تاریخی شوشتر، کاخ آپادانا و قلعه شوش و چغازنبیل نیز سه محوطه ی تاریخی استان دارای بلیط فروشی هستند.

منبع: کجارو / میراث آریا
انتشار: 6 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1401 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 2038

به "تغییر ساعت کاری موزه ها و محوطه های تاریخی خوزستان به علت گرما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر ساعت کاری موزه ها و محوطه های تاریخی خوزستان به علت گرما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید