افزایش همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران و بنیاد ملی نخبگان

به گزارش صبح مهریز، به گزارش خبرنگاران به نقل از بنیاد ملی نخبگان؛ تفاهم نامۀ همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران و بنیاد ملی نخبگان با حضور جمعی از مسئولان دو نهاد، در محل بنیاد ملی نخبگان امضاء شد.

افزایش همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران و بنیاد ملی نخبگان

همکاری و تعامل با بنیاد ملی نخبگان در خصوص ارزیابی نخبگان و هدایت و توسعه شغلی آنان، استفاده از ظرفیت اساتید نخبه در قالب هسته های مسئله محور در ارتش ج. ا. ا، معرفی افراد متخصص در ارتش ج. ا. ا به بنیاد ملی نخبگان جهت مشارکت در تدوین آیین نامه ها و دستورالعمل ها، فراهم کردن سازوکار بازدید نخبگان از دستاوردها و نمایشگاه های ارتش ج. ا. ا، دعوت از نخبگان در همایش های علمی- تحقیقاتی داخلی ارتش ج. ا. ا، معرفی سرآمدان و آینده سازان جهت جذب و همکاری آنها با ارتش ج. ا. ا، از مهمترین مفاد این تفاهم نامه است.

از دیگر موارد مورد تأکید این تفاهم نامه می توان به معرفی استعدادهای برتر مشمول دوره پسادکتری به ارتش ج. ا. ا، همکاری با ارتش ج. ا. ا جهت رفع مسائل گلوگاهی در قالب هسته های مسئله محور، برگزاری همایش ها و رویدادهای علمی و تخصصی مشترک با ارتش ج. ا. ا، تشکیل هیئت های اندیشه ورزی با همکاری نخبگان ارتش ج. ا. ا جهت ارائه مشاوره، همکاری در خصوص رشد و توانمندسازی دانشجویان مستعد ارتش ج. ا. ا به منظور استعدادپروری سازمانی و همچنین همکاری در تکریم و الگوسازی نخبگان و مفاخر ارتش ج. ا. ا و کمک به ایجاد الگوسازی در سطح ملی برای جذب افراد توانمند در ارتش ج. ا. ا، اشاره کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 بهمن 1401 بروزرسانی: 25 بهمن 1401 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 2225

به "افزایش همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران و بنیاد ملی نخبگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران و بنیاد ملی نخبگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید