شروع بارش ها در مناطق غرب و شمال غرب کشور از فردا

به گزارش صبح مهریز، مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه طی شنبه (10 اسفند) و یکشنبه (11 اسفند) در اغلب مناطق کشور جوی آرام پیش بینی می گردد، گفت ...

شروع بارش ها در مناطق غرب و شمال غرب کشور از فردا

به گزارش گروه اجتماعی صبح مهریز، صادق ضیاییان از روز یکشنبه (10 اسفند ماه) نیز در مناطق شمال غرب، غرب، استان های واقع در دامنه های زاگرس مرکزی و دامنه های جنوبی البرز مرکزی بارش برف و باران و وزش باد و در استان های ساحلی خزر بارش باران و وزش باد و در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش برف و باران پیش بینی می گردد.

وی در ادامه گفت: روز دوشنبه (12 اسفند ماه) هم این سامانه بارش در شمال غرب و غرب تضعیف خواهد شد و در سواحل دریای خزر، دامنه های البرز و همچنین شمال شرق فعال خواهد بود. در روز دوشنبه کاهش دما و وزش باد نسبتا شدید در نوار شمالی کشور پیش بینی می گردد.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: در روز سه شنبه (13 اسفند ماه) این سامانه در شمال شرق سبب ریزش برف و باران شده و از اواخر وقت از کشور خارج می گردد.

ضیاییان در خاتمه درباره شرایط جوی پایتخت طی روز آینده اظهار کرد: آسمان تهران فردا (10 اسفند ماه) کمی ابری و در اواخر وقت با افزایش ابر با بیشترین و کمترین دمای 16 و 6 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد. آسمان پایتخت پس فردا (11 اسفند ماه) نیمه ابری به تدریج همراه با افزایش ابر و وزش باد و بارش باران از اوایل شب با بیشترین و کمترین دمای 17 و 6 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 830

به "شروع بارش ها در مناطق غرب و شمال غرب کشور از فردا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع بارش ها در مناطق غرب و شمال غرب کشور از فردا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید