پیشنهاد چینی برای مدافع محبوب یحیی ، حضور در پرسپولیس؛ شاید وقتی دیگر!

به گزارش صبح مهریز، مدافع ملی پوش ایران دوباره پیشنهادی از لیگ چین دریافت نموده است.

پیشنهاد چینی برای مدافع محبوب یحیی ، حضور در پرسپولیس؛ شاید وقتی دیگر!

با ما همراه باشید و با تور چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش خبرنگاران روزنامه ارائه قطر نوشت که مرتضی پورعلی گنجی مدافع ایرانی تیم العربی قطر پیشنهادی از سوپرلیگ چین دریافت نموده و این پیشنهاد را با باشگاه العربی درمیان گذاشته است.

مرتضی پورعلی گنجی با پیشنهادی از فوتبال چین روبرو شده است و باید سریعتر به این پیشنهاد پاسخ بدهد چون لیگ چین از 25 ژوئیه (4 مرداد) شروع می گردد و اگر مدافع تیم ملی ایران قصد سفر به چین را داشته باشد ، باید یک قرنطینه 14 روزه را در این کشور بگذراند.

این در حالی است که 5 بازی به خاتمه رقابت های لیگ قطر مانده و تیم العربی به پورعلی گنجی احتیاج دارد کمی جدایی او را دراین مقطع فصل سخت نموده است.

العربی به رقابت های نیمه نهایی جام حذفی قطر رسیده و به همین دلیل این باشگاه میخواهد تمام بازیکنانش را حفظ کند تا بتواند به فینال رقابت ها برسد.

ممکن است این موضوع مورد بحث قرار بگیرد که آیا پورعلی گنجی بعد از خاتمه فصل با العربی ادامه بدهد یا نه؟ چرا که او دو فصل دیگر با العربی قرارداد دارد و در این نظر هالگریمسون سرمربی این تیم نیز تاثیرگذار است.

مرتضی پورعلی گنجی دو سال پیش و بعد از دو فصل بازی در السد قطر به اوپن بلژیک رفت اما در حالی که فصل به خاتمه نرسیده بود به فوتبال قطر بازگشت و با العربی به توافق رسید.

او پیش از حضور در السد یک فصل نیز در تیم تیانجین تدا چین بازی کرد و ممکن است تجربه باعث گردد تا مدافع تیم ملی ایران باردیگر به دنبال ماجراجویی در فوتبال چین باشد.

از مرتضی پورعلی گنجی به عنوان یکی از گزینه های یحیی گل محمدی برای فصل بعد پرسپولیس نام برده می شد. با توجه به مصدومیت انصاری و اینکه سیدجلال به خاتمه دوران حرفه ای خود نزدیک می گردد پورعلی گنجی که همواره بحث حضورش در پرسپولیس مطرح بوده می تواند یک گزینه جذاب برای خط دفاعی پرسپولیس باشد. باید دید در نهایت انتخاب مدافع ملی پوش ایران در ادامه کدام لیگ خواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1110

به "پیشنهاد چینی برای مدافع محبوب یحیی ، حضور در پرسپولیس؛ شاید وقتی دیگر!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد چینی برای مدافع محبوب یحیی ، حضور در پرسپولیس؛ شاید وقتی دیگر!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید