به دنبال چهار سهمیه المپیک هستیم، تمرینات خوبی با ایرانی ها داشتیم

به گزارش صبح مهریز، امید غلامزاده با بیان مطلب فوق به خبرنگاران گفت: مدتهاست که تمرینات آماده سازی تیم ملی چین تایپه برای حضور در رقابتهای انتخابی المپیک در قاره آسیا شروع شده است و به همین دلیل از دو تکواندوکار ایرانی دعوت کردیم در این اردوها کنار ما باشند و بتوانیم از تجربیات و توان فنی بهترین استفاده را ببریم.

به دنبال چهار سهمیه المپیک هستیم، تمرینات خوبی با ایرانی ها داشتیم

وی اضافه کرد: امید عمیدی و آرین محمدی در این مدت خیلی برای مفید بودند و با شرایط خوبی که در اردوها و کمپ تمرینی داشتیم، به اهداف خود از دعوت این دو تکواندوکار دست پیدا کردیم. البته این دو قرار است تا زمان برگزاری مسابقات با ما باشند.

مربی ایرانی تیم ملی چین تایپه در مورد این تیم گفت: چین تایپه از سیستم رنکینگ پیروز به کسب سهمیه المپیک نشد و به همین منظور تمام تمرکز خود را برای مسابقات گزینشی قاره ای گذاشته و امیدواریم هر چهار سهمیه ممکن را کسب کنیم. به همین دلیل هم خواستم که دو تکواندوکار ایرانی با توجه به امکانات خوبی که در اختیار داریم، همچنان با ما بمانند.

غلامزاده ادامه داد: چین تایپه در تکواندو جهان صاحب سبک است و شرایط تمرینی خوبی در سطح یک جهان برای تیم ملی فراهم نموده ایم و با توجه به سهمیه هایی که آسیایی ها از سیستم رنکینگ گرفته اند و همچنین اوزانی که ما انتخاب نموده ایم، رسیدن به چهار سهمیه در دسترس است.

وی در خاتمه گفت: امیدوارم هر چه زودتر از شر این بیماری و ویروس خلاص شویم. اول برای سلامتی همه مردن جهان بخصوص هم وطنانم و دوم برای برگشت به حالت عادی و اینکه بتوانیم شاهد تداوم برنامه ها و مسابقات ورزشی باشیم.

سوبویا در وزن 49- کیلوگرم، لوجالین در وزن 57- کیلوگرم، هانی ران در وزن 68- کیلوگرم و لیاویتین در وزن 80- کیلوگرم چهار تکواندوکار چین تایپه هستند که برای حضور در رقابتهای کسب سهمیه المپیک آماده می شوند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 951

به "به دنبال چهار سهمیه المپیک هستیم، تمرینات خوبی با ایرانی ها داشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به دنبال چهار سهمیه المپیک هستیم، تمرینات خوبی با ایرانی ها داشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید