سبک زندگی امین زندگانی، سوژه برنامه رادیو نمایش

به گزارش صبح مهریز، تهران (پانا) - تهیه کننده برنامه زنده رادیویی شب آرام که در ایام نوروز از رادیو نمایش پخش می گردد، سوژه این برنامه را سبک زندگی امین زندگانی بیان کرد.

سبک زندگی امین زندگانی، سوژه برنامه رادیو نمایش

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش، انسیه شمس اللهی ضمن اعلام این مطلب اضافه کرد: برنامه ما موضوع محور و شخصیت محور است. به این صورت که در این برنامه موضوعات مختلف در شخصیت و زندگی امین زندگانی آنالیز می گردد، یعنی نحوه برخورد آقای زندگانی با موضوعات مورد بحث در برنامه و همینطور عکس العملهای ایشان در موقعیت هایی که در برنامه برایشان به وجود میاوریم، آنالیز و تحلیل می شوند.

وی ادامه داد: آقای زندگانی جزو هنرمندان موجه و بی حاشیه هستند و در بین مردم وقار، متانت و وجاهت دارند. کارنامه هنری ایشان هم پیروز بوده است. ضمن اینکه مدتی است که در آکادمی بازیگری اش هم در مقام استاد فعال است. او در زندگی شخصی اش هم فرد پیروزی است. بسیار با سواد و اهل مطالعه است. ارتباطاتش هم با افراد با سواد و با فرهنگ است. بنابراین یکی از بهترین گزینه های انتخاب ما ایشان بودند.

این تهیه نماینده رادیویی تأکید کرد: قطعا ما در برنامه با مخاطبان تعامل نیز خواهیم داشت. اما مهمانها کسانی هستند که در زندگی آقای زندگانی نقش دارند.

وی ادامه داد: از طرفی دیگر موضوع کلی این برنامه سوادِ زندگی وارتباط است. به نظرم فرهنگ ارتباطات و سوادِ زندگی موضوعاتی هستند که در جامعه مغفول مانده اند و اتفاقا جز نیازهای اساسی است که زیاد به آن توجه نشده است.

شمس اللهی در پاسخ به این سوال که همکاری با مجری بازیگرانی که در تلویزیون کار می نمایند برای یک تهیه نماینده رادیویی چگونه است، گفت: من تجربه کارکردن با مجری بازیگران تصویری یا تلویزیونی را نداشته ام. تجربه کار کردن با آقای زندگانی را هم نداشته ام. اما تا اینجا و در مرحله پیش فراوری، کار کردن با آقای زندگانی تجربه بسیار خوبی است. ایشان انگیزه و خلاقیت کافی را دارند. آقای زندگانی به نسبت مجری های رادیویی درک متفاوتی از مخاطب دارند و همین باعث می گردد که رویکرد خلاقانه تری در اجرای برنامه داشته باشند. البته ایشان تجربه مشابهی در رادیو داشته اند. به هر حال این برنامه زنده است و باید منتظر بازخورد مخاطبان باشیم.

وی همچنین درباره دلیل انتخاب نام شب آرام برای این برنامه گفت: نام برنامه شب آرام است به این دلیل که قصد داشتیم برنامه شبانگاهی داشته باشیم که شلوغ بازی در نمیآورد. نگاه ما این است که آن وقت شب که برنامه پخش می گردد، سر و صدا نکنیم و آرامش را به مستمعین هدیه کنیم.

این تهیه نماینده رادیویی درباره ویژگی این برنامه نوروزی اضافه کرد: موضوعات ما به شکل مستقیم با نوروز ارتباط ندارد، اما بی ربط هم نیست. به عنوان مثال بحث از حالِ بد به حالِ خوب که همواره اول سال مطرح می گردد را آنالیز می کنیم. به این می پردازیم که حال بد و خوب چه حالی است؟ رسانه در نوروز میخواهد که مردم را سرگرم کند. ما قصد داریم در این زمان مردم را به فکر کردن واداریم. نوروز و تعطیلی، زمان خوبی برای فکر کردن است.

شمس اللهی در خاتمه گفت: شب آرام از روز شنبه 30 اسفند تا 13 فروردین هر شب از ساعت 23 تا 24 به صورت زنده از رادیو نمایش پخش خواهد شد و این فصل اول برنامه خواهد بود. ما در این مدت آزمون و خطا میکنیم و با بازخوردهایی که از مخاطبان می گیریم، نسبت به تغییرات و پیشرفت برنامه در فصلهای بعدی اقدام می کنیم و تا این لحظه به جز من که نویسنده و تهیه نماینده برنامه هستم و آقای زندگانی که مجری هستند سایر عوامل قطعی نیستند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 26 فروردین 1400 بروزرسانی: 26 فروردین 1400 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1574

به "سبک زندگی امین زندگانی، سوژه برنامه رادیو نمایش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سبک زندگی امین زندگانی، سوژه برنامه رادیو نمایش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید