طالع بینی های آبان (خورشیدی، هندی و چینی)

به گزارش صبح مهریز، طالع بینی های آبان ماه شامل چند نوع طالع بینی از جمله خورشیدی، هندی و چینی است. با مطالعه این طالع بینی ها می توان به خصوصیات مردان و زنان آبان ماهی پی برد و حتی طالع بینی ازدواج آن ها را نیز متوجه شد.

طالع بینی های آبان (خورشیدی، هندی و چینی)

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور دهلی ما را تجربه کنید. از دهلی، آگرا و جیپور دیدن کنید و در شهر زیبای بمبئی قدم بزنید، در محیط زیبای فیلم های هندی از لحظات لذت ببرید.

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - طالع بینی به معنای آنالیز و تطبیق حالت ستارگان، خورشید، ماه و… در زمان تولد است که به وسیله آن خصوصیات روانی و رفتاری و اتفاقات زندگی فرد، تحت تأثیر قرار می گیرد. در میان مردم، واکنش های مختلفی نسبت به این موضوع وجود دارد، برخی آن را خرافات می پندارند و در مقابل، عده ای به شدت به پیشگویی های این چنینی باور دارند، البته در این میان، برخی هم ترجیح می دهند با این مضامین به عنوان نوعی سرگرمی برخورد نمایند. شما جزو کدام دسته هستید؟ اگر خواندن چنین موضوعاتی برای شما جالب است پیشنهاد می کنیم که در ادامه همراه ما باشید. در این مطلب با انواع طالع بینی های آبان ماه از جمله طالع بینی خورشیدی، چینی و هندی آشنا می شویم.

چنانچه مطالعه یکی از طالع بینی های آبان ماه مدنظر شماست، با انتخاب عناوینی که در فهرست موضوعی زیر ارائه شده اند، می توانید به موضوع دلخواه خود برسید.

 • طالع بینی خورشیدی متولدین آبان
 • طالع بینی چینی متولدین آبان
 • طالع بینی هندی متولدین آبان

طالع بینی خورشیدی متولدین آبان

ابتدا خصوصیات مردان آبانی و پس از آن خصوصیات زنان متولد این ماه را با هم می خوانیم.

1. طالع بینی خورشیدی مرد متولد آبان

 • مرد متولد آبان، تیزهوش، با اراده و خواستار هدف های عظیم در زندگی است. این خصوصیات بر تمام جنبه های زندگی یک مرد آبانی حکمفرماست. او مردی قوی و نیرومند و مملو از هیجان و بلند پروازی است.
 • اگر یک زندگی پر هیجان و پرچالش را می پسندید، مرد متولد آبان می تواند گزینه خوبی برای ازدواج باشد، باید بدانید که روحیات او با آرامش و سکون و بی حالی سازگاری ندارد و مدام در جست و جوی هدف های تازه و ترقی و تعالی دادن کار خود و بالا بردن سطح درآمد و زندگی خود و خانواده است.
 • چهره خونسرد و ظاهر آرام و کم حرف یک مرد آبانی چیزی است و باطن گرم و سوزان او چیزی دیگر! شما باید بدانید که در پشت این متانت و ظاهر آرام، دنیایی پرجنب و جوش و پر غلیان وجود دارد که ناشی از جاذبه خبرنگاران نیرومند پلوتو است. وی اراده ای قوی و پولادین و افکاری بلند و ترقی خواستاره و حسود وجود دارد که، چون دیگ می جوشد و نیرو و حرارت فراوری می نماید.
 • عقل و دانایی و احساس و هیجان هر دو بر رفتار یک مرد متولد آبان حکومت می نماید و در ارائه هر دوی آن ها مهارت و استادی و زیرکی خاص دارد.
 • یک مرد متولد آبان ماه بیش از حد باهوش است. او به فلسفه و تفکر درباره راز و رمز زندگی و اسرار حیات علاقمند است و بسیاری از اوقات این توانایی را دارد که جواب سئوالات مشکل و دست نیافتنی را پیشاپیش بدهد و با یاری حس ششم درباره نیامد ها و ندیده ها پیشگویی نماید.
 • برخی از مردان متولد آبان ماه دارای این قدرت و استعداد هستند که زندگی مرتاضانه پیشه نمایند و با حداقل معیشتی بسازند، در روی حصیر و مقداری غذای کم به زندگی ادامه بدهند و به دلایل روحانی و معنوی دست از مال دنیا بشویند، ولی این عده تعدادشان در اقلیت است، زیرا بیشتر متولدین آبان ماه از لحاظ صورت فلکی خواستار رفاه و آسایش عادی هستند و از اینکه زندگیشان توأم با تجمل باشد احساس امنیت و رضایت خاطر می نمایند.
 • یک مرد متولد آبان، به دلیل کشش و جاذبه خبرنگاران پولوتو که بر سرنوشت او سایه انداخته است، که از هیجانات عاشقانه لذت می برد و مردی است قوی و پرجاذبه و پرتمنا که در زن ها ایجاد کشش می نماید و شما باید مطلقا موجودی غیر حسود و آرام باشید و این صفت را در وجود او تحمل کنید و به آن خرده نگیرید که هر گونه حسادت و مشاخصه ای برای خنثی کردن این کشش و نیروی طبیعی بلا اثر است.
 • مرد متولد آبان، به لحاظ روحی، از باختن نفرت دارد و، چون هدف های بلند پایه را تعقیب می نماید، همواره می کوشد که در عرصه های گوناگون پیروز و برنده نهایی باشد.
 • یک مرد آبانی، روحیه ورزشکاری دارد و به همین جهت کمتر در عرصه کار و زندگی خسته و ناامید جلوه می نماید و همواره با آمادگی و اطمینان و اعتماد به نفس با مسائل زندگی در کشمکش و نبرد است.
 • مواظب باشید که هرگز به شوهر متولد این ماه دروغ نگویید و احساسات او را جریحه دار نکنید یا برخلاف پرستیژ و غرور مردانه او رفتار و گفتاری موهن نداشته باشید، زیرا که انتقام و عکس العمل او بسیار سوزنده و خطرناک است.
 • جالب است بدانید که در میان مردان متولد این ماه، مردان با ایمانی وجود دارد که عمر و زندگی خود را وقف خدمت به خلق می نمایند و با فداکاری و جانبازی در راه سعادت مردم می کوشند، مردانی استنایی و عظیموار که با تکیه بر رهبری آن ها راه ها هموار می شود و آن ها نیز در نهایت عقل و درایت به وظایف انسانی خود عمل نموده و موجب خیر و برکات واسعه می شوند.
 • یک مرد متولد آبان به عقاید و نظریات خود، پایبندی عجیبی دارد و حرف ها و شایعه ها و اظهار نظر های دیگران در تغییر راستا تصمیمات او کمتر اثر می نماید. نفوذ صحبت های مادر شوهر و خواهر شوهر در افکار او ناچیز است و شما می توانید مطمئن باشید که نه دوست و نه بستگان افکار اساسی او را نمی توانند تغییر دهند یا نظریات مهم او را که شخصا به آن ها عقیده و ایمان دارد، تعویض نمایند. او در همه جا مردی پا بر جا و با اعتماد به نفس است. شجاعت و استقلال فکر از تعیینات صورت فلکی این ماه است.
 • شوهر متولد آبان ماه شما در برخورد با مسائل به جای غر زدن، ترسیدن و اظهار گله و عجز کردن، با شجاعت قدم به میدان مشاخصه می گذارد و عجیب آنکه همواره در دل خود بر این عقیده است که پیروزی نهایی از آن او خواهد بود.
 • طبع او عالی است و به همین جهت دوستان خود را از طبقه با هوش و دانا و با شخصیت انتخاب می نماید و دوست دارد که با مردم عالیمقام و ارزنده رفت و آمد داشته باشد.
 • او با علاقمندی بسیار خواستار کشف راز و رمز هاست و به همین جهت کمتر اتفاق می افتد که شما بتوانید راز و رمزی را از چشم های تیز بین او و یا ذهن کنجکاو و متجسس او پنهان نگه دارید. با این وجود باید بدانید که در عرصه زندگی زناشویی پیش شما و او هیچ رازی سر به مهر باقی نخواهد ماند.
 • اگر درباره سر و وضع و لباس خود از او سئوال می کنید، مطمئن نباشید که با لحنی تملق آمیز همواره از زیبایی و تناسب شما تعریف و تحسنی کند. چه بسا که در نهایت صراحت بگوید: لباست زشت و آرایشی که نموده ای خنده دار است. اگر دل نازک هستنید، هرگز در این زمینه ها از او نظر خواهی نکنید!
 • وقتی به مسئله حسادت می رسیم، به شما اخطار می کنم که هرگز کاری نکنید که حسادت عاشقانه شوهر متولد آبان خود را تحریک کنید. در معاشرت و مهمانی ها و مراودات خانوادگی رفتار شما باید چنان باشد که او ذره ای احساس نکند که خدای ننموده به مرد دیگری حتی به اندازه یک سر سوزن توجه دارید.
 • به یاد داشته باشید که مرد متولد آبان هرگز اجازه نمی دهد که زن در کار او مداخله کند و یا عقاید خود را به او دیکته کند. او مرد است و شما زن و این تفاوت همواره باید در روابط فیمابین رعایت بشود، اما در ضمن باید بگویم که مرد متولد آبان که زنی فهمیده و دلسوز و مطیع داشته باشد، همواره در مقابل همسر خود مردی دلسوز، مهربان و ملاحظه کار است و پاسخ خوبی های همسر خود را در نهایت صداقت خواهد داد.
 • او پدری دلسوز و مهربان است و می تواند فرد قابل اطمینانی برای حمایت از خانواده باشد. بچه های چنین مردی درس های آموزنده از پدر خود می گیرند و در زمان عظیمی متوجه خواهند شد که جذبه و سخت گیری های پدر چقدر در تربیت آن ها اثرات حیاتی داشته است، زیرا او در عین حال که فرزندان خود را با نهایت عشق دوست می دارد، ولی مجال لوس شدن نیز به آن ها نمی دهد.

2. طالع بینی خورشیدی زن متولد آبان

 • زن متولد آبان دارای یک زیبایی عمیق و اسرار آمیز و مجذوب نماینده است. او ذاتا مغرور و با اعتماد به نفس است، اما یک نکته اساسی در خصوص او وجود دارد، اینکه همواره در باطن خود از این موضوع متأسف است که چرا یک مرد به دنیا نیامده است!
 • باید بدانید که وجود این حس ناخودآگاه در ترجیح مرد بودن، از طنازی و دلفریبی این زن نمی کاهد، او زنی طناز و زیبا، خانه دار و گرم، حسود و انتقامجو، رازدار، موقع شناس و البته در برخی اوقات جاه طلب است.
 • یکی از خصوصیات فوق العاده شاخص این زن، قدرت عجیب وی در استفاده از موقعیت است. او به آن عده از هم جنسان خود که حالت معشوقه، زن کدبانو، مادر فداکار و امثالهم را دارند، به دیده حقارت می نگرد، زیرا معتقد است که زن از لحاظ قدرت روحی چیزی کمتر مرد نیست. او قادر است که خواسته های خود را به خوبی کنترل کند، اما اگر موقعیت را مناسب دید، به خواسته های زنانه خویش نیز به زیباترین وجه ممکن جامه عمل می پوشاند.
 • یک زن متولد آبان، خیلی خوب می داند که چطور باید نظر یک مرد را به خودش جلب کند و برای این کار همواره شیوه هایی به کار می برد که مشابه آن قبلا وجود نداشته است. او تا از نتیجه روش خود کاملا مطمئن نباشد آن را به کار نمی برد و هرگز یک شیوه را دو بار مورد استفاده قرار نمی دهد.
 • اگر در نظر دارید توجه یک دختر متولد آبان را به خود جلب کنید، باید بدانید که او یک دستگاه کامل فکر خوانی است! به این ترتیب فقط مطالبی را عنوان کنید که صادقانه به آن ها اعتقاد دارید، در غیر این صورت او حرکات و گفتار شما را نوعی توهین به خود تلقی خواهد نمود. به شما توصیه می شود که هر کار می کنید بکنید، اما به او توهین نکنید. او در مقابل توهین و تحقیر عکس العمل از خود نشان می دهد. از کسانی که ندانسته به او توهین نموده اند، بپرسید تا بدانید که شدت عکس العمل او در مقابل توهین آن ها چه بوده است. همین قدر می توان گفت که او می تواند حس انتقام جویی شدید خود را در ورای یک لبخند و یک خونسردی ذاتی و ظاهری پنهان نگاه دارد.
 • اگر شما نظر او را به خود جلب کردید، تقریبا دیگر راه فراری برایتان باقی نمی ماند و از آنجا که حس ششم این زن فوق العاده قوی است، در همان نظر اول می تواند مرد آینده زندگی خود را تشخیص بدهد و سپس به گونه ای اسرار آمیز و رویا انگیز تصمیم و نیت خود را به وی القا می نماید.
 • زن متولد آبان، برغم برخی صفت های مردانه ای که دارد، کسی نیست که از مشاهده ضعف در مرد چشم پوشی کند. او جستجو گر مردی است شجاع و جاه طلب که با قدرت بر وی حکومت کند و موجب افتخار او باشد، بدون اینکه مزاحمتی برای غرور و طبع بلند او فراهم بیاورد.
 • زن متولد آبان با ترس بیگانه است و در عرصه مسائل خود را به آب و آتش می زند و در دل طوفان به سوی هدف می شتابد و با جرأت فراوان با مخاطرات روبرو می شود و انتها او را می بینیم که به گونه ای شگفت انگیز بر تمام موانع پیروز شده و موقعیت برتر خود را حفظ می نماید.
 • زن متولد آبان، بر خلاف بیشتر زن ها رازدار است و خدا می داند که در گنجینه دل خویش چه اسراری نهفته دارد. او سخت مایل است که به اسراردیگران واقف شود، در حالی که هیچگاه مقابله به مثل نمی نماید یا آنچه را از دیگران شنیده است، هرگز بازگو نمی نماید مگر اینکه این کار موجب برد و یا پیروزیت او بشود. آنچه در این مورد می توان گفت این است که هرگز سعی نکنید به این اسرار پی ببرید. در دل این زن یک بخش خصوصی وجود دارد که هرگز کسی پیروز به راه یافتن به آن نمی شود. این بخش از قلب و روح او منحصرا از آن خود اوست.
 • زن متولد آبان نسبت به افراد پر قدرت و شایسته و لایق شدیدا وفادار است و در مقابل به افراد ضعیف النفس و نالایق گوشه چشمی هم نمی اندازد. ارزش فراوانی که زن متولد آبان ماه برای دوستی روابط انسانی قائل می شود، استثنایی است. او دوستان خود را از بین افراد طبقات بالا و هوشمندان انتخاب می نماید و سپس اشخاصی را که واجد ارزش های لازم برای دوستی با خود تشخیص می دهد، برای تمام عمر نگاه می دارد.
 • تکیه کامل یک زن آبانی به قدرت درونی خود، موجب پیدایش برخی تغییرات فکری در وی می شود، به نحوی که ممکن است در طول حیات خویش عقاید گوناگونی پیدا کند و به راه افراط و تفریط حتی در عقاید مذهبی قدم بگذارد.
 • یک زن متولد آبان ماه ترجیح می دهد پس از ازدواج خانه دار بماند و ممکن است در زندگی خصوصی و داخل خانه شدیدا با شما جر و بحث کند، اما در مجامع و در برابر دیگران به اندازه مادر پشتیبان شماست. او عاشق خانه و زندگی خویش است و منزل را همواره در نهایت پاکی و تمیزی نگاه می دارد، به نحوی که به قول معروف از تمیزی برق می زند. غذا هم همواره سر ساعت و سرو می شود و امور منزل پیوسته تحت کنترل هستند و اگر مشاهده کردید که جز این است، بدانید که یک پیشامد یا اشتباه شما غرور بی انتها او را جریحه دار ساخته است.
 • یک زن آبانی عاشق پول است، چه آن را یک ریال یک ریال جمع کند و چه هزار تومان هزار تومان خرج کند. در خصوص خرج کردن، یک اصل را هرگز از یاد نمی برد و آن حفظ شخصیت در عرصه مسائل مالی و مالی است به این معنی که با وسواس مراقب است و این استعداد در او وجود دارد که هر روز ترقی بیشتری پیدا کند. زن متولد آبان عاشق قدرت است و حاضر است خیلی از منافع را فدای کسب قدرت کند.
 • یک دندگی و تلافی کردن یکی دیگر از خصوصیات زن متولد آبان است. اگر به او یک دروغ بگویید، او به شما دو دروغ خواهد گفت. اگر شما یک هفته با او حرف نزنید، او دو هفته مهر سکوت بر لب خواهد زد. به این ترتیب، اگر می خواهید از کار او انتقاد کنید، بهتر است آن را به عهده کس دیگری واگذار کنید، زیرا هر انتقادی موجب دو ماه قهر او می شود. البته حس تشخیص در این زن به اندازه حس انتقام جویی او قوی است، پس می توانید مطمئن باشید که خوبی های شما را هم نیز دو برابر جبران خواهد نمود.
 • مادر متولد آبان اجازه نمی دهد استعداد بچه هایش بی فایده ازبین برود. او ممکن است هر روز ساعت ها وقت خود را صرف تعیین کردن هدف های عالی بچه ها خویش نماید و در رساندن ایشان به این اهداف از هیچ نوع یاری و مساعدتی فروگذار نمی نماید. بچه ها به هنگام روبرو شدن با مسائل و مسائل زندگی، او را رهبر و مشاور قدرتمندی می یابند زیرا وقوف او بر اسرار طبیعت انسانی به وی امکان می دهد یک مشاور خوبی باشد. این زن به بچه ها خود می آموزد تا با شجاعت با موانع و مسائل روبر بشوند. البته رفتار مادرانه او با بچه ها به ظاهر سرد است و بچه ها پیش خود فکر می نمایند که مادر چندان به آن ها علاقه مند نمی باشد. اما بچه ها در جوار او خود را در پناه یک نیروی قوی احساس خواهند کرد.

طالع بینی چینی متولدین آبان

یکی از انواع طالع بینی های آبان ماهی ها، طالع بینی چینی است، بنابراین در طالع بینی چینی سال تولد، ابتدا باید نماد سال تولد خود را پیدا کنید و سپس با استفاده از طالع بینی چینی ماه تولد، می توانید نگاه جزئی تری داشته باشید. مثلا اگر در سال خروس به دنیا آمده اید می توانید با استفاده از جدول زیر ببینید که یک متولد سال خروس، اگر آبانی باشد، چه ویژگی هایی دارد؟

سال تولدخصوصیات
موشی خطرناک! گویی می خواهد هر چه را که سر راهش قرار گیرد، نابود کند.
گاو آبان ماهی خطرناک، لجباز، خشن است.
ببری با شخصیت مبهم! باور کردنش مشکل است اما در هر کاری، پیروز خواهد شد.
گربه افسونگر! مراقب سحر و افسون او باشید.
اژدهای تیغ دار! با لمس کردن او دچار درد و سوزش خواهید شد.
افعی شهوت انگیز! شاید همان ماری باشد که آدم و حوا را برای گاز زدن سیب اغوا کرد!
اسب وحشی! او پر هیجان ترین و احساساتی ترین اسب هاست.
بز احساساتی! شاخ های تیزش زهر آلود و خطرناک است.
میمون بی وجدان! او پر از حقه و نیرنگ است.
زیرک است. او جالب ترین خروس ها و گل سر سبد است.
او به میل و اشتیاقش برای جنگ و جدال اعتمادی ندارد.
خوک پر طاقت و تند خو! او می تواند دو دوزه بازی کند.

طالع بینی هندی متولدین آبان

طالع بینی هندی متولدین آبان مانند طالع بینی خورشیدی به تفکیک جنسیت بیان می شود.

1. طالع بینی هندی مرد متولد آبان

 • موجودی گرم و تند و تیز و عاطفی و احساساتی، اگر احساساتش تبدیل به هوسرانی شوند، نگران نباشید، زیرا احساس فطری و ذاتی درستکاری، او را در جاده مستقیم و باریک عشق نسبت به همسرش، نگاه می دارد.
 • جذابیت مغناطیسی این مرد، حیرت آور است! او کسی است که همه، بویژه زنان تقریباً هرکاری برایش انجام می دهند. برخی از دختر ها همه جا به دنبال او می گردند! مردان متولد برج آبان رؤسای شرکت، مؤسسه یا سازمان ها هستند.
 • در خصوص مرد متولد آبان باید سعی کنید همواره به او توجه داشته باشید. از رفت و آمد زیاد با اقوام دوری کنید و از او انتظار نداشته باشید همواره آماده پذیرفتن هر اجتماعی باشد. او بخصوص از مراسم رسمی خوشش نمی آید. زیاده از حد حالت مطمئن و مثبت به خود نگیرید. بخصوص اصرار نکنید او چیز هایی را مطالعه کند که دوست ندارد.
 • او در روابطش بسیار صادق است. به طور ایده ال زن ظریف و پر جنب و جوش متولد برج حوت (دوماهی) شریکی مناسب برای اوست، اگر همسر شما متولد برج آبان است باید به او کاملاً اعتماد کنید و حتی وقتی اشتباه می نماید، معتقد باشید که او درست می گوید و اشتباه ننموده است. او به هیچ وجه نمی خواهد شما رقیب او باشید.
 • تا زمانی که بتواند حسادت خود را کنترل کند، پدر خوبی است. او بیش از دیگر مردان متولد برج های تیر و اسفند احساسات خود را نسبت به بچه ها نشان می دهد. او با خوشحالی به شما اجازه می دهد که از نوزاد مراقبت کنید.
 • شاید بتوان گفت که یکی از خصوصیات منفی او این است که مشغله های ذهنی خود را در روابطش دخالت می دهد. تا جایی که باید بپذیرید که بیشتر متولدین برج آبان معنی کامل آشفتگی و آشوب هستند.
 • آن ها اعتماد به نفس دارند و خود را چنان تشویق و ترغیب می نمایند که حتماً بهت زده خواهید شد و آرزو می کنید که مثل او باشید، علیرغم همه این ها او نگرانی، ترس و اوهام زیادی دارد. از قلم نیاندازید که او آدمی جنجالی است.

2. طالع بینی هندی زن متولد آبان

 • ظاهر سرد و آرام این زن باعث می شود که به سختی بتوانید حقیقت وجودی او را کشف کنید. در حالی که آرامش بیش از حد برخی این از زن های افسونگر، ممکن است شما را جادو کند، در مواقعی هم می تواند برایتان آزاردهنده باشد. حتی ممکن است زمان زیادی طول بکشد تا بفهمید او به چه چیزی شبیه است. مطمئناً، او واقعاً همان دختر سرد و خوددار نمی تواند باشد. در واقع این وظیفه شماست که بفهمید او دقیقا چه کسی است!
 • از قلم نیاندازید که زنان آبانی بسیار جذاب و فریبا هستند، آنقدر جذاب که دوستان به دورشان جمع می شوند و به راحتی می تواند با انرژی جالب، مبهم و مرموز خود موجب جلب توجه دیگران شود.
 • او با همه موضوعات احساساتی برخورد می نماید، به وسیله آویزان کردن جورابتان روی بند گرفته تا مسائل دنیا سوم ممکن است از آن دختر هایی باشد که از نظر مردان خرفت است، اما اگر در قلبش جایی برای خود باز کنید. برای همواره آنجا جای شماست.
 • او در قبال کسی که دوست دارد بسیار صادق و وفادار است. سعی کنید بر یکی از این دختر ها غلبه کنید تاببینید که زندگی چگونه به روی شما لبخند می زند.
 • هرگز فکر نکنید که می دانید به او خیانت کنید، چون با نگاهی زیرکانه همه چیز را می فهمد و چنان غیظ می نماید که مجبور می شوید همه چیز را پنهان کنید. اگر با او درگیر شوید، هرگز شما را نمی بخشد و فراموش نمی نماید، او حتی می تواند تا هشتاد سالگی هم از شما دلخور بماند!
 • در آسمان فلکی، زن متولد این ماه، از متولدین نشانه های دیگر حسودتر، کینه توز و انتقام جوتر است؛ بنابراین مراقب باشید که او را خشمگین و غضبناک نکنید.
 • وقتی مادر می شود مثل ماده ببری است که برای محافظت از بچه ها با چنگ ودندان می جنگد. او می تواند بسیار انحصار گر باشد و نگذارد که بچه ها از چشمش دور شوند. مادر های خیلی منفی حتی نمی گذارند که شخصیت بچه ها شکل بگیرد و اگر مراقب نباشند آشفتگی به بار خواهد آمد.
 • از نظر دختران متولد این برج فلسفه زندگی این است که اگر خداوند دری را از روی حکمت ببندد، در دیگری را از روی رحمت باز می نماید. اگر دختری مثبت و متولد آبان را انتخاب کنید، روز های بسیار خوشی را با هم می گذارنید، او چه دوست شما باشد چه شریک تان، استواری غیر منتظره ای از خود نشان می دهد. خدای من! او بی نظیر است.

سخن آخر

اگر قصد دارید تولد یک آبانی را به او تبریک بگویید، توصیه می کنیم از مطالب متن های تبریک متولدین آبان و عکس و متن متولدین آبان نیز دیدن کنید. نظر شما در خصوص طالع بینی های آبان ماه چیست؟ آیا این خصوصیات با شما مطابقت داشت؟ اگر هم متولد آبان نیستید و یک آبان ماهی در زندگی تان دارید بگویید کدام این صفات را بیشتر در او می بینید؟ در انتها از قلم نیاندازید نظرات خود را با ما و سایر همراهان خبرنگاران در میان بگذارید.

منبع: setare.com
انتشار: 19 تیر 1400 بروزرسانی: 19 تیر 1400 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1713

به "طالع بینی های آبان (خورشیدی، هندی و چینی)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طالع بینی های آبان (خورشیدی، هندی و چینی)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید