اسکوچیچ میهمان ویژه تمرین فولاد خوزستان است

به گزارش صبح مهریز، به گزارش خبرنگاران، تمرین عصر امروز شاگردان ویسی در زمین شماره دو آزادی با حضور حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل و اسماعیل گودرزی رئیس هیئت مدیره باشگاه فولاد خوزستان برگزار گشت.

اسکوچیچ میهمان ویژه تمرین فولاد خوزستان است

دراگان اسکوچیچ سرمربی و ملادن زگانیر مربی گلرهای تیم ملی فوتبال ایران دیگر میهمانان ویژه تمرین امروز فولادی ها بودند که با استقبال ویژه مدیرعامل، رئیس هیئت مدیره، سرمربی، مدیر تیم، بازیکنان و دیگر اعضای تیم روبرو شد.

اسکوچیچ دقایقی با اعضای تیم و بازیکنان هم صحبت کرد و ضمن آرزوی موفقیت برای حمیدرضا گرشاسبی، عبدالله ویسی و تیم فولاد خوزستان از شناخت خوب ویسی از بازیکنان خوزستانی و فوتبال خوزستان گفت که این می تواند یک پوئن مثبت برای تیم فولاد در فصل جاری باشد.

اسکوچیچ البته از شانس برابر تمامی بازیکنان ایرانی در تمامی تیم ها برای حضور در تیم ملی گفت و گفت که بهترین ها به تیم ملی ایران دعوت خواهند شد.

حمیدرضا گرشاسبی هم در بخشی از صحبت ها ضمن تشکر از حضور سرمربی تیم ملی در جمع فولادمردان، برای اسکوچیچ و تیم ملی فوتبال ایران در راه جام جهانی 2022 قطر آرزوی موفقیت کرد و همچنین از آمادگی کامل باشگاه فولاد خوزستان برای هرگونه همکاری با تیم ملی خبر داد.

عبدالله ویسی سرمربی فولاد هم از حضور سرمربی تیم ملی در تمرین فولادمردان تشکر کرد و برای اسکوچیچ همراه با تیم ملی آرزوی موفقیت کرد.

تیم ملی فوتبال خوزستان فردا با پایان دومین اردوی خود به اهواز باز خواهند گشت و پس از دو روز تعطیلی، تمرینات را در ورزشگاه خانگی دنبال خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 مهر 1400 بروزرسانی: 9 مهر 1400 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1826

به "اسکوچیچ میهمان ویژه تمرین فولاد خوزستان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکوچیچ میهمان ویژه تمرین فولاد خوزستان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید