یحیی گل محمدی: بازی پرسپولیس و الهلال یک فینال زودهنگام در لیگ قهرمانان است

به گزارش صبح مهریز، سرمربی پرسپولیس امیدوار است که تیمش برابر نماینده عربستان پیروز گردد.

یحیی گل محمدی: بازی پرسپولیس و الهلال یک فینال زودهنگام در لیگ قهرمانان است

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش برابر الهلال عربستان اظهار کرد: قبل از صحبت درباره بازی، جا دارد از میزبانی عربستانی ها از جمله باشگاه الهلال و فدراسیون فوتبال عربستان به خاطر استقبال گرم و میزبانی خوبشان تشکر کنیم. در هر صورت کشور ما و عربستان مشترکات دینی زیادی دارند. ما به عنوان یک گروه ورزشی باید بتوانیم این دوستی و صلح را بین دو کشور بیشتر برقرار کنیم و باعث ارتباطات بین دو ملت و دولت بشویم. امیدوارم ما بتوانیم سفیران خوبی برای این موضوع باشیم.

به گزارش طرفداری؛ سرمربی پرسپولیس درباره این ملاقات اظهار کرد: بازی بسیار حساسی را در پیش داریم؛ ملاقاتی که می تواند برای ما و هوادارانمان پیغام آور شادی باشد. بازی بزرگی خواهد بود. هر دو تیم به لحاظ فنی بازیکنان بزرگی دارند و فکر می کنم فردا شاهد بازی باکیفیت و از نظر فوتبالی در سطح بالایی خواهیم بود. مطمئنم این یک فینال زودرس در لیگ قهرمانان است که بین این دو تیم برگزار می گردد. خیلی خوب می شد که ما در بازی فینال همدیگر را ملاقات می کردیم اما به خاطر قرعه در این مرحله بازی می کنیم. امیدوارم فردا بازی خوبی انجام دهیم. کاری که باید برای بازی فردا انجام دهیم، باید پرسپولیسی باشیم و پرسپولیسی فکر کنیم. همواره با وجود سختی ها و مسائلی که تیم ما دارد، در روزهای سخت نشان دادیم که بازیکنان بزرگی داریم و تصمیم گیری های خوبی داریم. امیدوارم فردا عملکرد خوبی داشته باشیم. با توجه به حضور تماشاگران و میزبانی الهلال، بازی سختی خواهیم داشت. باید تمرکز کافی داشته باشیم تا نتیجه خوبی بگیریم. در مجموعه امیدوارم بازی خوب لذت بخشی را از سوی هر دو تیم ببینیم.

گل محمدی اعلام نمود: ما یک سری مسائل مربوط به بازی نکردن داریم. لیگ ما آغاز نشده و در شرایط مسابقه رسمی نیستیم. در بازی قبلی مقابل نماینده تاجیکستان هم این مشکل را داشتیم. سعی کردیم برنامه ریزی خوبی داشته باشیم و سه بازی محبت آمیز انجام دادیم. با توجه به فیفا دی چند بازیکن اصلی خودمان را هم در اختیار نداشتیم و بدون حضور ملی پوش ها بازی تدارکاتی خودمان را برگزار کردیم. از این بابت فکر می کنم AFC می توانست برنامه بهتری داشته باشد که باشگاه ها با آماده سازی و شرایط بهتری وارد این مسابقات شوند. فشردگی مسابقات قطعا روی کیفیت ما و الهلال تاثیر می گذارد. سعی کردیم با این مسائل برنامه ریزی خوبی داشته باشیم. حفظ تمرکز و نگه داشتن خودمان در ریتم مسابقه بسیار مهم است.

سرمربی پرسپولیس درباره باگشت مصدومان الهلال به شرایط مسابقه و حضور مقابل تیم او گفت: فکر می کنم الهلال تیم پرمهره ای است. هر کسی مصدوم گردد، در این تیم جایگزین های خوبی وجود دارد. مطمئنا الهلال فردا تیم کاملی خواهد بود. هر چند ممکن است دو بازیکن این تیم حضور نداشته باشند. اطلاعات دقیقی ندارم اما می دانم جایگزین ها و بازیکن های خارجی خوبی دارند. فکر می کنم فردا با تیم کاملی بازی خواهیم کرد. اگر به این فکر کنیم که چند بازیکن این تیم در حال حاضر مصدوم هستند دچار مشکل می شویم. ما به این فکر می کنیم که الهلال فردا با تیم کامل وارد زمین می گردد.

وی به تمجید از سرمربی شناخته شده الهلال پرداخت و گفت: ضمن اینکه فکر می کنم ژاردیم مربی باهوشی و بزرگی است. او در این شرایط کار نموده است و فکر می کنم می تواند از وضعیتی که وجود دارد، بیشترین استفاده را ببرد. قطعا تجربه آقای ژاردیم یاری می نماید که الهلال به برترین شرایط خود برسد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 آبان 1400 بروزرسانی: 13 آبان 1400 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1868

به "یحیی گل محمدی: بازی پرسپولیس و الهلال یک فینال زودهنگام در لیگ قهرمانان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یحیی گل محمدی: بازی پرسپولیس و الهلال یک فینال زودهنگام در لیگ قهرمانان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید