طرح های پژوهشی محققان ایران و چین در 3 حوزه علمی حمایت می گردد

به گزارش صبح مهریز، نخستین فراخوان مشترک میان صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و بنیاد ملی علوم طبیعی چین منتشر شد.

طرح های پژوهشی محققان ایران و چین در 3 حوزه علمی حمایت می گردد

با ما همراه باشید و با تور ارزان چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نخستین فراخوان مشترک میان صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و بنیاد ملی علوم طبیعی چین منتشر شد. این فراخوان در سه حوزه علمی علوم زیستی، علوم مواد و ریاضیات از پژوهش های مشترک محققان دو کشور حمایت می نماید.

پژوهشگران ایرانی تا 18 تیرماه امسال برای ارسال پروپزال های مشترک خود به سامانه صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری زمان دارند. آذرماه 1400 هم نتایج فراخوان اعلام می گردد تا از دی ماه محققان اجرای طرح خود را شروع نمایند.

بعلاوه در این فراخوان حداکثر از 15 طرح پژوهشی مشترک حمایت می گردد. حمایتی که هدف از آن توسعه تعاملات علمی و فناورانه میان محققان دو کشور و توسعه فعالیت های علمی است.

حداقل مدت زمان اجرای هر طرح پژوهشی در قالب این فراخوان یک سال و حداکثر مدت زمان اجرای هر طرح سه سال است و پژوهشگران باید تنها در یکی از سه زمینه علمی پروپزال خود را ارسال نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 مرداد 1400 بروزرسانی: 17 مرداد 1400 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1766

به "طرح های پژوهشی محققان ایران و چین در 3 حوزه علمی حمایت می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح های پژوهشی محققان ایران و چین در 3 حوزه علمی حمایت می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید