پیشگیری از افت تحصیلی دانش آموزان با مسائل ویژه یادگیری در گرو تشخیص صحیح است

به گزارش صبح مهریز، تهران (پانا) - باحضور مجازی معاون برنامه ریزی آموزشی و توانبخشی و رئیس گروه برنامه ریزی آموزشی دانش آموزان با مسائل ویژه یادگیری سازمان آموزش و پروش استثنایی کارگاه مجازی درس پژوهی ویژه نیروهای مراکز مسائل ویژه یادگیری آموزش و پرورش خوزستان برگزار گردید.

پیشگیری از افت تحصیلی دانش آموزان با مسائل ویژه یادگیری در گرو تشخیص صحیح است

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان آموزش و پرورش استثنایی، مجید هداوند معاون برنامه ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان آموزش و پروش استثنایی در این جلسه با اشاره به اهمیت مراکز مسائل ویژه یادگیری گفت: تخصص نیروها در مراکز مسائل ویژه یادگیری بسیار مهم است و برگزاری این کارگاه ها باعث تبادل تجربیات مفید و رشد دانش همکاران خواهد شد.

وی با بیان اینکه ارتباط و هماهنگی مناسب این مراکز با مدارس عادی و نیز ایجاد انگیزه در معلمان مدارس عادی ازجمله فعالیت های بهینه این مراکز است، گفت: اگر دانش آموزان با مسائل ویژه یادگیری به موقع تشخیص داده شوند و آموزش های لازم را ببینند از افت تحصیلی این دانش آموزان پیشگیری خواهد شد.

علی ممبینی رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی خوزستان نیز در این جلسه با بیان آماری از توسعه مراکز مسائل ویژه یادگیری آموزش و پرورش استثنایی استان خوزستان گفت: هدف آموزش و پروش استثنایی خوزستان در کنار افزایش کمی مراکز افزایش کیفی آموزش نیز هست و توانمندسازی نیرو ها از جمله این اقدامات است.

شایان ذکر است مدرس این دوره آقای سعیدی نژاد از مدیران با سابقه مدارس استثنایی استان خوزستان بود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 1 دی 1400 بروزرسانی: 1 دی 1400 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1915

به "پیشگیری از افت تحصیلی دانش آموزان با مسائل ویژه یادگیری در گرو تشخیص صحیح است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشگیری از افت تحصیلی دانش آموزان با مسائل ویژه یادگیری در گرو تشخیص صحیح است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید