برگزاری مسابقات بدنسازی نچرال بدون مجوز فدراسیون و اداره کل استان تهران، کی بود کی بود؟ من نبودم!

به گزارش صبح مهریز، مسابقات بدنسازی نچرال (سلامت) در حالی برگزار می شود که هیچ مجوزی از سوی فدراسیون بدنسازی، هیئت استان تهران و اداره کل ورزش و جوانان تهران برای برگزاری آن صادر نشده است.

برگزاری مسابقات بدنسازی نچرال بدون مجوز فدراسیون و اداره کل استان تهران، کی بود کی بود؟ من نبودم!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، سومین دوره مسابقات بدنسازی نچرال (سلامت) در دسته های مختلف وزنی و قدی از امروز (چهارشنبه - 20 بهمن) آغاز شده و تا روز جمعه 22 بهمن ماه در تهران پیگیری می شود.

استارت این مسابقات در حالی زده شده که هیچ مقام مسئول و هیچ سازمان و فدراسیونی، برگزاری آن را بر عهده نگرفته و به نظر می رسد برگزاری این رویداد غیر قانونی است.

دکتر غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی و دبیرکل ستاد ملی مبارزه با دوپینگ در این باره به خبرنگاران گفت: من دیروز نامه ای را به فدراسیون بدنسازی فرستادم و رونوشت آن را نیز برای معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای و همچنین حراست وزارت ورزش ارسال کردم تا در جریان قرار بگیرند. پس از این نامه، رئیس فدراسیون بدنسازی پاسخ داد که این فدراسیون هیچ مجوزی برای برگزاری این رویداد نداده و در واقع برگزاری آن غیر قانونی است.

مسعود روشنی سخنگوی فدراسیون بدنسازی نیز امروز در این باره بیان نمود: ما در فدراسیون کمیته ای به نام کمیته سلامت نداریم و مسابقات نیز زیر نظر ما نیست. باید ببینید مسابقات تحت نظر کجا برگزار می شود و از چه نهادی مجوز برگزاری آن گرفته شده است. معمولاً هر رویدادی که در تهران برگزار می شود، باید مجوز لازم از سوی اداره کل ورزش و جوانان صادر شود، مگر اینکه آن اداره کل نیز مجوز نداده باشد.

در همین خصوص قناعتی رئیس هیئت بدنسازی استان تهران گفت: ما گروه و کمیته ای به نام سلامت یا همان نچرال در تهران نداریم. در واقع وقتی فدراسیون چنین کمیته ای ندارد، ما نیز نداریم.

تصویر پوستر مسابقات برای اداره کل نیز ارسال شد که یکی از مسئولان مربوطه خاطرنشان کرد که حراست اداره کل نیز برای برگزاری این رویداد هرگز مجوزی صادر نکرده است.

به گزارش خبرنگاران، برگزاری چنین رویدادی با تعداد نفرات بسیار زیاد از اتفاقات عجیب ورزش کشور طی روزهای اخیر محسوب می شود و لزوم رسیدگی مسئولان به چنین اتفاقی را نمایان می کند.

باید به این نکته نیز اشاره کرد که هیچ فاصله گذاری اجتماعی در تصاویر منتشر شده وجود ندارد و پروتکل های بهداشتی نیز البته به جز زدن ماسک، رعایت نمی شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 فروردین 1401 بروزرسانی: 23 فروردین 1401 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 2024

به "برگزاری مسابقات بدنسازی نچرال بدون مجوز فدراسیون و اداره کل استان تهران، کی بود کی بود؟ من نبودم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مسابقات بدنسازی نچرال بدون مجوز فدراسیون و اداره کل استان تهران، کی بود کی بود؟ من نبودم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید