اتفاقی که برای استقلال افتاد هر 10 هزار سال یک بار تکرار می گردد!

به گزارش صبح مهریز، پیشکسوت و سرپرست سابق تیم فوتبال استقلال با تاکید بر این که فکری باید بر هیجانات خود کنترل داشته باشد گفت: اتفاقی که در ملاقات با پرسپولیس رقم خورد هر 10 هزار سال یکبار تکرار می گردد!

اتفاقی که برای استقلال افتاد هر 10 هزار سال یک بار تکرار می گردد!

به گزارش گروه رسانه های خبرنگاران، به نقل از مهر، اصغر حاجیلو به ارزیابی اش از عملکرد آبی پوشان در نود و چهارمین ملاقات با پرسپولیس پرداخت و گفت: انتظار از استقلال بیشتر بود. نمی دانم در نیمه اول چه اتفاقی افتاد که تیم کاملاً به هم ریخت. در نیمه دوم هم همین اتفاق رخ داد و این اتفاقات خصوصاً در نیمه اول ربطی به فکری نداشت. شاید هر 10 هزار سال یک بار چنین اتفاقی می افتاد که یک تیمی که گل اول را زده و باید با آرامش بیشتری کار کند نظمش به هم می ریزد و تیمی که گل خورده شرایط بهتری پیدا می نماید.

وی تاکید نمود: بعد از گل زودهنگامی که استقلال زد به جای اینکه پرسپولیس از خوردن گل شوکه گردد این استقلال بود که شوکه شد و نتوانست بازی خوبی از خود ارائه دهد.

حاجیلو توضیح داد: پرسپولیس بر بازی مسلط شد و توانست دو گل وارد دروازه استقلال کند. زیرا آبی پوشان نظم خاصی نداشتند اما در دقایق خاتمهی توانستند کوشش زیادی برای جبران گل خورده نمایند و در ثانیه های خاتمهی مهدی قائدی که در طول 90 دقیقه عملاً بیکار بود توانست گل مساوی را وارد دروازه پرسپولیس کند.

سرپرست سابق تیم فوتبال استقلال در خصوص عملکرد خط دفاع آبی پوشان هم گفت: بدون تعارف بگویم من بازی غلامی را خیلی دوست دارم. او سبک فوتبالی اش بسیار خوب است اما نمی دانم چه غذایی خورده بوده و یا چه اتفاقی برایش افتاده بود که اینقدر بد بازی کرد. عارف غلامی یکی از دفاع های محبوب من است اما نمی دانم چرا اینقدر اشتباه فردی داشت. نه تنها او بلکه مدافعان دیگر استقلال هم همین اشتباهات داشتند. مرادمند که یک بازیکن جنجگوست او هم کمتر از دیگر مدافعان اشتباه نداشت.

وی تاکید نمود: در نیمه دوم دلم برای فکری سوخت. فشار زیادی بر روی او بود اما خوشحالم که توانست در ثانیه های خاتمهی به گل تساوی دست پیدا کند.

اصغر حاجیلو در ادامه توضیح داد: به اعتقاد من باید یک روز قبل از دربی چند فیلم از بازی های گذشته استقلال و پرسپولیس به بازیکنان نشان داده می شد. چه آنهایی که استقلال برده و چه آنهایی که باخته بود تا بازیکنان بدانند چطور باید جنگنده برابر حریف به میدان بفرایند.

وی در خصوص تعویض های محمود فکری هم گفت: داریوش دیر به میدان آمد. او می توانست زودتر وارد زمین گردد. ارسلان مطهری، هم گل زد و هم جنگید و فکر می کنم آنقدر خسته شده بود که باید زودتر تعویض می شد اما در مجموع هر دو تیم بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند و علاقه مندان به فوتبال یک بازی پرهیجان را تماشا کردند.

وی در خصوص ملاقات استقلال برابر تراکتور و اینکه آیا نتیجه دربی در فرایند استقلال تاثیر منفی خواهد گذاشت یا خیر، اضافه نمود: فکری از تجربه بالایی برخوردار است. او تا روز بازی با تراکتور تفکر بازیکنانش را از دربی پاک خواهد نمود و اعتقاد دارم آبی پوشان می توانند باارائه یک بازی منطقی برابر تیم خوب تراکتور به نتیجه لازم دست پیدا نمایند. تراکتور تیم پرمهره ای است و همواره برابر استقلال و پرسپولیس نمایش خوبی از خود نشان داده ولی استقلال هم شرایط خوبی دارد و اعتقاد دارم یک بازی خوب و تماشایی را شاهد خواهیم بود و امیدوارم این استقلال باشد که برنده این بازی گردد.

حاجیلو در خاتمه اظهار داشت: فکری باید در کنار زمین آرامش خود را حفظ کند. من مدت زیادی کنار وینفرد شفر بودم و یکی از دلایلی که او نتوانست نتیجه بگیرد هیجانات بیش از اندازه او بود. فکری باید به بازیکنانش روح جنگندگی را القا کند اما نه با عصبانیت و درگیری و جر و بحث با دارو زیرا بازیکنان به چهره او نگاه می نمایند و اگر سرمربی تیمشان آرامش داشته باشد آنها هم آرامش خواهند داشت.

اخبار گروه سایر رسانه ها صرفا بازنشر اخبار سایت ها و خبرگزاری هاست و خبرنگاران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

بازگشت به صفحه رسانه ها

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 بهمن 1399 بروزرسانی: 27 بهمن 1399 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1452

به "اتفاقی که برای استقلال افتاد هر 10 هزار سال یک بار تکرار می گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاقی که برای استقلال افتاد هر 10 هزار سال یک بار تکرار می گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید